moj novi box :)

Hesi Canna Mills Nutrients
OP
OP
G

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
11
0
b.labija :)
neznam tocno kako ovo cudo radi ali ovako sa jednom lampom pokrijes 2-3 puta vecu povrsinu neko inace vjerovatno se lagano vrti tako biljke brze i bolje rastu jer se smanjuje zemljina gravitacija.Zna li ko kakav medij se koristi ovdje ?

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
4
0
èovjeèe kako æeš to uopæe uspjeti napraviti?
Trebaš prvo napraviti postavku koja æe držati te biljke i zemlju i sve..onda neki motor..onda...
daj neisplativo..u ***** koliko æeš para ulupati u taj box možeš komotno kupiti 1Kg od dilera i uživati :D :lol:

OP
OP
G

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
11
0
Teze je nabaviti cooltube nego napraviti ovo ostalo ..ako ima ko kakav nacrt ili vecu sliku neka javi... cisto sumljam da je zemlja unutra ???

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
4
0
ERA ODI U *****
sada si me bacio u depresiju!!!!!
Ti si kriv ako skoèim sa zgrade sada :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

OP
OP
G

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
11
0
He he koliko sam potrosio otkad sam poceo s indorom mogao sam kupiti kamion vutre :)
ali nije mi zao hobi je prvoklasan.Jos sam poceo raditi terarij u kojem ce ziviti zmije,gusteri,kornjace a Low rideri i indice ce biti ukrasno bilje medju zmijama (pa neka ga organi cupaju )

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.819
482
108
47
na poèetku svi bacimo dosta love-ma stalno i sad kupim i ono što mi ne treba.Ali jebeš svu lovu-hoby je extra
A i brate kad ubereš, ako si radijo kako treba-isprao..ono malo što si proizveo je top-
Inacer možemo dosta stvari sami napraviti...
ja pojma nism imao o tehnièkoj struci do gojenja-sve moraš nauèit-od kemije do stolarije,elktrotehnike... :D
ali je cool

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
55
0
SLO-Era je napisao(la):
na poèetku svi bacimo dosta love-ma stalno i sad kupim i ono što mi ne treba.Ali jebeš svu lovu-hoby je extra
A i brate kad ubereš, ako si radijo kako treba-isprao..ono malo što si proizveo je top-
Inacer možemo dosta stvari sami napraviti...
ja pojma nism imao o tehnièkoj struci do gojenja-sve moraš nauèit-od kemije do stolarije,elktrotehnike... :D
ali je cool
100%:eek:k:

:spliff:

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
4
0
evo ja nabavio 2 ventilatora 80 mm od kompa..spoio ih palarelno sa punjaèem za mobitel i oba 2 rade bez problema..
u ponedjeljak poèinjem polako rezati [reko stari da ima neke špertploèe u radioni]..i tako...nigdje mi se nežuri ;)

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.819
482
108
47
ovakve koristne gluposti-kako svezati i od èega naèi trafo za ventilatore-sigurno ne razlagaju u filmu za gojenje... :)

OP
OP
G

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
11
0
Nabavio sam vecinu opreme CT,Pumpu za vodu,pumpu za zrak,gume....sad jos da sklepam kolo i krecem jel ima ko kakav nacrt ?

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
479
9
0
30
Bravo ljudi. Maštoviti ste. Ali kakve samo ja planove imam niste mi ni do koljena! :twisted: :not_nice: Samo da mi doðe moja lampa... 8)