moj novi box :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
b.labija :)
neznam tocno kako ovo cudo radi ali ovako sa jednom lampom pokrijes 2-3 puta vecu povrsinu neko inace vjerovatno se lagano vrti tako biljke brze i bolje rastu jer se smanjuje zemljina gravitacija.Zna li ko kakav medij se koristi ovdje ?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
èovjeèe kako æeš to uopæe uspjeti napraviti?
Trebaš prvo napraviti postavku koja æe držati te biljke i zemlju i sve..onda neki motor..onda...
daj neisplativo..u ***** koliko æeš para ulupati u taj box možeš komotno kupiti 1Kg od dilera i uživati :D :lol:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Teze je nabaviti cooltube nego napraviti ovo ostalo ..ako ima ko kakav nacrt ili vecu sliku neka javi... cisto sumljam da je zemlja unutra ???
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ERA ODI U *****
sada si me bacio u depresiju!!!!!
Ti si kriv ako skoèim sa zgrade sada :lol:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
He he koliko sam potrosio otkad sam poceo s indorom mogao sam kupiti kamion vutre :)
ali nije mi zao hobi je prvoklasan.Jos sam poceo raditi terarij u kojem ce ziviti zmije,gusteri,kornjace a Low rideri i indice ce biti ukrasno bilje medju zmijama (pa neka ga organi cupaju )
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
na poèetku svi bacimo dosta love-ma stalno i sad kupim i ono što mi ne treba.Ali jebeš svu lovu-hoby je extra
A i brate kad ubereš, ako si radijo kako treba-isprao..ono malo što si proizveo je top-
Inacer možemo dosta stvari sami napraviti...
ja pojma nism imao o tehnièkoj struci do gojenja-sve moraš nauèit-od kemije do stolarije,elktrotehnike... :D
ali je cool
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
SLO-Era je napisao(la):
na poèetku svi bacimo dosta love-ma stalno i sad kupim i ono što mi ne treba.Ali jebeš svu lovu-hoby je extra
A i brate kad ubereš, ako si radijo kako treba-isprao..ono malo što si proizveo je top-
Inacer možemo dosta stvari sami napraviti...
ja pojma nism imao o tehnièkoj struci do gojenja-sve moraš nauèit-od kemije do stolarije,elktrotehnike... :D
ali je cool

100%:eek:k:


:spliff:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo ja nabavio 2 ventilatora 80 mm od kompa..spoio ih palarelno sa punjaèem za mobitel i oba 2 rade bez problema..
u ponedjeljak poèinjem polako rezati [reko stari da ima neke špertploèe u radioni]..i tako...nigdje mi se nežuri ;)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ovakve koristne gluposti-kako svezati i od èega naèi trafo za ventilatore-sigurno ne razlagaju u filmu za gojenje... :)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Nabavio sam vecinu opreme CT,Pumpu za vodu,pumpu za zrak,gume....sad jos da sklepam kolo i krecem jel ima ko kakav nacrt ?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Bravo ljudi. Maštoviti ste. Ali kakve samo ja planove imam niste mi ni do koljena! :twisted: :not_nice: Samo da mi doðe moja lampa... 8)