moj novi outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2009
32
0
0
33
pozdrav marihuanoljupci...
evo jos jedan moj dnevnik, al ovaj put outdoor...
bilo je 20 biljaka na pocetku, al je doslo do nekih problema pa se tri tjedna nisam mogao brinut o njima, nazalost.
sad ih je ostalo 10 koje su prezivjele.
imaju tri jedna, nisu uspijele puno narast ker nije bilo puno sunca, al sad sam ih stavio na novo mjesto gdje ima puno sunca i stavio sam ih odma u zemlju.
to su sve neke domaje...
trebat ce ima malo vremena da se biljke oporave od stresa i da ponovo pocnu rast.
evo i slika:




kako vam se cine, imate koj savjet ili nesto?
kako budu rasle stavljat cu jos slika :icon_lol:
 
15.04.2009
25
0
0
44
hahah svidja mi se shatorchic.....ja ih uvek iznosim kad malo porastu,ali ovo je super...jebeni puzevi! izgleda ok , samo da ne bude mudonja
 
13.01.2009
32
0
0
33
stavio sam satoric jer sam na pocetku imao problema sa nabrijanim pticurinama koje cu mi kopale po casicama i vadile sjeme tek niklo je*** im haha... :violent018:
samo da se oporave i ja sam zadovoljan
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
e a preblizu si zakopo te biljke... nije valjda da ces ih opet presadjivat?
jer ce se korjenje ispreplesti, pa ces opet imati zrtve nakon presadjivanja
a i ako ih ne presadis, nece ti dati optimalan urod i imat ces guzvu
 
13.01.2009
32
0
0
33
malo sam bio naduvan kad sam ih presađivo pa sam zaboravio na to, ma pustit cu ih tri tjedna tako pa cu ih poslije sve kompletno sa zemljom presadit, bez da diram korjen, jbg malo sam se zeznuo
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
heh,jbg,nema sanse da ih presadis ili iskopas uopce....
radje ti proklijaj novo sjeme,za vrijeme dok klija iskopaj rupu na tom mjestu promjera 1 metar i dubine bar pol metra....
ubaci dobru zemlju u vaze i posadi u svaku vazu jednu sjemenku...
za mjesec dana odaberi par najboljih i njih prebaci u tu rupu koju si prethodno pripremio...
ja svake godine,vec X godina iskopam rupu radijusa pol metra i jos toliko u dubinu za jednu biljku...imam osjecaj da ima puno vise prostora da siri korijenje s vecom lakocom...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
opa sto nisam ovo vidio prije kak si dobro sklepo taj satorcic a ne ja se patim od krumpirovih vreca al isto je dobro uspjelo sam sto cu morat povisivat jer vise biljke nestanu u njega hehe :D

odlicno ti to napreduje sam tako nastavi..sam si trebo ostaviti pola metra razmaka izmedu svake biljke ovak ces imati manje biljke al ce ici vise u grm..:) ...valjda ce uskoro i nove slikice :)
 
13.01.2009
32
0
0
33
uskoro ce nove slike da, malo sam se zaje uvezi blizine al cu to sredit, biljke su malo u banani, pretrpile su velik stres, trebat ce im jos tjedan dana da se oporave