Moj outdoor 2007

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
E ljudi imam cast da vam prikazem svoje biljke koje su pri kraju a trenutno imam vremena i slika da vam to pokazem;
Ova domaja je velika i dug joj je zivotni period stvarno,nedavno je pocela cvjetati


E ovo je ko fol skunk al ne vjerujem sjeme sam dobio od jednog prijatelja biljka je skroz mala,trihomi se vide i bjele boze sacuvaj,mislim da ce me izbezumiti:sun2::sun2:



Sad i ovo je neka bas meni draga:) fino se je razgranala i prelijep miris ima


I imam sliku jos od ove ljubicaste,mislim vrhovi su joj ljubicasti nemam pojma sta je samo znam da i ova fino mirisi:)))))))



Ovo nije sve sto imam ima ih jos po koja al nema slika jbg:(
p.s. @Slo-era ako hoces ubaci ovu moju prvu domaju u ono takmicenje jbg ako ne moze jer nemam logo ili sta vec nema veze
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja ću samo reći nema papira di piše vutra.org ili nešto slično može lako da bude neki scam stoga neču ništa komentirati dok ne vidim neku potvrdu :rasta1:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Stoner je napisao(la):
ja ću samo reći nema papira di piše vutra.org ili nešto slično može lako da bude neki scam stoga neču ništa komentirati dok ne vidim neku potvrdu :rasta1:

ma nema smisla da neko posta tuđe slike pod svoje....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Bilo bi glupo postati tudje slike pod svojima... mislim .... ono laže sebe, ne nas sigurno!!!, inače fine biljke, čak čini mi se ove zadnje slike, da nisu baš domaće... aaaa i na finom mjestu, što se da vidjeti, čistina a nigdje nikog....
Ako ti kasno cvjetaju, kad si ih posadio??? Ako su tek poćele da cvjetaju, moli boga za još još dobrog vremena...
btw: mada ti ih možeš skinuti i pušiti čim počnu bujati bijele dlačice... (eto kod tebe u boji :) ) kao što rekoh, vjerujem možda da ta nije domaćica baš :) i da će te lijepo iznenaditi, .... uz mao sreće sa vremenom
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Hvala na komentarima svima:sun2:;
Nadam se da ce se moj ulozeni trud i vrijeme koje sam posvetio njima isplatiti;

Sto se tice loga ili bilo cega meni je zao al nisam mogao nositi nista sa sobom jbg i sajt mi je daleko od mog kompjutera 80km pa ga ne obilazim bas cesto pa mi je logo bio na kraj pameti:( to je na nekom selu vidite i sami sama divljina:)))

Evo da nebi mislili da sam muljator ili sta vec evo slika od one prve domaje dok je mala pa nadalje

ovdje je mala imala je nekih poteskoca u ranoj vegetaciji al je izdrzala


Ovdje je isto jedna slika od ljetos kada se je samo pocela granati


Haha evo loga(ma salim se) ovaj dan nije bilo mojih cigara pa mi je west pomogao:icon_lol:


ova slika ovdje je pred sami kraj vegetacije tj.nedavno(gledajte onu drugu iza ove prve)


I evo nesto za kraj isto ljetos biljke se samo pocele granati ono pravo, ove sa sirokim listovima su bilje mudonje na zalost a ocekivao sam nesto lijepo od njih:)
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Aj ljudi jel moguce da je ova ljubicasta imala majku,oca,babu bilo koga blizeg rodaka:)))))))
iz vrste purple power ili bilo koje purple vrste.Po svemu sudeci jeste,znaci vuce dobru lozu al stvar je u tome sto su sve sensimilija i nemam ni jednog sjemena ni na jednoj biljci.
(pa sta reci nego majstorski odradjeno LoL)jbg mudonje sam pokresao(a imao sam kvalitetnih mudonja) a volio bi da sam imao box i ukrstao sta jbg eksperimentisao malo.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Jesam samo jednom mozda tamo u 6.mjesecu al nemam pojma kakvo je dubrivo bilo(ono u onim velikim vrecama od 50kg male kuglice bijele boje NPK-neznam) i to stavio mozda 30-40 zrna u 2 litre vode i svaku po malo polio:))) tj kao da je nisam dubrio
a da jos jednom sam u 9.mjesecu ispod svake stavio komad(velicine kutije cigara)kravljeg il ovcijeg dubra pojma nemam
al gdje ja sadim zemlja je jako plodna pa zato i ne dubrim al ove godine planiram i to sa dubrivom i za vegetaciju i za cvijetanje(ovim iz cvjecare)
nisam dubrio al rad je bio fenomenalan al cu ove godine dubrit..hocu da ubijem koga sa travom:)))
 
01.12.2007
20
0
0
33
Bezze_Sa je napisao(la):
btw: mada ti ih možeš skinuti i pušiti čim počnu bujati bijele dlačice...

Ja i prijatelj smo posadili outdoor 7 biljaka. I vrlo sam nestrpljiv... :cow_yellow:


Zanima me mogu li se pušiti muške biljke? (...vjerojatno je ovo debilno pitanje... ali te biljke su naših ruku djelo... i ne želim nijednu ne-popušiti... emocionalno sam vezan)
-prijatelj mi govori da je to katastrofa...

Npr. kad bih ja za mjesec dana odrezao neku biljku. Prepostavimo da bi bila viskoka 30 centimetara... Bi li se mogao napušiti od toga? Ima li išta THC-a u tome? Ima li THC-a u muškim biljkama?
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
30cm?
pa za dobrobit sebe i svog grla preporućam da jedan drugom popušite, rađe nego to...
NHF, ali stvarno, šta se trovat bezveze, ako vam zafali, tj. sve šta ženki izađe, to spušite (dugo će vam trebat, osim ako uzgoj ne zezneš, pa dobiješ iz svake par desetaka grama) onda posadiš indoor jednu, i riješiš je da vam traje dok opet ne dođe vrijeme za outdoor
 
01.12.2007
20
0
0
33
Aha. Shvaćam.

Pa.. slusaj... kad se nema što pušit... i ženska prpa može proć... iako ima okus kao da pušiš pepeo iz špahera... ali


4-5 TRUBE PRPE I NAPUŠIT ĆEŠ SE
(pod uvjetom da ne povratiš):sick:
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
umobolikus je napisao(la):
Aha. Shvaćam.

Pa.. slusaj... kad se nema što pušit... i ženska prpa može proć... iako ima okus kao da pušiš pepeo iz špahera... ali


4-5 TRUBE PRPE I NAPUŠIT ĆEŠ SE
(pod uvjetom da ne povratiš):sick:

Samo ćeš zašporkat pluća bezveze... :assshaking: Dones mi rizle sta prije kriza me pučeeeee...iman dima nema rizli j..losa kombinacija:signs054:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Hvala. Ne razumijem...jel pitas jesu mi koje bile feminizirane sjemenke? Ne nisu..sjemenke sam dobio od razlicitih izvora pa i sam vidis da su skoro sve razlicite....

Ljubicaste su bile fenomenalne-hig predobar...dosta podize a i nivo thc-a je bio dosta veliki jer je rad trajao i po 3 sata..

Onaj ko fol "skunk"(one dvije male biljcice) su bile vise nego odlicne...visok nivo thc-a a dugotrajan stoned high(sto i ja volim jer preferiram indike) a zao mi je jer od 9 sjemenki tog "skunka" samo su dvije bile zenke a ostalo mudonje:(((

Sve u svemu prezadovoljan sam ovim growom a nadam se da ce ovaj slj bit jos bolji:)

Sjemena su jos jos bolja:))