moj plan!!!- a vi procjenite dali sam normalan?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.05.2010
3
0
0
39
skupina ljudi(12 ljudi koji se zalažu za potpunu legalizaciju marihuane) iz jednog malog grada na istoku hrvatske ima plan. sakupljat će sjemenke marihuane bez obzira na njihovu vrstu i kvalitetu. cilj je skupiti 10 kilograma sjemenki. tada će posaditi sjemenke na što više mjesta gdje su sigurni da neće biti obrađivano barem 5 godina( to bar kod nas nije teško jer je toliko minskih polja i minsko sumnjivih površina, neodržavanih šuma i šumaraka). jedna biljka može dati i do 500 sjemenki. nakon 5 godina zamislite? osnovni cilj ove akcije je rasprostraniti marihuanu u tolikoj mjeri da ju više nitko nikada nemože iskorjeniti. tada kada bude rasla svuda oko nas više vlastima neće biti moguće zabraniti njenu konzumaciju te će ju biti prisiljeni legalizirati. ja znam da će većina vas reći da nema šanse da to uspije, vjerovatno i je tako... ali recite, zar to nebi bila najbolja ostavština koju bi mogli ostaviti našim sljedećim naraštajima?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
i vi to onda mislite odrzavati?
jer vas nece one rasti i siriti se samo od sebe... to vam je valjda jasno, a kad netko to nadje, a sigurno ce naci eventualno, mozda ce alarmirat policiju a policija ce to posjec da se mogu kurcit po novinama... i mislim da si niste bas pravilno zamislili 10kg sjemenki :p ... to vam je poprilicna kolicina :p... evo samo kao kritika, ne kao pljuvanje

al nije razlog za obeshrabljivanje :pat:

sretno
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Aj bolje neku normalnu organizaciju napravite , izdajte casopis ,organizujte setnje bratstva i jedinstva u celoj ex yu , organizujte balcan cup , ma milijardu stvari .
Postoje mesta gde ona raste divlje ali u prirodi se vrlo sporo siri bez paznje , mada travke medj minama zvuci kao lep naslov

Ja sam protiv te ideje ,dovoljno je sto raste broj growera i samim tim se siri
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Buduci da 95% ljudi ne raspoznaje industrijsku konoplju od ove "nase carobne" :sun2:, efekt ce biti isti koju god zasadili.
A do sjemenja industrijske je lakse doci, znam da u Splitu se moglo u ducanima za ljubimce kupiti cistog sjemenja konoplje (za ptice). I to na kile. :maryjane:
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
dobra ideja ali slazem se da je to mozda nemoguce odrzavati jedino u nekim extra uvjetima problem je sto to nebi smjelo doci na ovaj forum vec tih 12 osoba to napravit bez icijeg savjeta,onda bi to uspijelo ali bi dobro trebali isplanirati plan za sadnju mjesta gdje nisu tolko naseljena ni opasna,to bi bila super ideja ali moj savjet ti je da nista nejde silom jednostavno bi se trebao naci negi drugi plan za legalizaciju ako je forum vec tu zasto nekrenemo sa idejama za legalizaciju mislim da bi svagi glas bio dobrodosao...ako ista drugo drzim ti podrsku....

PS.-a i dok vi prikupite tolko sjemenki trava ce se legalizirati xD
 
17.05.2010
40
3
0
33
bob je u pravu, bolje da se trud uloži u neki drugi oblik , neki izravniji oblik borbe za legalizaciju, jer zašto bi vlasti legalizirale travu samo zato sto je negdje u minskom polju izniklo hrpa biljaka, samo zapale, ili pošpricaju, posječu, ima 100 načina da se rješe =/ bolje da hrpa ljudi napravi mirni prosvjed i informiraju ljude o dobrobitima naše svete biljke , prije da će tako netko poslušati...

ne želim popljuvati tvoju ideju, stvarno je originalna, ali možda maalo neefikasna :p
 
16.05.2010
49
1
0
33
nemogu vjerovati, na istu/sličnu ideju sam i ja dosao prije par tjedana, sada imam posađeno oko 500 stabljiki diljem otoka ( neću reči kojeg :p samo da je na Kvarneru), a oko 50-ak ih je već niklo.. imam još 2 kile sjemenja (naravno, ptičijeg).. tako da, bit će zeleno :) ali glavni cilj moje akcije je bilo skrenut pažnju berača,murje i šupaka na suprotan dio otoka sto dalje od moje farme..a ovo sto si ti planirao je sekundarni cilj.. iako mislim da bi bilo bolje organizirati neki ''pokret''.. kladim se da bi digli spomenik liku koji bi uspio izboriti legalizaciju vutre
 
23.05.2010
3
0
0
39
svi mi već dugi broj godina uzgajamo, i sakupljamo sjemenke, nakon ovogodišnje berbe imaćemo ciljanu kolićinu ako ne i više. što se tiće toga da će neko nać sajt, može naći njih nekoliko ali sigurno ne sve, sadnja će se napraviti u krugu od oko 30 km oko grada na više od 400 lokacija, mi ćemo pokušat, ništa nam negarantira uspjeh. ali imamo volje. što se tiće nekakve organizacije, javnog istupa i slićno: većina nas je zaposlena, a kod nas je društvo toliko zaostalo da se sazna da konzumiramo marihuanu vjerovatno bi svi ostali bez posla,(iako nas je većina visoko obrazovanih). s ovim planom ubijamo slobodno vrijeme a ak nešto bude od toga super, ak ne ***** ga, bar smo imali o ćemu maštat. a svejedno ćemo i dalje uživati u plodovima prirode. pozdrav svima koji su se osvrnili na post.
 
23.05.2010
3
0
0
39
jedna molba, nebacajte sjemenke! pasadite ih, bar negdje pored puta neka raste svuda, neka što više ljudi dođe u kontakt s njom, lakše će ju prihvatit kada vide da je to samo jedna obićna zelena biljkica!
JOŠ JEDNOM POZDRAV SVIMA!!! ŠIRIRITE DOBRU VOLJU I MARIJUANU!!!!