Moj "početnički" grow.. :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2009
4
0
0
34
Pozz cijeloj ekipi sa vutra foruma!
Evo ja sam relativno nov ovdje i htio bih zapoceti svoj prvi dnevnik svog prvog pravog uzgoja.. :)
Sjemenke su stavljenje na klijanje, box je napravljen danas.. Domenzije su Š:40 D:50 V:90.. Sutra stavljam jos stiropol na njega i foliju.. Uskoro stize svijetlo i ventilacija..
Slika stizu odmah kada box bude dovrsen..ne zelim stavljati ovu ruznocu.. :D
Samo jedno pitanje..za toliki prostor, kolika jacina svijetla bi mi bila dovoljna..? :)
 
13.04.2009
4
0
0
34
hvala, hvala..pokusat cu nesto iskemijati sutra, vidjet ces sve na slikama pa slobodno reci ako je nesto krivo..ako ne pronadem hps mislio sam staviti par štednih ili tako nesto.. :)
sto se tice ventilacije uzet cu ventilator od kompa, ne procesora nego onaj sto sluzi za ispuh zraka, dimenzije 13-15cm..jedan za ulaz zraka, jedan za ispuh, a kasnije ako biljke lijepo narastu (daj boze) jedan koji ce puhati u njih.. :)
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
koliko misliš sjemenki stavit u Box?
ako ti je prvi uzgoj!! a Box ti je "relativno mali" za HPS rasvjetu
ja bi rađe CFL štedne za te dimenzije! (moje mišljenje)

pozz

Sretnoo


ps:
 
13.04.2009
4
0
0
34
da, da..kao sto sam rekao gore mislim da cu koristiti stedne jer ionako mi je ovdje skoro pa nemoguce nabaviti hps, morao bih narucivati a sada mi je prekasno..za box sam vise tezio prema nekoj visini jer sto se tice sirine ogranicen sam sa prostorom.. (nazalost)..
oko 3 ih stavljam..samo se duboko nadam da ce biti zenke.. :)
 
13.04.2009
4
0
0
34
Biljke su danas stavljene u box.. sjeme je vrlo dobro prokrijalo..trenutna tem u boxu je vrlo ugodna i zadovoljavajuca, iznenadio sam se.. 3 biljke se nalaze unutra, nazalost imam neke frke sa digitalcem pa sam odlucio da cu slike staviti kada malo iztastu..
jacina svijetla je oko 150W, zemlja u koju sam stavio sjeme je Tera magma, koju mi je dao i preporucio jedan stari i iskusni vrtlar..
toliko za sada.. ;)