Moj prijatelj se drogira marihuanom :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ahhahahaha u kako sam se nasmejao....a domba sto izgrdi coveka onako :D

joj boze video sam da deca imaju po 17 000 i 35 000 postova :shock: ...a onda prica o zavisnosti hahahahhahaa joj pa zar nema u kuci ogledalo :D
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
to ima 16 stranica smaranja...
Ovaj uzima marijuanu spricevima :)
onaj bode nesto drugo a sledeci trece...

Za takve demente se kaze da su pomocni... :twisted:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
aaaaaaaa neurotransmiter nadju temu od "codemaker-a" da vidis koji je to bilmez auuuuuu :rofl:
oborio sam i svoj rekord u takvim temama...razbio sam ga sa 7-8 postova pa je poceo da ih brise ili je dobar sa nekim adminom-moderatorom sta znam :D :lamer:

ma uzas sta sam mu radio...mislimm da mi je ostavio samo 2-3 teme sa pocetka price(a ja sam se ukljucio na negde na polovini)...a tema ima bar 10-15 strana...a onda se ukljucio nekakav "zvezdas" koji muka mala ima obrazovanje od pola godine obdanista, jao e onda je bilo veselo....

a jbg ne mogu da se setim teme ali udji u profil codemaker pa nadji ima jasno ime teme...naravno ako te zanima citanje ljudskih gluposti.... :D
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Neka mi posle ovoga neko kaze kako se nastavnici trude da edukuju decu o drogama.Deca nemaju pojma sta je droga a nastavnici se kite pricama kako pomazu i uce decu sta je droga i koliko je opasna.I obavezno polaze od marihuane koja je po njima "najopasnija droga".Jebote kud ovaj svet ide??
 

vec

01.12.2006
49
0
0
taj lik se zajebava, znam ga sa indexovog foruma. on stalno glupe teme otvara jer zna da ekipa nasjeda na takve teme.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ako nije zajebancija...
onda je tuzno :cry: sve vise mi smeta ovo neznanje :( pogotovo od kad sam vidila kako mi roditelji malo znaju...
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
Pray the lord... XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXA Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
dobma lik ima malo vise od 35 godina inace kako rece obrazovanje mu je nekoliko meseci obdanista (i to mu mama sredila preko veze)

neurotransmiter ,da, covek je opasno zapenio kako ce on na krstarici i celom svetu dokazati kako je cannabis droga :idea:
stvarno mi je krivo sto su mi obrisali postove jer nije imao vise kako da mi objasni da je to droga a onda se nije pojavljivao neko vreme i tada su nestale poruke koje sam postovao....mada nisam primetio ni one poruke onog jadnog zvezdasa kojem je svaka druga rec bila "nabijem ti kevi,pusi ga..."

code je bio poludeo jer smo ga uhvatili u masinu kako je sujetan,bezobrazan,nekulturan...a onda smu je svako rekao izvini,izvini ...pvt

hahahaha :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Interesantno kako se svi pozivaju kod štetnosti marihuane na otežano pamæenje, otežana komunikacija, uèenje, upravljanje motornim vozilima, iskrivljenje percepcije, otežana koordinacija pokreta... ??? Pa ljudi, da marihuana nema utjecaja zašto bi ju onda uzimali uopæe? PA LJUDI, VUTRA JE SREDSTVO ZA OPUŠTANJE i upravo se uzima zbog izmjene percepcije, a ne da bi nam poboljšala koncentraciju, uèenje, vozne sposobnosti! Dali uèite, vozite, ili šta ja znam, KADA SPAVATE? Šta treba zabraniti spavanje ako se onda nemože uèiti, voziti, pamtiti...???? Šta treba zabraniti muziku ako se pri njenom slušanju na primjer nemože uèiti, šta treba zabraniti igrati igrice i uopæe se zabavljati ako se pri tome nemože uèiti, voziti, pamtiti....
jao...jao...