Moj problem riješen?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
E ciao ekipa, mislim da sam otvorio temu na dobrom mjestu.

Dakle imao sam neke probleme prije manje od godinu dana s pendrekima, isao na pisanja, naucio sve "lose" strane marihuane i klimao glavom na sve nebuloze koje mi je tamo djevojka pricala, no moj se stav u glavi nije mijenjao. Meni je vutra zakon.

Nisam konzumirao vutru mjesecima i imao razlicite probleme kao depresija, prisjecanje losih dogadjaja, zivcanost ponekad(iako sam jako smirena osoba), potreba za samocom, itd.
Paralelno s losim osjecajima pratilo me strasno kvarenje u obrazovanju, jer je moje ucenje postalo u potpunosti zanemareno. Imam mozak kao spuzvu, ali jednostavno zapustio sam i knjigu i puno toga bitnog u svakodnevnom životu, samo sam se zatvarao u sebe, razmišljao.. :sad2:

Nakon ponovnog pocetka pusenja vikendom preko ljeta, osjecao sam se bolje, ali za to nisam pridavao paznju vutri, vec dobroj atmosferi i opustenosti.

Krenuo je novi semestar i meni se vrate svi osjecaji kao od prije, vrijeme pandura. Ležim u krevetu i razmišljam, dani prolaze, a ja kao stup.
Pušenje trave vikendom, malo pive i zajebancija. Ali ja sam jos uvijek lose.. I sad nakon nekih 10-11 mj. nakon konflikta s pandurima ja poceo pusiti cesce i navecer prije spavanja.

Ovdje krece pitanje.
Dakle nakon skoro svakodnevne konzumacije prije spavanja drugi dan je tako lagan i opusten sve se lakše radi, vratio sam se na staro. Krenulo je paralelno s time i učenje, polako ali sigurno. Mislim da sam sad jako sretan i da sam izasao iz te neke tamne rupe problema i depre pomoću vutre, nisam siguran ali cu se drzat te price. :leafblunt:

Zapravo moja briga je ova, da li svakodnevna večernja konzumacija nakon nekog vremena može škoditi?
Zbog oboljelog člana u obitelji imam i pristup ulju marihuane, ali to zasad ne želim, tj, ostavljam osobi kojoj je to bitnije. Izbjegavam duhan koliko mogu i napokon uživam opet u životu s osmjehom na licu. Brinem li se bezveze ili ? Hvala unaprijed na svačijem mišljenju i argumentu jer mi je potrebno malo pomoći od drugih jer ne mogu sve riješiti sam, a da to shvatim trebalo mi je skoro godinu dana.

Ispričavam se na dugom tekstu zbilja sam se otvorio i sve sam iskreno napisao.
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
eto, bio sam neko vrijeme totalno out, ono, ko neki blackout vjecni, samo razmisljanje i naklapanje u glavi da sam morao (sad kad mi je bolje) zapitat druge, nije uvijek sve najbolje iz prvog lica. Hvala
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ako već imaš namjeru svakodnevno konzumirati kroz dugi vremenski period onda razmisli o kupovini nekog kvalitetnog vaporizatora.
Na taj način si se riješio 95% svih štetnosti koje se inače pripisuju kanabisu a ustvari su posljedica zapaljenja biljke i udisanja dima.

O razlici utjecaja na pluća ne treba niti pričati ...

:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Mislim da ću konzumirat koliko dugo ce mi biti dobro i dokle sam ne shvatim da mozda vise ne pusim iz razloga koje sam naveo prije. Hvala na osvrtu prema mojem pitanju, predpostavljam da necu tako aktivno konzumirati dugo, stoga mogu riskirati s štetnošću prema plućima ili nečem drugom, takva sam osoba.

Ne znam, život je pred menom necu se komirat, mlad sam, zelen.
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
da to sam mislio, nije sad tako ružno, ali zbilja pomaže, a ono nisam neki high-hunter, ono zapalit i rave-at od srece jer sam opet zapalio.
Bojim se malko da ne pređe u naviku ali mislim da sam jako objektivan covjek pa cu probat uvidit kad/ako se to desi.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ako su problemi sa pandurima iza tebe,duvaj sad punom parom,izdovolji se,s vremenom ćeš zaboraviti i na pišanje i na slušanje kojekakvih dijagnoza,vako nako...kad se izdovoljiš,vidjet ćeš da ćeš poželiti malo pauze :D i neće biti depresije i sl
samo opušteno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
Dobro,to je sve po osobi i tvom umu,ali prvo zavrsi sta trebas i onda sjedi i zapali ko covjek :) Nema ti sta skodit da na dan zapali 5 hah oni u Jamaici zapale 20 na dan i zivi i zdravi :ludaci_lol:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
he man ti je ukratko objasnio kako stvari stoje :D vaporizer je glavni sto se tice zdravlja...
ma da pusis 20 jointova dnevno, nemoze ti bit nista, mogo bi imat mozda problema sa pamcenjem ali to je to :D u vezi svega drugog, samo ce ti pomoc :)