moj prvi autdor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2008
32
0
0
34
pozz ekipa
evo napokon sam se i ja sjetio uslikati i stavit na net
biljcice su posadjene prije mjesec i pol dana...sjemenke su pola od nekog tvora a pola od supergrassa....zemlja kupovna...u planu je presadjivanje
pa komentirajte.....svaki savjet dobrodosao
pis




 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
nahrani ih!!! kao prvo!!! vidis da ti se suse doljnji listovi!!! Fali joj N (Azot)...daj joj nekog gnojiva za rast...

Edit: I previse ih zaljevas!!! Vidis kak su ti listovi se spustili dole!!
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Kad ocekujes da ides u stanicu? Tjedan, dva? Krov, susjedi?
Kakav ti je to lavor, jel ima to rupe uopce? Dvije biljke u posudi od kojih 4-5 litara, kako mislis to presadit?
 
22.04.2008
32
0
0
34
@laidback.....ne brinem se za krov jer je prva naseljena kuca tek 3. kuca...a i nevidi se
al ipak imam savrsen sajt za presadjivanje...u roku od 10 dana planiram sve to odraditi pa cu vam roknut slike....
sto se tice lavora...napravio sam 3-4 rupe....nisam mogao naci nista tako veliko.
ove dvije biljke u maloj posudi....presadit cu ih zajedno pa kud puklo....jbg sad mi je kasno (valjda?)

@undercover.......imas kakvu preporuku kakvo gnojivo da uzmem i dali da ga odma u posudu stavljam ili kad budem presadivao na sajt?? sto se tice zalijevanja to radim svaki 2-3. dan ali zadnjih par dana je bilo kise pa se mozda natopilo
 

KaraJack

Aktivan Član
Weedsmoker


Daj mici to sa krova ne zbog toga da to neko ne vidi kao sta si naveo, nego jer podloga je od materijala koja toplinu zadrzava stime kad svaki put sipas nakon brzog vremena se zemlja susi i to zbog toga jer je podloga topla ili vruća. Moj savijet ti je dole stime ili ćeš ispušit uskoro sve :))
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ako imas nekakvog gnojiva kodkuce za rast stavi ga malo!!! nemoj ic kupovat jer ti neće vise trebat... idi si ti fino kupi neko gnojivo za cvijetanje...jer će ti ono sad bit potrebno za tjedan-dva jer cvijetanje kuca na vrata!! malo pretraži po sajtu kakva gnojiva se preporucuju!! pa kupi tako... ak nenađes samo dođeš u poljoprivrednu apoteku i tražiš neko kvaleitetno gnojivo za cvijetanje!!... nemoj se brint ak posumlja za šta ti treba...vidt ćeš trgovkinju jednom i nikad više!! tak da nemaš beda.. sretno sa grow-om...

Pročitaj malo forum... neće ti skodit...!!!:icon_mrgreen:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nebi ja to stavljao po nikakvim otvorenim mjestima, sem da živim u najvišoj zgradi
u naselju i da jedini imam ključ od krova :)

Sretno!

:maryjane:
 
30.06.2008
30
1
0
37
Mene bi zanimalo kako da znam dal moje biljčice "imaju jajca"
Nekako mi se čini da imam sve ženske osim jedne, mada sam skeptičan da je moguć toliki postotak ženski biljki, prema čemu da odredim koja je stvarno ženska?

isto zanima me šta znači izgled mojih biljki, nisam nosio fotić sa sobom pa nemam slika, mogu opisat ukratko, imam dvanaest biljaka, istovremeno su posađene, a jako se razlikuju u rastu i izgledu, ima jedna kojoj je stabljika sva crvena, onako tanji listovi i ima metar i pol visine, najveća pak ima jako tanke listove i visoka je već dva metra, i sad zamisli ima ta od dva metra, a nedaleko nje biljka manja od metar, iako je posađena u isto vrijeme i ne izgleda da nešto nije u redu sa njom, nego je baš mala i ima deblje listove nego ova velika, jedna koja djeluje onako najbujnije ima malo više od metar i najdeblje listove, iz nje počinju rast neki crveni listići, šta znači visina biljke i debljina listova i šta znači crvena boja stabljike i crveni listići na biljki sa normalnom stabljikom?