Moj prvi grow 150w by M3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Ae blagosh meni da se ti malo bacish na chitanje, pa za pochetak tema u zavrshenim dnevnicima "12/12 experiment", dobitjesh sve odgovore ;)

Sa lst-ijem netje, nema brinesh
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Ae blagosh meni da se ti malo bacish na chitanje, pa za pochetak tema u zavrshenim dnevnicima "12/12 experiment", dobitjesh sve odgovore ;)

Sa lst-ijem netje, nema brinesh
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Prekjucer su dobile prvu dozu gnojiva, pola propisane (plantela cvijet) i ondlicno su podnijele,cjetovi su se od tad povecali za 1/3, jbg nisu imali ovdje kod mene compsanu uopste.
Znaci nije herimij. Fala bogu
Jel zna netko jel indica ili sativa, il koja bi vrsta mogla bit?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sativa stari moj.
Ja sam svoju jučer cepnuo i izmjerio...75 cm je duga blavne stabljika...Ne znam kako ćeš to obuzdat,ja sam se pošteno namučio.
Za micro grow je indica puno bolja,a ti bi u taj svoj box mogao natrpat i do 3 lowridera.Sativa je zlo za ovakav grow.
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
A sta da radim, Negdi je sad visoka 30 cm, nije ni do pola boxa stigla jos, kad prede pola opet cu lagano savijat!
Samo mi je nesto bila smuljiva jer mi se ucinilo kao da je u cvjetovima nesto okruklo, pa pomisli da je hermij, al blkrw me obradovao. :))
Hvala na(opako) :))
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Evo i od mene mali update nakon duze stanke. :)
Biljka za sada odlicno napreduje, od samog pocetka growa pa do sada nije bilo nikakvih problema.
Temp. u boxu je 27-32-svjetlo, 20-23 mrak, vlaznost nepoznata al svaka dva dana punim bocu sa vodom..
Zaljevam svaka 2-3 dana sa oko 2l vode, a gnojim svako drugo zaljevanje sa PLANTELOM cvjet vec tri tjedna.
Imam pitanje ucinilo mi se kao da sam vidio neka jajasca po cvjetovima, al nisam ziher jel hermij, pa bio molio malo pomoci?? :)
Zanima me jos koje je dobro gnojivo a da je fosfor-P dominantan??
Biljka je stara 49 dana s time da je prvi tjedan bila na 18/6.
Svaki drugi prijedlog je dobrodosao!
Evo neke slikice:







 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
lepo je to samo bi ti preporucio da smanjis malo gnojenje ,, daosta je to savako drugo zalivanje jos ako je puna doza daj im pauze malo posto su mi cudni ti kandzasti listovi..

a ako ima banane onda ih cupaj pa sta bude :)
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Hvala zoki, a jel ima negdje slika kako izgledaju te banane?? Koja bi vrsta mogla bit i jel normalno da vec nakon 50 dana pistile pocinju poprimat smedu boju?
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
I moj grow se polako blizi kraju. :)

Biljcica je stara 65 dana, prvi tj bila na 18/6.

Listovi su mi poceli zutit jer su preblizu hps-u pa sam ga isklj, sad mi samo rade cfl.

Jel mi tko moze rec koliko jos do kraja, i kako se radi curring nako susenja tj jel se tegla drzi u mraku ili u svjetlu??? :))

Evo slika:





 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
uh..steta za przenje..cudo nisi ranije reagovao..

inace odlicno!! glavudze joj poispadale:icon_lol:


deluje mi sveze,cini se da ima jos da fura jos..bar 15dana

nakon susenja stavljam u papirnu kesu i hedove luftiram neko vreme dok se ne susnu malo bolje od hrskavih liscica.. nakon toga hedovima je i srediste suvo i tek tad stavljam u tegle gde se ponovo smeksaju i onda finale u cvrstoj najlon vakum kesi>>tu se malo sabiju i budu kompaktni-suvi-a svezi:icon_lol:

Sve to na tamnom i suvom mestu..

kako god da napravis..
 

mario_m3

Aktivan Član
10.03.2008
59
4
0
36
Bas i nevidim kristala puno al sam prije jedno 10 dana skino hed i osusio nabrzaka i spalio frulu i mogu rec da nije lose, s time da nije ni blizu bila gotova nije bilo laganog susenja a kamoli curringa.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Ovo na listovima bi prije bilo od gnojiva, jer je smeđe boje, ali malo možda kombinirano sa heat stres. heat stres je žute, skoro bijele boje.
A i donji listovi su ti kanđasti i imaju te smeđe-brončane fleke.
Bolje da ti to sad flušaš i ostaviš ju malo još. dva fluša i tada ostavi bez vode malo, 48 sati mrak i cap.
Ovako je stvarno udebljana i šteta zbog gnojiva.
Drugi grow čim manje gnojiva... :)))