moj prvi grow na balkonu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Pozdrav!
Nadam se da opet nisam pogresio mesto :)
Neko vreme sam skupljao semenke i bla bla izabrao nekoliko najboljih, od kojih su nikle dve

koja je i sta je, pojma nemam
u pocetku, koristio sam losu zemlju i ostalo, al opet su se biljcice krenule razvijati

na forumu sam naucio par stvari, stvarno mi je drago zbog toga.
Dobio sam savet da biljke presadim u vece saksije i nacin na koji to da uradim. Na forumu sam procitao za teramagmu, agroperlit, zalivanje, djubrenje, idealan ph vode, fazu vegetacije i cvetanja, te koliko je sunca potrebno u kojoj fazi (sto sada realno ne mogu da kontrolisem, jer zavisim od sunca, a n od lampi)
Biljke se lepo razvijaju


Nadam se da ce biti zenke :)
Hvala svima na savetima!
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Hej, pazi da se ne bi osjetilo na kilometre hehe :) ostalo svee5. bitno da shvatis da je glupo kupovati lijek koji mozes sam uz puno truda dobiti, ali isplati se, bitno da se zarazis s time... nema stajanja onda, jer onda tek shvatis koju si pogresku radio kupujuci dim...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
stavi odmah jos semenkia, mozda obe budu cure a mozda i mudonje, ne kosta te nista sem malo zemlje,
aj navijamo sto bi Mesk reko da budu dame :D
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Pogledaj pod temom, prepoznavanje muške i ženske biljke, šta i kako bi trebao uslikat da se prepozna spol.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Rekao bi da je rano još za spol. Probaj slikati spojeve kod grana pa se možda vidi. By the way mislim da bi im dobro došli veći kaljevi, minimum 15 litara, pa budeš vidio tek onda kak će buknuti. Nemoj čekati da ti one pokažu da im je vrijeme za presađivanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Presadio sam danas biljke u vece saksije. Objavicu fotke kasnije. Al cimanje je sa tolkim saksijama za malu terasu, pogotovo kad ih "setam" za suncem. Al ko sto kazu, kolko para tolko muzike...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
moj savjet ako ih namjeravas isfurat do kraja na balkonu da i ovu drugu topiras, da nebi bilo kasnije problema sa visinom i radoznalih pogleda sa ulice ili okolnih zgrada, tu bi dobro dosao i lst (s kojim bi trebao krenut sto prije dok su grane kolko tolko fleksibline)

sretno :)
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Pozdrav ljudi! Ove moje biljke na balkonu samo rastu li rastu, stare su dva meseca, ali jos ne pokazuju pol. Koristim crvenu plantelu prema uputstvu sa foruma. Mozda cekaju da se smanji broj suncanih sati? Sta vi mislite?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disneyyy