Moj Prvi Grow + par pitanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

smito

Banned
Banovan
15.03.2009
0
0
0
73
www.bpm-music.tk
Dobar dan i pozdrav svima! :)



Uz ovaj prekrasni forum i ja sam poceo saditi...Eh sad imam par pitanja :)


(prvo pitanje je najgluplje i najcesce al sta mogu kad me zanima)


Evo slika:sun2:





i









1.Dali mi itko moze reci jesu li mi biljke zenske ili muske?

2.Gledao sam tudje grow-ove pa su mi se ucinili nekako dosta nizi od mog a takodjer dosta siri od mog...jel moj previsok a pretanak ?

3.Za sta se koristi muska biljka ? ona se ne pusi zar ne ?

4.Kako vam izgledaju moje biljke ? (sto mislite o njima?)

5.Ne znam smijem li koristiti ovako boje na forumu al ako ne smijem neka mi oproste jer sam tek dosao ... :) meni su KOOL !




Unaprijed hvala....


 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
1. Ne, to ne može nitko. Bar zasad. Da si čitao forum, pročitao bi da biljke pokazuju spol nakon što provedu određeno vrijeme u fazi cvjetanja.
2. Ako misliš na biljke, tada bi semoglo reči da su previsoke i pretanke.
3. Muška biljka se u pravilu ne puši, ona služi za oplođivanje cvjetova ženskih biljaka kako bi se dobile nove sorte ili jednostavno proizvelo sjeme.
4. Vidi pod broj 2.
5. Pokušaj se suzdržati od bojanja bojama, nije ovo vrtić.
6. Daj smanji te slike. Hvala.

Stay KOOL i PROČITAJ PRAVILNIK foruma, da ne bi bilo previše bla bla bla, a premalo tra la la... :icon_lol:
 

smito

Banned
Banovan
15.03.2009
0
0
0
73
www.bpm-music.tk
Rafazi_pihe je napisao(la):
1. Ne, to ne može nitko. Bar zasad. Da si čitao forum, pročitao bi da biljke pokazuju spol nakon što provedu određeno vrijeme u fazi cvjetanja.
2. Ako misliš na biljke, tada bi semoglo reči da su previsoke i pretanke.
3. Muška biljka se u pravilu ne puši, ona služi za oplođivanje cvjetova ženskih biljaka kako bi se dobile nove sorte ili jednostavno proizvelo sjeme.
4. Vidi pod broj 2.
5. Pokušaj se suzdržati od bojanja bojama, nije ovo vrtić.
6. Daj smanji te slike. Hvala.

Stay KOOL i PROČITAJ PRAVILNIK foruma, da ne bi bilo previše bla bla bla, a premalo tra la la... :icon_lol:





1.Smanjio sam slike :)
2.Necu vise u bojama :)
3.Da li je zabrinjavajuce sto su mi biljke visoke a ne i siroke ?
4.Da li je normalno to da se prvi listici osuse i otpadnu ? to su oni listici na dnu stabljike!?
5.Nisam stigao procitati bas sve posto se bas i ne snalazim na forumu ali citam malo po malo...a ova pitanja su mi bila veoma vazna... :)


[PRJEDLOZI/POKUSI]

1.Kaliforniska glista !

To je malo "stado" glista koje mozete kupiti u svakoj poljoprivrednoj apoteci ...nisu skupe...dodje ih oko 25 u jednom "stadu"...Veoma su dobre za zemlju a i za biljku (stite, prave gnjojivo itd.)

2.Aspirin / Panadon / Paracetamol


Cuo sam da se oni mogu smrviti i staviti u vodu te zaljevati biljku s njima jedom tjedno te ce biljka brze rasti i biti veca !


3. Mlijeko

Obicno kupovno mlijeko sobne temperature - dobro je s njim zaliti jednom tjedno...

4.EKSTAZI ILI NEKA DRUGA DROGA KOJU MOZETE SMRVITI


Dodati smrvljenu u vodu i zaliti biljku 3/5 dana prije nego uberete "cicak" te ce cicak biti puno jaci i ubicniji :)


Ovo [PRIJEDLOZI/POKUSI] to sam sve cuo od "raje" i ne znam koliko je istina...
ja sam probao ovo sa mljekom i dobro je...a sad namjeravam da kupim i ovo stado ovih glistica :) Samo me zanima sta vi kazate na ove prjedloge ???
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
518
535
113
balkan
zbilja nevjerovatno,nije mi čak ni smješno koliko ovdje ima gluposti.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kontam si da bi ovakima trebali najviše pomoći, jer oni najmanje znaju.

Smiješno je u uvijek se kreveljimo ali ima hrpetina ljudi s takvim bedastim idejama a naša je svrha obrazovati da toga više nebi bilo tak da preporučam malo drugačiji pristup
 
18.05.2009
2
0
0
30
Ne,ne brate lose si to shvatio...moras da uzmes spid i da pustis gliste da ga hasaju,pa da umrvis aspirin i da im das i njega da hasaju i onda na kraju da sve to sa mlekom...onda uzmi i stavi te gliste medj biljke i one kad se iskenjaju ima da ti poraste THC biljkama za 100000000000000% i jos ima da smiruje zeludac XD.jebote sto banovaste ovog lika?
 
14.09.2009
0
0
0
33
procitala sam da se mogu smrviti lijekovi pa da se s nima zalije biljka...e sad da vas pitam pa nek mi odg ko znam jel se moug smrviti tablete za zivce poput heleksa i drugih...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Ne tablete za živce se ne mogu smrvit.... kreirane su tako da ih mozes udarati cekicem kad si zivcana pa se smiris...


inace koji ***** je ljudima....... mene bas briga ako neko hoce da se razbija s tim sranjima ali kako neko moze biti tako glup da ne zna sta se radi sa tabletama!?!?!?!?!?! daj pustite biljke na miru... hoces da ja u tebe ubrizgam 200 grama MDMA pa da te pojedem!? ha!?

inace ekipa sa ovakim pitanjima vrlo vjerojatno redovito pusi sranje travu...
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
suky_vutra18 je napisao(la):
procitala sam da se mogu smrviti lijekovi pa da se s nima zalije biljka...e sad da vas pitam pa nek mi odg ko znam jel se moug smrviti tablete za zivce poput heleksa i drugih...

di si to tocno procitala? da se svi malo obrazujemo
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
suky_vutra18 je napisao(la):
procitala sam da se mogu smrviti lijekovi pa da se s nima zalije biljka...e sad da vas pitam pa nek mi odg ko znam jel se moug smrviti tablete za zivce poput heleksa i drugih...

To ti nije istina ...samo tožu i kokaniđa...lako topivi materijali:2flip:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.