moj prvi grow sa par slika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ne mozesh nikako da vidish kojeg su pola pre cvetanja a to je krajem juna ....
vrstu da odredish ... teshko jer morash da poznajesh biljke veoma dobro ( mada nisam chuo da neko odredjuje pol nakon sadnje , svi ili vecina zna shta sadi) ali ne verujem da cesh ikada saznati shta si popushio :)) , ali je najverovatnije domacica ...
presadjivanje u vece posude nije potrebno jer je ovo vanjsko uzgajanje , potrebno je presaditi ih u zemlju , vec su dobre za presadjivanje , i pri presadjivanju pazi da ne oshtetish korenje jer vidim da imash po dve biljke u saksijama....
sve u svemu srecno , trebao si malo da prelistash forum pre "akcije" ali u outdor uzgoju nema prostora za pravljenje velikih greshki , priroda u vecini sluchajeva odradi svoje , osim zalivanja i shtetochina ... (chitaj malo i o prehranjivanju )
pozdrav i da imash barem 3 "cerkice" ! :)))
 
04.05.2010
2
0
0
29
hvala puno...samo me zanimalo imam li koju zensku...nadam se da si u pravu..:)))))))

i da..zanima me na koji nacin da ih presadim..
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
Nisam imao iskustva sa "respetljavanjem" korenja , ne mogu nishta da ti kazem sem da pazish da ne oshtetish koren , ovo ti je prvi grow i steknucesh iskustvo polako . Shto se tiche sadjenja za sledecu godinu , OBAVEZNO ih sadi zasebno ...
Pri kidanju korenja stres biljke je prevelik . Imao sam sluchaj da biljke 3 dana posle presadjivanja su se primile i shto mi je bilo chudno , pochele su da rastu ... :)