Moj prvi grow (WW)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
bravo gonzo . lijepo si to odradio :icon_biggrin:

sta se tice curing metode...koliko ja znam , tako vrhovi dobiju na mirisu i okusu ,

nema te ostrine pri pusenju .... ali ne dobijaju na potenciji . eventualno malo ...

moze biti da sam u krivu .

ali svaka cast :icon_mrgreen:

pozz
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
haha.. doro ti balcan rece..

uglavnom gonzo ne brini se nista za efekt.. rad ces znati tek nakon pravilnog susenja i curinga.. meni se osobno cini da se potencija utrostruci :rofl:

Doduse ne utrostruci se potencija, nego se biljna materija 3 puta stisne pa time u naizgled istoj kolicini trave zapravo konzumiras 3x vise trichoma..

:sick:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
elephant0r je napisao(la):
Doduse ne utrostruci se potencija, nego se biljna materija 3 puta stisne pa time u naizgled istoj kolicini trave zapravo konzumiras 3x vise trichoma..

znaci nisam u krivu :)

citao sam dosta o curingu i metodama i svugdje pise da se na potenciji dobije , ali

ne puno . ne znam... za test da se sebe uvjerim u sve to ...najprije sam pusio samo

dobro osusene vrhove . drugi dan sam probao iste samo sta su ovi curani . ja nisam

primjetio neku bitnu razliku , samo su me ovi curani drzali cirka sat vise :)
 
09.05.2008
1
0
0
35
e brate do jaja ti je bilo granje samo si trebao da je pustis jos jednu nedelju da pocne da curi smola i bilo bi ti to sasvim ok. pozzzzzz
 
06.12.2007
26
1
0
44
Pozdrav nakon duge pauze, znate kako to biva, nakon odrađenog posla uživanje.
Evo da malo sredim dojmove i zaključim ovaj dnevnik, na kraju je od 5 biljaka 1 ispala hermi, ostale su tu i tamo neznatno posjemenile, ali ništa strašno, 1 sjemenka na par vrhova. Sve skupa je bilo sigurno oko 200g suhog trimanog, i kako sam u početku kukao da je loša i to, sad ne mogu nahvalit dovoljno, miris i okus su onak kak bi po engleski rekli smooth, efekat po snazi meni nije ni blizu nekih šta sam probao, iako mi svi drugi s kim zapalim kažu da je dosta jako, ali nije sve u snazi, bitnije mi je da nije couch lock jer volim dosta zapalit prek dana i prije posla, a s ovim sam sposoban za sve. Uglavnom, jako fino, samo nije ubojica, a to ne mora biti loše.

želim vam :sun2: :spliff: :bananabang: za ljeto (ne nužno tim redom)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.