Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ANO

05.08.2013
29
76
18
Evo idem sutra u akciju pa cu da pokusam nesto bice slika inace koliko jos treba da se borim sa njom mislim kad je odprilike berba? :)

@GanjaPower nisam te bas najbolje razumeo jel mozes malo da pojasnis ili neku skicu da napravis ako te nemrzi?
 

ANO

05.08.2013
29
76
18
Super onda mislio sam da ce trebati duze. Sad ove oluje sto krstare balkanom plasim se malo za nju ali valjda ce da bude sve ok nisam ni danas mogao do planta previse je kise palo u kraju... :eek:hno:
 
10.09.2014
5
7
0
pozz,ovako ja sam novi na ovom sajtu i odmah da vam kazem da ste dobri bas sam se ismejao citajuci ove komentare i isto tako sa punim sjajem u ocima gledao ove slike ;) ANO svaka cast nesto ljepse nisam odavno vidio stvarno je prelijepa. ja sam se isto oprobao u sadnji i posjeo sam jednu u 5mjs.i vec je procvetala i pokazala vrhove sliku cu vam pokazati jedan dan dok je uslikam jer neidem svaki dan do nje pogotovo kad je uvijek sad ova kisa posrana :( neznam toliko o tome pa sam sadio i radio oko nje odprilike onako kako sam se informirao u netu. nezelim da zaradjivam pare na tome nego me uvijek zanimalo kako one rastu i radjaju pa da i ja jednog dana imam ovako jednu ljepoticu kao ANO :p. A naravno da se i posle malo zabavim sa njom :)
 
10.09.2014
5
7
0
PowerSeed ili Tarzan mozel pomoc please.. dali je kasno sad vec da je topiram da joj odsjecem vrh da se razgrana posto je skroz slaba visoka je 2m al nema svega 10 grana na njoj ostalo sve je stablo bez grana :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
10.09.2014
5
7
0
haha pa sta znam ANO si rekao sta da radi pa reko mozes i meni pomoci ipak znas bolje od mene ;) a dali ja nju da spricam sa necim da bude bolja jer od ovih nasih domacih thc i nije bas nesto slabo radi :p . imam ja 6 komada sjemenki iz Holandije dobio od rodjaka orginal iz trgovine zapakovane al mislim da te nemogu vani da se sade il mogu ??
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ne, ne spricaj s nicim samo neka ona dode do kraja, ne skidaj zeleno i radit ce sigurno ;) mogu se saditi vani zasto ne bi mogle, ali sad ti je sezona sadenja vani gotova,,, tamo negdje cetvrti-peti mjesec 2015. ih stavi van :)
 
10.09.2014
5
7
0
aha ok hvala !! a citao sam da se bere kad svi listovi budu zuti jel tako,i kako se da je susim samo da stavim negdje il sta ??
 
10.09.2014
5
7
0
Game_Over hvala na pomoci sad mi jes stvarno jasnije i vidim sam dosta toga radio kako netreba dobro da je jos ziva :)
 

ANO

05.08.2013
29
76
18
:vb_wave: Evo me drugari nisam vas na vreme obavestio ali sve je ispalo odlicno na kraju, biljka je trenutno na susenju mozda sam je malo ranije poseko ali morao sam jer je prosle nedelje cela pukla kada sam na plant dosao sve jedna grana je bila dole ali sta je tu je probao sam je i ima stvarno odlican rad kao sto je power rekao fly high :D na zalost trenutno nemam sliku da postavim jer nisam bio u mogucnosti da slikam, zahvalio bi se svima koji su mi na bilo kakav nacin pomogli jer da nema vas nebi bilo ni moje lepotice :)

imam jedno pitanje nevezano za temu, koliko je sigurno pazariti seme preko alien-a ja sam iz Srbije pa se plasim da mozda nebude nekih problema na carini ili slicno?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ademarleon
23.09.2014
2
1
3
Pozz imam par pitanja u vezi ove 2 biljke,dal mi neko moze rec posto su mi to prve sadnice i neznam kako raspoznati koja je muska koja zenska pa ako mi neko moze pomoci oko toga,i ako mi mozete rec kolko jos otprilike da stoje pa da ih berem u cvijetanju su 4 tjedna..
 

Prilozi

  • 1.1.jpg
    1.1.jpg
    143,5 KB · Pregleda: 11
  • 2.1.jpg
    2.1.jpg
    149,5 KB · Pregleda: 9
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
23.09.2014
2
1
3
Zv761U.jpg

Evo jos jedna slika !
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Zenske su obje ove gore, a nemoj pisat post za postom imas opciju edit , a i pogrijesio si temu.
Citaj malo forum :read:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.