Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Uff dnevnik 3 mjeseca klijanja..
Procitao ovaj dnevnik i nemogu se nacuditi. Ja bi odavno bacio sve kroz prozor..
Jel imas nekoga da ti da klonove pa da preskocis faktor sadenja sjemena?
Druga opcija mozda ti se ne svidi ali ima ljudi kojima sve raste ko od sale a nekima svaka biljka uvene, ko sto kruh nemoze svatko umjesat..
Promjeni sve po mome; prebaci box u drugi dio kuce,uzmi nekakve kristale za bolji rast biljaka(bs) kad vec narucujrs stalno s neta, eliminiraj sjemenke ako mozes jer sada bi ti vec druga tura klonova bila u vege da je sve bilo okej.
And keep your head up!!
 

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
ne znam nikog ko ima klonove...a boks ne mogu nikako premjestit...kako mislis da eliminiram sjemenke?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nevjerovatno je Gea da neuspjevas..vec smo ti svi pokusavali pomoci i uzalud ...7 dana plafon i tebi biljke uvenu.Dnevnik je neupotrebljiv i stavit cemo ga pod kljuc a ti u Mentorski kutak..i idemo sve ispocetka.Ok?
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Pa da klonove uzgajas jer ti klijanje sjemena ocito ne ide nikako..
Sto kaze OC zatvaraj ovo sacekaj da imaju 3-5 listova i otvaraj novi dnevnik..
Ili napravi mali box 40 x 40 i u njemu klijaj sjeme pa kad naraste u box prebaci..
I malo razmisli sto se stvarno dogada jer je ovo teski xfiles ako nije sabotaza..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gea.

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
ok,onda kad mi prolistaju i pocnu normalno rasti cu otvorit drugi dnevnik
hvala svima na trudu i pomoci,vidimo se u drugom dnevniku :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ja bih ti dao savjet, ako ćeš poslušati. Ajd radi onako kako ti jedna osoba kaže i ignoriraj sve druge. Evo, Opa je meštar za uzgoj i znam da ne komplicira nepotrebno, jer ga poznam :) Slušaj njega ;)

:lock: :lock: :lock: :lock: :lock: :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.