moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fd12

Banned
Banovan
26.07.2014
11
3
3
Situacija je jebena za popizdit,imamo jednu curicu koja je prekrasna i napreduje u pitaru na balkonu ko luda,dok imamo i jednog degena koji je pokaza spol(nije 100%) pa me zanima zbog stresa koji je bija zbog paljenja na suncu(kapljice vode+biokill) jeli moze ta biljka bit hermic i sta u slucaju da je?ostavit je jos koji dan ili ne riskirati,slike uskoro.....



http://postimg.org/image/p4j7qi7rn (cura)-greske znam zbog lufta u pitaru,fali koji gram zemlje al to zanemarite...
http://postimg.org/image/57dahjowj (potencijalno đubre)-komentare molim ako je vidljivo?....

pardon za post novi,nisam bas po forumima pa da znate vi ste prvi kod kojih postam ;)


 

fd12

Banned
Banovan
26.07.2014
11
3
3
evo ga gospodo,bacio sam oko po forumu kako se to radi da previse ne kompliciran i cini mi se da vam je sada vidljiva,hvala powerseed za objasnjenje pa evo procjenite sami ako je vidljivo ista,isto tako vas molim za sve sta vidite da je pogresno ili vam se cini lose komentirajte dobro ce mi doci ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Prva slika ako ti kazes da je cura, onda ok. Ne vidi se nista. Provjeri donje listove, izgleda kao da imas Spider Mites. Ove pikice po liscu. Pogledaj sa donje strane lista dal vidis tockice ili sitne kuglice.
Na drugoj se isto nist ne vidi, nesto je sa druge strane al dal je to calix ili stipula ili list....neam pojma....probaj sa druge strane slikat ako uopce ima sta.
 

fd12

Banned
Banovan
26.07.2014
11
3
3
dobro uoceno,jest dole na prvim listovima sam imao problema sa nekon gamadi koja je jela moju dragu curicu,mogu se vidit i zapaljeni listovi,sa donje strane nema nikakvih tockica ni kuglica,ima neki pauk koji nije onaj crveni i rjesio sam se i njega(mada nista nije radia...samo pribiven letio po stabljici),pistili su izbili skoro na svim segmentima biljke,iz dana u dan na listovima nevidim nikakve promjene i cini mi se da zasad sve funkcionira u redu....ako imate kakav savjet sa gnjojenjem ako je potrebno ili slicne stvari jer stvarno bojim se ista raditi da se nebi unistilo ovo sta mi je ostalo
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ako nema vise nista, onda ok....samo prati da se nebi vratili ;) Ove obicne paukove ostavi...oni ne rade stetu, papaju ostalu gamad :p
Mozes pognojit sa pola doze zelene Plantelle pa vidjet kak se ponasa, te eventualno onda prec na punu dozu....ili ces pricekat da pocne cvijetat pa krenut sa crvenom Plantellom.
Nemoj nista jos cupat ako nisi siguran. Pusti jos ovu drugu da pokaze. Ako kazes da ima pistile, onda je zensko i sve ok.
Bilo bi najbolje da presadis to u zemlju posto ti je stalno vani. Ako imas mogucnosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fd12

fd12

Banned
Banovan
26.07.2014
11
3
3
nazalost neman mogucnost presadjivanja,sa trenutnim resursima koji su vidljivi cu dokraja raspolagat,volumen zemlje je dovoljan+novi sloj koji je isao nedavno zbog nutrijenata,zaj mi je jadnog pauka sta san ga zapalia u potjeri al nadam se da ce ostat sve u granicama normale,usput koliko moze od pokazivanja pistila do kraja trajati cvjetanje?znam da to ovisi o vrsti i genetici same biljke te uvjetima al onako generalno me zanima...(uput za ovu navodno musku,na djelovima di se grana ima bobice koje su poprilicne velicine i nepokazujua ama bas nikakve niti....neznam koliko triba da sazrije muska jer me strah da ne bude sex teski) :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne izgledaju da im nesto fali, al ja bi to pognojio da bas ne udju u cvijetanje pothranjene, pa da se jave jos neki problemi. Ta shaka zemlje koju si dodao, neznam bas kolko puno si ju nahranio. Ovo kolko treba do kraja....neam pojma. Nije jos ni procvijetala.
 

fd12

Banned
Banovan
26.07.2014
11
3
3
super onda,potrudit cu se nac gnjojivo,brine me omjer samo da nebi bilo problema al snac cu se nekako valjda...ovo radim iz dva razloga:prvi je osobne potrebe a drugi je iskustvo koje cu dobit sto je najvaznije ;) zasad san odusevljen kako prvi put san izvuka da ne propadne zahvaljujuci ovom forumu i ljudima koji pomno pratu i brinu se o sirenju znanja...spasili ste mi i red poma koji bi vjerojatno propao zbog nedostatka dusika i jos nekih makroelemenata,sve u svemu svaka cast
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Game_Over and Stipe