Moj prvi grow...

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
35
Kako to mislis?Niko ti nemoze reci koja je bas tacno to vrsta.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.498
55
0
36
Opterecivanje brojkama u bilo kojem obliku kod uzgoja canabisa samo ukazuje na neznanje. Jedini pravi indikator je konzumacija biljke.. sve drugo su domisljate marketinske lazi koje su tu da prodaju proizvod, a ne "izmjere" nemjerljivo, a to je priroda.

Ista genetika uzgojena u drukcijim uslovima daje drukcije rezultate. Dajte im najbolje od sebe, i biljke ce vam vratit istom mjerom. A najvaznije je ne stvarat misljenja i predrasude prije nego se biljku uopce proba. Um je mocno oruzje i budite oprezni kamo ga upirete. :)

OP
OP
Svirač_Trube

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
13
0
29
elephant0r je napisao(la):
Opterecivanje brojkama u bilo kojem obliku kod uzgoja canabisa samo ukazuje na neznanje. Jedini pravi indikator je konzumacija biljke.. sve drugo su domisljate marketinske lazi koje su tu da prodaju proizvod, a ne "izmjere" nemjerljivo, a to je priroda.

Ista genetika uzgojena u drukcijim uslovima daje drukcije rezultate. Dajte im najbolje od sebe, i biljke ce vam vratit istom mjerom. A najvaznije je ne stvarat misljenja i predrasude prije nego se biljku uopce proba. Um je mocno oruzje i budite oprezni kamo ga upirete. :)
Dobar si ti čovik,ali mene ne zanimaju brojke zbog pusenja, nego zbog usporedivanja sa drugim vrstama..................:icon_exclaim:

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
692
2.539
163
53
ovako ti je: jedna ti je ko ona što si kupi u splitu u onemu paku od 300kuni a dobi si 6 ipo grama, a druga ti je ko ona iz onega paka što si kupi za 500kuni a dobi si 6 grama.
što te muči što je i koliko je?bitno je da je tvoje i da je zdravo i da dočeka finale.
ali ti bi voli čut da je to whitewidow nakalemljena na ak47 koji je križan s blueberrijem kojemu su pak intravenozno davali gene dinje i pipuna.
i što ti je potriba ukazivat na to di si i kud si?
ova stranica je sve popularnija tako da pouzdano znam da je pratu i plavi skakavci!zato...

OP
OP
Svirač_Trube

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
13
0
29
Dobro judi,nemojte se uzrujavat...:eek:hno:..sve je uredu ...oprostite necu vise nikada...

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
692
2.539
163
53
više čudan nego čudo ali sve u rok službe...
a ti trubaču, nemoj krivo shvatit "kritike", to ti je ono što se reče, u najboljoj namjeri...
i djevojčice ti izgledaju skroz lipo, pa sad koja su krvna grupa, nacionalnost i vjeroispovid, mislim da stvarno nije bitno...
jer sve su one iste kad ih umotaš u bili lancunić

21.08.2008
5
0
0
32
moj prvi grow, nesnam poreklo pa bi hteo da mi neko odgovori, ima 2mi 12cm, pocela je da cveta pre nedelju dana...

deda, evo kako trenutno izgleda, slikao sam je danas

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
26
jako ljepa biljka i jako ljepo raste onako ne samo u visinu nego se dobro i prosirila, svaka ti dala!!!