Moj prvi grow...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Opterecivanje brojkama u bilo kojem obliku kod uzgoja canabisa samo ukazuje na neznanje. Jedini pravi indikator je konzumacija biljke.. sve drugo su domisljate marketinske lazi koje su tu da prodaju proizvod, a ne "izmjere" nemjerljivo, a to je priroda.

Ista genetika uzgojena u drukcijim uslovima daje drukcije rezultate. Dajte im najbolje od sebe, i biljke ce vam vratit istom mjerom. A najvaznije je ne stvarat misljenja i predrasude prije nego se biljku uopce proba. Um je mocno oruzje i budite oprezni kamo ga upirete. :)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
elephant0r je napisao(la):
Opterecivanje brojkama u bilo kojem obliku kod uzgoja canabisa samo ukazuje na neznanje. Jedini pravi indikator je konzumacija biljke.. sve drugo su domisljate marketinske lazi koje su tu da prodaju proizvod, a ne "izmjere" nemjerljivo, a to je priroda.

Ista genetika uzgojena u drukcijim uslovima daje drukcije rezultate. Dajte im najbolje od sebe, i biljke ce vam vratit istom mjerom. A najvaznije je ne stvarat misljenja i predrasude prije nego se biljku uopce proba. Um je mocno oruzje i budite oprezni kamo ga upirete. :)

Dobar si ti čovik,ali mene ne zanimaju brojke zbog pusenja, nego zbog usporedivanja sa drugim vrstama..................:icon_exclaim:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ovako ti je: jedna ti je ko ona što si kupi u splitu u onemu paku od 300kuni a dobi si 6 ipo grama, a druga ti je ko ona iz onega paka što si kupi za 500kuni a dobi si 6 grama.
što te muči što je i koliko je?bitno je da je tvoje i da je zdravo i da dočeka finale.
ali ti bi voli čut da je to whitewidow nakalemljena na ak47 koji je križan s blueberrijem kojemu su pak intravenozno davali gene dinje i pipuna.
i što ti je potriba ukazivat na to di si i kud si?
ova stranica je sve popularnija tako da pouzdano znam da je pratu i plavi skakavci!zato...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
više čudan nego čudo ali sve u rok službe...
a ti trubaču, nemoj krivo shvatit "kritike", to ti je ono što se reče, u najboljoj namjeri...
i djevojčice ti izgledaju skroz lipo, pa sad koja su krvna grupa, nacionalnost i vjeroispovid, mislim da stvarno nije bitno...
jer sve su one iste kad ih umotaš u bili lancunić