Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
27
NIJe to je sjemenka konoplje iz hrane za ptice

to jest posebno se prodaje cijela vreca konoplje ali na njoj piše kao hrana za ptice

dodat cu jednu sijalicu od 24w, a jer miogu jos sto napravit da temperatura još više padne???????????
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Nemoj pogresno da me shvatis,ali to je najveca glupost.. Nedao bog da se nesto desi,niko te nece pitati jel industrijalka ili holandija... trosis struju i vreme i na kraju ces jurcati po mraku da zavrsis nesto,nekome da bi krajcovao...
Batali to dok je vreme i probaj da nadjes seme iz paketa,ako ne nadjes,cekaj dok ne izleti.
Ja sam jednom cuvao musku...kakva sam budala bio... popio uslovnu i sad me jebe i cima ta presuda...A zbog cega???
Bolje posadi paradajz pa vezbaj na tome,ne budi lud!
Nemoj molim te da sam ovo kuckao u prazno!
 

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
27
jednom sam na ventove stavio one filtere za akvaerij i zrak dobro ide kroz njih ali netko mi je reko da ih skinem jel mi je tada temperatura u box-u bila visoka


ako napravim neke kutijice pa ih stavim na ventove svijetlo nece uopće izclaziti van ali zrak koji ventovi izvlace iz box-a gdje ce odlazit ako su kutijice zatvorene da svijetlo na izlazi????
 

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
27
ako napravim neke kutijice pa ih stavim na ventove svijetlo nece uopće izclaziti van ali zrak koji ventovi izvlace iz box-a gdje ce odlazit ako su kutijice zatvorene da svijetlo na izlazi????
jel zna netko odgovor na pitanje iz prijašnjeg posta????

ISPRICAVAM SE NA DVA POSTA ZA REDOM!!!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
sunce ti tvoje... ti uopce ne razmisljas.. :)

ajd temperaturu si smanjio ,i to je super. Ne znam zasto ti savjetuju staklo jer ti je tem. ispod 30C i nema nikakve potrebe.

A i to isto staklo koje bi stavio 'Guta' dio te lumenaze koja bi se trebala probiti do biljcica..stoga,nije pozeljno upotrebljavati.Bar ne sa 3-4 jadne cfl zarulje..sa hPSom koji isijava 'ko lud je vec druga prica...

jesi vidio moj dnevnik...napravi kutijice..ofarbaj bilo cim te iste kutijice u crno i stavi da zrak ide van s donje strane..ili isto tako spusti crijevo od iza prema negdje ,a svjetlost ce se izgubiti putem...

daj si stvarno malo maste...ja sam si radio i pregrade u kutiji,tak da svjetlos nije ni najmanje izbijala van.
 
11.07.2010
24
0
0
34
ok možda neznan ko ti -- iskusni grower-u --(moš mislit hehe) al san za razliku od tebe pročita skoro cili forum
i ne postavljan glupa pitanja ka šta ti postavljaš...
al ne, neda mi se svađat .. pozz
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
rasta..uzmi za pocetak bar sjemenke iz nekog panja koji uzmes..jer ti s ovima nema smisla.. :/
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Glupo i retardirano , ovako kad sadis znas barem rizik da imas nekakav , ali te plodovi tvoga rada i ruku tješe jer znas šta ces dobit od toga , a odi ako nesto krene po zlu , padnes radi 0.2% THCa i onda se mozes slobodno propucat.