Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
malo mi to mrsavo za 5meseci...
jel to 5 meseci iz semena,outdoor,indoor....daj jos neki info...
inace stvarno lepo izgleda,vidim i povukla vise na 'sativu',bar bih tako rekao po listovima...
jel je hranis necim?
 
24.07.2012
9
5
3
29
Ona je upocetku bila u kuci, dok nije porasla malo, pa sam je stavio na terasu, tako da ima sunca od ujutru pa negde do 4,5 popodne, jeste malo povukla na sativu, ne hranim je nicim, samo voda.. :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
prtidosmrti je napisao(la):
ne hranim je nicim, samo voda.. :D

hm,hm...pa nemoj odgajati asketu pustinjaka zaboga...casti je malo sa viskom P i K,treba joj to u cvetanju....da se razumemo,rast ce ona i bez icega
(korov je to),kao i sto bi ti neko vreme rastao na hlebu i vodi,ali ako hoces brutal yield-pocasti je malo....imaj u vidu da je za 5 meseci verovatno potrosila sve nutrijente iz zemlje(ili bar vecinu),to ce se sad osecati na proizvodnji hedova....
ajd sa srecom !!!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
1.citati forum -evo linka
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/643-prihrana-biljki.html
i
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/...rijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html
2. P(fosfor ) i K(kalijum) su ti osnovni pokretacki elementi pri cvetanju,dakle biljka ih treba da bi pravilno cvetala i dala veeeeeeelike plodove
nadji neko djubrivo gde je N-P-K(azot-fosfor-kalijum) odnos ovakav ili slican 5-10-10 dakle manje azota,vise fosfora i kalijuma.uostalom,sve ti lepo pise tu gde sam ti dao linkove,pa vidi,da ja sad ne tupim
3.proveravaj PH zemlje i vode,OBAVEZNO.ako koristis 'cesmovacu' da znas da joj je PH oko 8,sto znaci da je vecina nutrijenata 'blokirano' za biljku
4. I moli boga da neko od ovih 'brzopoteznih udeljivaca crvenih kartona' ne vide post...eto tebi rep- lol

salu na stranu,citaj dnevnike i FAQ i ove linkove sto ti stavih,izgubis oko sat vremena,al naucis za ceo zivot!!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
hoche rech da kupish bar nekakvo gnojivo za cvjetajuche sobne biljke...ta gnojiva za cvjetanje imaju ovog N u NPK neshto manje...eto...bar to.
+ ako imash mjesta u posudi/saksiji/pitaru...mogao bi joj dodati zemlje-pa bar od gore -ako ima mjesta.+ kada bi ta zemlja bila neka jako kvalitetna..samim zaljevanjem i sapranjem hranjiva iz tog-obnovljenog sloja zemlje-malo bi mogao nahraniti biljku..reci-u kolikoj posudi zhivi ta biljka??


btw. mogao si malo bolje fotke opaliti-bar jednu-da se vidi chitava biljka..ovako..i meni djeluje malo mrshavo..obzirom na 5 mjeseci...