Moj prvi Hash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
ovako, nakon dugo googlanja i citanja ovog foruma odlucio sam se za ovu metodu. Neznam sad tocno kako se zove ali po meni je najjednostavnija..a koliko je ucinkovita vidjet cemo kad zapalim. Da odmah napomenem ovo je samo PROBA SA LISCEM, da se naucim za kasnije.

uzeo sam neko lisce i 2 muske biljke(neznam kolko je gr bilo jer nisam bio u mogucnosti izvagat) : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

teglu i najlonku (malo po malo sam stavljao u teglu ): ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

unutar tegle osim bilja sam stavio i par kovanica, okrenuo naopako i protresao. Dobio sam ovo : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

to sam stavio u foliju od cigara : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

foliju sam omotao sa selotejpom i papirom : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

u kadu sam nasipo malo vrele vode te uzeo jednu teglu sa poklopcem u koju sam također sipao vrelu vodu. Ovo u papiru sam stavio u kadu u vodu i valjao sa ovom teglom oko cca 5 min.

Onda sam taj papir stavio u frizider da odstoji pola sata i dobio ovo : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

e sad molim nekog iskusnijeg za pokoji savjet. Hvala ;) :sun2:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ganjalix je napisao(la):
Placebo ce da spasi stvar :)

Ili'ti, da zavara zicagu dok ne dođe hedovina :)
Ma vidi,prošle godine u 'napadu panike' sam pušio vrhove od muških biljaka.Prvi me mlatnio,drugi manje,treći još manje....al' bolje išta nego kupovat'.
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
ima rad i to solidan, cak bi mogo rec da sam stony.gledajuci malo na to da bi lisce i muske biljke bacio, prezadovoljan sam :). Hvala svima! :sun2:

euforija je napisao(la):
Sumljam da ce pucat, neisplativo radit iz muskih po meni, nisam probo.. al ono...
ajd mi definiraj ovo neisplativo. Imas 1h posla, od tih 1h pola sata cekas da odstoji u frizu. Ovo od cega sam ja radio vecina bi bacila, kao sto sam ja prije radio...tako da..nebi bas to nazvo neisplativim...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja sam radio sa onom metodom isjeckat lišće i stabljiku ubacit u posudu skupa sa ledom i miksat mikserom nekih 15min,iscjedit tekućinu u neku posudu i ćekati da se slegne talog to je to.Bilo je dobro samo je problem stabljiku usitnit
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Goranmaster je napisao(la):
A zar nebi bilo bolje da kada si vec zamoto u papir i potopio u vodu, stavio to u rernu i ispeko na 180 stepeni :)

probao ja pre par godina i ispalo bas, bas dobro, ali od hedova neke lose vuve, bez mnogo lisca i bez muskih
 
28.08.2009
8
0
0
33
PowerSeed je napisao(la):
probao ja pre par godina i ispalo bas, bas dobro, ali od hedova neke lose vuve, bez mnogo lisca i bez muskih



Jel nije problem da napises u kojoj to fazi si ubacio na 180 stepeni?:) znaci mrvljenje(ovo sa najlonkom) pa to sve zamotas u papir...jel onda ide na 180 stepeni ili posle valjanja u vodi?:D I koji je zapravo efekat tih 180 stepeni?:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
uf bro, bilo je to pre dosta vremena (nije bas par kako sam stavio, mozda i desetak), ako se setim celog postupka javim, znam da sam koristio papir od dutije cigareta, onaj unutrasnji kao i sam celofan sa kutije. mislim da se prvo stavi u celofan, pa onda on zamota u papir ali tako da je sjajni deo unutra papirnati spolja (papir oblepi selotepom, ali ne skroz tako da moze da se skvasi i upije malo vodu), pa se potapa i onda pece, a tokom pecenja sam, cini mi se vadio i preko svega dobro prelazio oklagijom, na taj nacin se dobije veoma tvrda i kompaktna masa debljine koju biras s obzirom koliko paket "peglas" tj. gnjecis oklagijom, efekat tog zahrevanja je najverovatnije da se cela masa kompaktno poveze i pretvori u jednu lepu smedju plocicu... al' moram videti ima li jos sanse da negde nadjem snimak, imao sam to... no dosta je vremena proslo... mozda da probas malo i guglati. mozda i goranmaster zna ceo postupak bolje da objasni
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Kingsizevutraburger je napisao(la):
sta nebi hash trebo biti zlatni ??

Ne od kud ti to, ima hash varijacija koji su zlatni mozda, ali ima toliko tipova hashisha pa ih takoder ima i u tolko boja, ja kad sam radio s mikserom prvi put dobio sam smeđi spužvasti(najbolji), drugi put kad sam radio dobio sam crni izledao je kao charas i mogao se valjati (uzas od hasha, nevolim taj)