Moj prvi indoor grow. High tower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2011
15
31
13
35
Pozdrav škvadro,

Počeo sam svoj prvi grow prije nekih 35 dana.

Box: serversko kuciste: 110x110x45

Zemlja: Florahum (N:150-25mg/l, P: 150-250mg/l, K:250-350mg/l, MgO: 60-80mg/l)

Posuda: 3l

Trening: pruning na 3 cvoru i lagani LST da sve dobije svjetla.

Svjetlo: 1xOsram dlux superstar 23W/840, 1xPhilips Tornado 20w

Gnjojivo: Green garden 6-5-5 sa mikroelementima, svako 4. Zalijevanje ide gnjojivo u malo manjoj dozi nego sto je preporucena. Kad je bacim u cvjetanje (za 2 tjedna) onda idem kod susjeda koji ima golubove i zeceve i dam joj to.

Uzeo sam jednu donju grancicu cisto da probam klona i uspio je. Klonirao sam sa vodom u koju sam zatopio grancice vrbe.

Sjemenke nisam naručivao, prije nekih pola godine sam naletio na jako dobru vutru i odlučio početi sa tim sjemenkama.


Here we go:

1. dan :)



Uploaded with ImageShack.us


10. dan (sve biljoze skupa)



Uploaded with ImageShack.us

10. dan (samo ova koja je ostala)



Uploaded with ImageShack.us


25. dan presadjena i nakon toga je išao pruning (tu je bila jako stresirana zbog mog nemara ali poslje se fino oporavila)



Uploaded with ImageShack.us

30. dan (oporavila se od pruninga i listovi koji su bili požutili skoro do kraja sada se oporavljaju)



Uploaded with ImageShack.us

33. dan (počelo rastezanje :))


Uploaded with ImageShack.us

I na kraju 38. dan tj. prije otprilike 5 dana.



Uploaded with ImageShack.us




btw: Oprostite ako zeznem nesto kod uploada slika.
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Koja zemlja je u pitanju,dimenzije boxa,osvetljenje,ventilacija,koliko planiras da je vegetiraš,šta ćeš joj raditi od treninga itd itd itd???
Škrt si na informacijama :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Svakako pohvala moze se box usavrsiti uz puno volje i truda...

ja cu i u svoj drugi server isto montirati hps 150w mjesto dosadasnjih 70whps i 2cfl 23w, ako mi se pokaze da je veci urod.

hehe, pazi da na kraju ce ti biti mlatimudan pa ces zamraciti, i reci da je server mali za tako nesto, nije, ali muske ni ne stavljaj u box :) za to ti trebaju cure, i imati ces zajebancije sa gledanjem jel su jaja ili nisu, no dobro to nije razlog da grow ne bude uspjesan. Samo naprijed.

znas osnove i ne skrtari sa svjetlom i informacijama... ulozi malo novca na nekakvo kvalitatnije mineralno gnojivo... i to, da kasnije ti ne pocne zutiti, jer u vegetaciji joj treba dusika koliko ja znam.

ostalo mozda i nije toliko bitno, ja sam uzeo kvalitetniju zemlju da kasnije izbjegnem neuravnotezen ph i slicno. Rijetki su uspjeli iz prve, ali sjeme ti je brate 7€ bilo koje... i zensko i poznati strain.

a server ti necu komentirati jer ga nisam ni vidio, mozda si nesto dobro sklepo :) ajd uslikaj i to da ti vidimo jel ce trebati sta jos poraditi na njemu, isto imam 2servera trenutno u pocetku cvjetanja pa imam nesto iskustva i rado cu pratiti. Mene bas zanima sta cu ja izvuci i kakvi ce biti budovi sa Sylvaniom.

pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svartberg

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mislim da si malo pozurio, ja trenutno ne vidim nista tako specificno da bih bilo sta rekao, ne kazem da nece biti cura ali trenutno ne vidim nikakvog jasnog znaka
 
30.11.2011
15
31
13
35
Tu dole u zaokruzenom dijelu slike ima kao neki mali "pupoljak" sa dvije male dlacice. Po knjigama sam trazio izgled preflowera i odgovara ovom na mojoj biljci
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
frend, fotka je takva da ja stipule jos i vidim, ali ne i calyx, al ajd, ti si tamo pa verovatno je slika jasnija, onda je cura, uzivaj
 
30.11.2011
15
31
13
35
Ma i mislio sam, loša mi je kamera na mobu. evo još jedna slika za svaki slučaj ako netko nešto može reći. Eto neću više smarat glupostima.


Tu desno je neoznačena slika a lijevo sam označio ono za šta ja mislim da je calyx.

http://img542.imageshack.us/img542/3360/img20130319200530.jpg

I da, hvala Vam na ovom forumu. Stvarno znanje koje sam ovdje prikupio je zlatno.

Btw: imam neki prijedlog za nekog od admina pa ako hoće nek se javi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Svartberg je napisao(la):
I da, hvala Vam na ovom forumu. Stvarno znanje koje sam ovdje prikupio je zlatno.

Btw: imam neki prijedlog za nekog od admina pa ako hoće nek se javi.

hvala i tebi na pohvalama :)
ovaj forum ima samo dva admina, vutragenja i kobasicat0ra, pa ili im se javi preko pp ili mozda slucajno i vide tvoj post... jbg. ne zameri ako ne vide, ljudi odrzavaju tehnicki forum u zivotu i imaju precih stvari po tom pitanju neg da citaju postove, nadam se da razumes :)

a fotku ce da prokomentarise neko drugi, ne brigaj ;)
a moz i ovako pa tamo si i uporedi sta cega ima a cega ne, veruj da ne vidim, ide ti i sa godinama ;)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svartberg
30.11.2011
15
31
13
35
Evo ga, danas ide na 12/12 režim.
Za par dana joj dajem gnojivo od zečeva i golubova.

Ovako danas izgledaju prefloweri (za koje sam siguran sada da su ženski)

img20130322223017206126.jpg


A ovo je cijela biljka jutros na prozoru.


img20130321155555180482.jpg