Moj prvi indoor !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
bravo kolega :sun2::clap:
nemam ni ja više šta reći osim da je bilo zanimljivo pratit tvoj dnevnik koji obiluje sa informacijama( meni potrebnima),uložio si puno ljubavi i brige i vidim možeš bit prezadovoljan:thumb:
ako budeš radio kakav curing opiši i to pa nek je sve u kompletu...
a vidiš mene bi još zanimalo(umalo zaboravih:spliff:)
budući da i moj grow završava,kako si odradio zadnjih dva tjedna,jesi šta flushao?jesu bile zadnjih 48h u mraku?kada si zadnji put pognojio?

evo dočekao sam rep pa ga sa zadovoljstvom dajem tebi:icon_lol::wave:
rep+

live long and prosper
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Flush nisam radio,. prestao sam gnojiti (koju sam htio cjepnuti i spremiti za more...) nekih 10-12 dana prije, vrućina mi je najveći neprijatelj bio, inače u stanu čitavom (takav je, pa je osunčan čitav dan u p.m.) bila je u mraku ( u plakaru koji ima klizna vrata) tu sam je ostavio 1 dan i noć, i nisam zalijevao čini mi se drugi ili treći dan kad sam je cjepnuo (ujutro...) dok ostale su navikle (i ona isto...) da svaki dan budu zalivene, naravno sa odg. količinom vode, ne previše. U plakaru je spemljeno već bilo za okačiti, samo sam je cjepnuo, trimovo, - skinuo skoro svaki list (listić) koji sam mogao a da ne "zakačim" cvijet, ipak to je samo za mene, Trimovo sam je oko 1h najmanje ako ne i više..., okačio i stavio dva vent-a da pušu u plakar, ne direkt ono ravno nego sa strane, tako da je "plesala" non-stop okačena :)
Tako da sam jednu tu ponio (oko 100g od oka - nisam vagu imao) ali mislim da je tako nešto bilo (1 biljka) Problem mi je bio temp. a i manji prostor a njih više, jer iz sjemena sam krenuo, pa nisam znao koliko će biti :balls:, tako da je ženki na kraju bilo više nego što sam kontao, ... da sam dvije izbacio i ostavio 5 samo... mnogo više bi ova dala, a ja ne mogu baciti biljku (koja je vegetirala, i extra dobro izlgleda, nikakvih problema nisam imao (da ne govorim nekih baja i sl...)
Takođe i ostale, nisam flush radio niti na jednoj, 2 nisam stavljao u mrak nikako, nego odmah ujutro ih cjepnuo, (u mraku 12h bile, tj. noć) pred paljenje lampe. Nisam sve od jednom poskidao, jer 2 najbolje sam ostavio još malo i nisam se zahebao...sa mora sam se vratio 06.08, i od tad sam ostatak poskidao na isti način... trimovo sam max. koliko sam mogao jer to je za mene naravno, ne da prodajem pa da samo skinem one velike listove , ali pošto je to za mene isključivo .....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.