Moj prvi outdoor grow 2011. - PITANJA -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nisam pametan sta reci, izuzetna je al'trebalo bi tu jos vremena da izvuces full, s druge strane riskantno je da ne ostanes bez nje, ako skines pola a pola ostavis, moguce da ce taj drugi da odmah poskida sve pa ste na lapo-lapo, ko sto sarplaninac kaze, pojma nemam, moras sam odluciti a i taj drugi razmislja o istom, zeznuta situacija (vezi sarplaninca il' rotvajlera za motku :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....lijepa biljka al trebalo bi to ostavit jos bar dva tjedna......al da sam u tvojoj situaciji skinuo bi......jer kako decki kazu bolje da slabije puca nego da ostanes bez nje.....sretno.....
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
baš mi je jućer frend plakao kako mu je netko skinuo 5 komada himalayki... Isto je ćekao još saaaamo malo....
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Trazio sam neki smile koji cupa biljku iz zemlje da coeku docaram sta treba da radi odma sad..ali neuspjesna misija..no kako sam ja snalazljiv..

Buraz cupaj to ili ce te ovaj koji zna:bananabang: ko malog macka ^^
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
i jel iščupao biljku? čekamo sljedeće javljanje da vidimo oće li smajlić gledati prema gore ili dolje...
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Stari ja sam prosle godine posadio 50 komada sve iz paketica znaci neka obicna :D , nasao mjesto idealno, komad zemlje na bari, znaci ne moze presusit nikako a sunce stalno udaralo u njih i niko nije znao, ali ja budala radio sa drugarima reko neka svaki dan neko drugi pazi pa se mjenjamo tako, i dodje meni jedan lik iz osnovne skole i kaze brate prica se po gradu da si posadio da imas skriven sajt i da je dobar, ja se usrao ko stoka od straha... Odem fino i pocupam navece sve a moji drugari mene napadose sto sam uradio to ja im kazem kad znate da pricate sad ste bez nje pa duvajte ku*** a ne vutru... Zato ili je tvoj drug pricao ili je neko nasao al u svakom slucaju ja bi ju pocupao da sam na tvoj mjestu... Ipak sa srecom do kraja, pratimo te ;D
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Zamisli da se sretnete usred noci, oboje s kanticama u ruci, krenuli zaliti istu biljku (TVOJU). Zanimljiva situacija... :vb_whip:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
daj nemoj to raditi sebi i nama! i meni čupaš živce, samo gledam kad će osvanut novi post u temi "Dabog da mu prisjelo!"

ne možeš ti 24 sata motrit sajt i bit siguran da neće ovaj drugi uzet...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Najjače od svega je to što joj treba još cca 2 tjedna da bude pun pogodak.Još pogotovo ako je ovih dana dobila kišnicu,a je sigurno.....
Ma to će tek sada da nabuja:icon_lol:
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
VenloNL je napisao(la):
Najjače od svega je to što joj treba još cca 2 tjedna da bude pun pogodak.Još pogotovo ako je ovih dana dobila kišnicu,a je sigurno.....
Ma to će tek sada da nabuja:icon_lol:

juce celu noc padala kisa, a prekjuce je dobila tecnu hranu