Moj prvi outdoor grow 2011. - PITANJA -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ako zatopli odma poslje kiše onda pazi na pojavu plijesni, moraš na najmanji znak intervenirat...

sretno, želim ti da je na kraju ti ubereš, a ne netko drugi!
 
03.10.2011
40
0
0
33
Skidaj to ne glupiraj se :) .Ako ti je neko provalio sajt veruj mi da ce doci po ono na kraju! :D
Mada je posteno da ga sacekas sa kantama i da mu se zahvalis sto ti je pazio biljku dok si bio na moru das mu trecinu i aj cao:)
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
metalmaniac je napisao(la):
ako zatopli odma poslje kiše onda pazi na pojavu plijesni, moraš na najmanji znak intervenirat...

sretno, želim ti da je na kraju ti ubereš, a ne netko drugi!

ne bi trebalo jel ima vetra, on ubrzava susenje... ali ako bude nemam sta drugo nego da secem xD
 
13.08.2009
12
6
0
53
sharplaninac je napisao(la):
mislim da i cevoalen prica o istoj biljci o kojoj BJN radi frku .

ha ha prvo nije ista biljka
wall7imag.jpg


drugo ... ja sam prvo ubrao jednu da vidim početkom meseca i radi tako da te sjebe u glavu... onda sam pričekao jos 15 tak dana i poskidao ostalo pa će da vidimo što je ispalo od toga... išao sam logikom da probam i rane i one smedje a i jedna je ostala i mislim da će ostat do prvog snega
ovo me nasmejalo ...
ovo je jedna od ovih kasnijih...
da ja vidim da je sajt provaljen odmah bi kidao... bolje vrabac u ruci nego golub na grani....
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
Juce sam bio u obilasku.... Primetio sam da je neko lisce pocelo vec da zuti a ono koje je na hedovima je dosta zeleno i raste. Mirise na par metara ;)
Skinuo sam jedan hed da probam (sa slike), jako se lepi po prstima, prosusio na brzinu na gasnoj peci i smotao stotku sa malcice duvana.. Nas petoro se POKIDALO o_O
Ima klasican sativa rad, smejes se ko kreten, jedes ko stoka i sto je najjace od svega vid mi je kasnio jedno 5 sekundi, kao da igram online Counter Strike preko dial-up 56k modema :D
ne znam dal da je skidam ili da pustim jos da besni... xD




h1_test.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako si u nedoumici a vidim da si i sa ovim zadovoljan, idi na lapo-lapo, mislis li da joj treba jos koja nedelja, skini zrelije hedove (sto je sigurno sigurno je) a ostatak pusti jos 7 il' 10ak dana, odluka svakako mora biti tvoja. jel' ima tragova da jos neko svraca?
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
PowerSeed je napisao(la):
ako si u nedoumici a vidim da si i sa ovim zadovoljan, idi na lapo-lapo, mislis li da joj treba jos koja nedelja, skini zrelije hedove (sto je sigurno sigurno je) a ostatak pusti jos 7 il' 10ak dana, odluka svakako mora biti tvoja. jel' ima tragova da jos neko svraca?

Nisam nikakve tragove nasao, a ortak mi kaze da je cuo kako je neki lik u tom mestu zasadio jedno 4-5 komada, mada to je tako kamuflirano da ne mozes da izvalis nista..
I jos nesto, kada sam isekao hed i tako brzo prosusio, uopste nije imao miris vutre nego nekako kao sveze pokosena trava, slatkasto... Da li je to zato sto nije susena kako treba i nije odradjen curing u tegli posle?
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Moguce zbog curinga, jer ja sam svoju domacu nedavno susio normalno i prije kjuringa je imala miris po normalnim biljkama koje su rasle oko nje, znace trave , borovi dracevi , sta ja znam, ali nakon kjuranja nekog vremena poceo se miris mijenjati, i ond anakraju , paf, miris savrsen :D

Edit: zbog susenja u peci il na peci ti se miris takoder jako promijeni, i ovo kaj velim da je moja imala miris po okolnim travama nemislim da je bas zbog tih trava sta su bile oko nje imala, nego je opcenito takva sorta bila valjda koja ima takav miris, ali u kjuranju se to popravi
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
planiram da secem sredinom sledece nedelje, nadam se da ove hladne noci nece da zajebu stvar.... a susenje na tavanu ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
na tu kutiju stavi mali 50mm PC vent da izvlači zrak van jer je gužva pa bi moglo bit sranja zbog velike vlage...