Moj prvi outdoor grow 2011. - PITANJA -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
Zasadjena je pocetkom marta, a sredinom avgusta je pocela da baca neko semenje.. Ja sam smoren zapalio na more jer sam mislio da je musko i ostao do 5. septembra... Kada sam je obisao shvatio sam da je ipak zenka i da su krenuli mali hedovi. Porasla je preko 2m.
Sada su hedovi bas porasli i sve su gusci, a ja razmisljam da odradim branje za jedno 10ak dana, posle najavljenih kisa. Medjutim, mislim da mi je neko provalio biljku jer jednom kada sam je obisao ugledam da je zalivana, a ortak i ja koji jedini znamo za nju je nismo zalivali par dana.. Da li da rizikujem i da sacekam za branjem ili da je skinem? - a i primetio sam da je neko lisce pocelo da zuti, a neko cak i da otpada (ali to sto otpada nije povezano sa hedovima, vec je onako sa strane na granama..)
Evo slika:

http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0388.jpg
http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0380.jpg
http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0375.jpg
http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0379.jpg
http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0374-1.jpg
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ja bi na tvom mjestu skido, jer ak ti neko zaljeva jebiga cekat ce i on svoj komad heheh, a i ne izgledaju bas nezrelo za branje, al to je samo moje misljenje, cekaj da ti neko iskusniji odgovori:vb_wave:
 
09.08.2011
15
2
0
48
Ja mislim da bi to trebalo bar još 2 sedmice ( druga slika tako sugeriše) ali k'o što majmun kaže... Ne zalijeva je neko bezveze. Capni ti nju...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Joj,joj...ima još dosta do kraja:(
Ali ako ju netko zaliva što još nisam doživio,hehe....da mi netko zalije biljku...vidit ćeš što 'boli' kad dođeš, a nema je.
Zato,ili spavaj pored nje,ili stražari danonoćno ili čupaj.

Mada,ako ju zalijeva onda ju i on prati.....pa se sakrijte par dana na smjenu u blizini i kad dođe.....za uši i briši od moje biljke:).A pojavit će se brzo jer je sada napeto u 'kinu':icon_lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
kakva 2 tjedna? za to vrijeme neće bit biljke...

kolega skidaj to u najkraćem mogućem roku, vidi se na njoj da je skoro pa spremna a bolje da slabije puca nego da je nema uopće...
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Hm čini mi se da vidim plijesan na zadnjoj slici , ovaj srednji hed......
Izgleda dosta sativasto, ja bih još malo ostavio.........................
peace

kad bolje pročitam post: ja bi to brao odmah :D
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
PowerSeed je napisao(la):
jel ono krenula budj na jednom vrhu? skidaj, ne rizikuj i ne razmisljaj, ok je to

Tamo je mrkli mrak, i za par stepeni je hladnije nego u urbanom mestu, svako vece je rosa..
Morao sam da slikam sa blicem, pa su slike ispale slobo fokusirane. Nije budj, juce sam je pregledao detaljno, nema budji nigde, na poslednjoj slici sto vidis je suv vrh (ne znam kako samo na tom hedu al ajde..)
Izgleda da je neko izvalio tako sto je vezana motka oko nje jer je pre 20 dana bio jak vetar..
Da li da rizikujem pa da je skinem posle ovih najavljenh kisa ili sta da radim? :/
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Pa sta ti nije ocigledno sta da radis, Metal maniac ti je rekao, "bolje da slabije puca nego da je nema uopcće"..!!!Ako nezelis nemoras to napraviti, ali onda se spremi ili na dano-nocno strazarenje ili se spremi na depresiju kad skuzis da ti nema biljke, ti odluci, a siguran sam da ce dobro pucat ako ju se odlucis ocaknut
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ma cupaj tebra nestat ce ti i onda ces biti tuzan..ovako ce malo slabije pucat, ali ces biti veseo i imat ces za sitpu :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Skini je bolje.
Nemoj praviti zamke iako je neko polio znaci neko je i prati. Moze da bude bilo ko pa i policija ( ne jedan slucaj da i policija vari ). Mala je verovatnoca da bude plavac al ako napravis neku *****riju sa doticnim svasta moze da bude i da se desi. Ovo sto ti radis nije legalno i moz lako na sudu da zavrsis. Dali se tebi isplati rizikovati nesto od cega mogu ostati trajne posledice ti odluci.
Interesuje me samo koliko hrabrosti ( ili ludosti ) treba da neko ko nadje u nedodjiji biljku pocne zalivati i paziti tu istu samu. Ok da je nadjes i poseces ( mislim nije OK ali bi to pre razumeo nego polivanje ) ali zalivati i cekati da sazri a gazda se moze pojaviti svakog momenta malo cudno.
A da se niste komirali ti i drugar pa se nesecate da ste je zalili ;)))))).
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
hehe, ovo prvi put cujem da neko zaliva tudju biljku, al ima nas svakih :)
bez obzira na sve okolnosti,mozes ju i sad pobrati ali treba da ti bude jasno da to jos nije ni blizu gotovo.
Pa ako volis mleko poberi, a ako ipak vise volis cokoladno i mozes izdrzas neizvesnost,nemoj :)

Ps. ostavi kod biljoze papairic sa porukom, napisi da si ga video i pratio i da znas gde stanuje i ako nestane biloza da neces odg. za svoje eventualne postupke.A zapitaj se malo koliko si uopste siguran u drugara koji ti pomaze :)

zelim ti puno srece....
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Mozda ak mu je biljka gerila posadena neko jednostavno naso mislio da je slucajno tam, neko ko nezna o growu nis, ipak je on to ostavio i otiso na more, nije nikog bilo, covjek si naso i poceo zaljevat,
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
ChasedByDevil je napisao(la):
Mozda ak mu je biljka gerila posadena neko jednostavno naso mislio da je slucajno tam, neko ko nezna o growu nis, ipak je on to ostavio i otiso na more, nije nikog bilo, covjek si naso i poceo zaljevat,

mesto je takvo da mora da si lud pa da ides tuda :) a i vidi se da je neko namenski posadio biljku jer ima pored nje debela pritka zabodena za koju je biljka vezana..

http://i451.photobucket.com/albums/qq237/bjn013/DSCI0369-1.jpg
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
nije pitanje dana kada će je taj neko ukrasti nego pitanje sati. Znaci tvoje opcije su sljedece, a obje su bezveze i shit: 1. da je cepnes odma a da te slabije "radi", 2. da ti je neko ukrade. Biraj jedno od 2 zla. Moj glas ide jedinici!!
Ja sam prje mjesec dana dobio na poklon RANO ubranog lowrydera2, ali sam ga osusio kako treba, odradio curing kako treba i opet dobio vrlo dobar rezultat iako je ranije ubran. Svakako sam dobio rezultat koji je mnogo bolji od ulicnog smeca kojeg svi mi preziremo i izmedju ostalog zbog toga i growamo. Sve u svemu ako je cepneš biti ćeš u manjem plusu nego sto si htio, a ako je drugi neko cepne, bices svakako u minusu. Odluka nebi trebala da bude teska
 
24.09.2009
28
2
3
54
majstore cupaj to jer neznas koja je tuga kad dodjes na sajt a tamo nicega....neznas jel je smijesno ili za plakati..pola sata mi je trebalo da dodjem sebi....uzas!!!!!
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
taj suhi vrh je posluzio kao hrana za gusjenice. e sad, netko ti zaljeva biljku? moguce da ju je netko "prisvojio" dok si bio na moru(skoro 1 mjesec). snimio, navratio par puta u tih mjesec dana i vidio da ju nitko ne zaljeva i prihranjuje, zabrijao je da je samonikla i poceo se brinut o njoj. i sad jbga,on misli da je njegova , ti mislis da je tvoja i ... najbolje bi bilo da se sretnete na sajtu i dogovorite se da ju zajednicki skinete i podijelite:banana_rasta:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
skidaj... bit će to super.. nemreš fulati, radit će to fino.

btw. jako lijepo izgleda :thumb: :respect: