moj prvi outdoor head za degustaciju 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Sekach je napisao(la):
Jel u sezoni jagoda otkidas cvjetove i jedes ih da bi probao kakve ce biti jagode za mjesec dana kad narastu?

Pa nemojte to raditi ljudi...ccc...
Ajd jednom kad ti ne budeš imao šta za pušit jedno 6 mjeseci, a svaki dan misliš na to kako bi zapalio, i onda dodje 9. mjesec i imaš biljku koja puni masne headove, a i dalje nisi pušio 6 mjeseci, tada se javi i reci nam da ne treba brati headove dok ne sazrije biljka.
Ajd molim te
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Sekach je napisao(la):
Jel u sezoni jagoda otkidas cvjetove i jedes ih da bi probao kakve ce biti jagode za mjesec dana kad narastu?

Pa nemojte to raditi ljudi...ccc...
konacno, sinoc sam isprobao head skinut prije 12 dana.
znam da je prerano skinuto ali bez obzira na to : PUCA.

e sad ,moguce da bi mene puknula i kamilica zato sto dobrih 7 god "apstinirao" ali....
uglavnom ,hocu reci da biljka ima ogroman potencijal.
moguce da sam subjekitvan(svako misli da je njegovo dijete najbolje).
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sharplaninac je napisao(la):
konacno, sinoc sam isprobao head skinut prije 12 dana.
znam da je prerano skinuto ali bez obzira na to : PUCA.

e sad ,moguce da bi mene puknula i kamilica zato sto dobrih 7 god "apstinirao" ali....
uglavnom ,hocu reci da biljka ima ogroman potencijal.
moguce da sam subjekitvan(svako misli da je njegovo dijete najbolje).

cuj frend, da je biljka dobra i da je ok genetika ja prepoznam u trecem mesecu vegetacija na cistim listovima, tako da nema razloga da te ovo ne dohvati, sumnjam da je tu neka subjektivnost u pitanju nego uzivaj i racunaj na taj potencijal, pa na kvadrat :) cool Shar Planino
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj



Uploaded with ImageShack.us:thumb:


Uploaded with ImageShack.us
konacno dobio cistu sliku heada smoje biljke
od prije 10 dana dnevne temperature su se spustile ispod 27"C.valjda radi toga headovi su dozivjeli eksploziju.zdebljali su se prilicno, makar sam ja mislio da zato sto je vec bilo smedjkastih pistila, nece vise rasti nego samo da ce dozrijevati.
morat cu je ostaviti zivu do 10 mjeseca, zanaci jos 15-20 dana.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ljudi moji ,izgleda da cu morati cesto isprobavati plodove ove moje biljke prekjucer sam isprobao head skinut 7-9. stavio min. kolicinu u joint i puca jace nego prvi.
a danas sam skinuo jos ovo

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us i objesio za susenje


Uploaded with ImageShack.us tu ima jos za skinut ali nekako mi je zao jer cvjeta ko ludo.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
moja Avlijanerka nikako da se smiri i da pocne sazrijevat. ko za inat meni stalno cvijeta i puni headove, tako da svaki put moram odgadjati vrijme berbu za kojih 15 dana.ovako izgledaju headovi
inace svakih 2-3dana čvakne po granu za koju mislim da je vec zrelo za skinuti do sada se nabralo valjda kojih 100-njak g.
dosla mi je necakinja iz zagreba u posjet, prvo se sokirala velicinom biljke i headova ali vjerojatno je prvi put vidjela posadjenu na zemlji tako da ....
a poslije i kvalitetom dima, bila je razocarana sto nemoze ponijet nesto sa sobom jer mora granice prolaziti. navodno u zg trenutno ima za nabaviti samo smece od vutre. pretostavljam da onaj ko ima dobru vutru taj cuva za sebe i ne prodaje.
jos sam jednom rodjaku dao punu teglicu od linolade(male) s vutrom i dobio pohvale za kvalitetu. i meni izgleda ok.
e sad upitno je kolko smo nas troje relevantni kao poznavatelji kvalitete.:icon_lol::popcorn:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ajmo mali update: imam problem sa degustacijom, kad bi isao isprobavati sve sto sam svaki head koji sam skinuo a ima ih ko u prici ovo je bilo na water curingu ., bio bi stalno naduvan . a to si ne mogu priustiti.
inace trenutno biljka mi ovako izgleda

Uploaded with ImageShack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Monk

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uuuuuuuuuuuuu, tek ce to da bude zlo, ovo sto si poskidao su mala deca, a sad te ceka majka, nice highlander-u
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma imam vec nekih 300g. suhog, ovo objeseno tek trebam ocistiti od viska lisca.
jucer sam razmisljao dal da ju skinem cijelu ili....
na kraju sam kontru lupio i poslije dugo vremena(2 mjeseca) ju pognojio sa 1kg.golubljeg izmeta. naravno prorijedjenog u 10 l. vode i brati ju u 11 mjesecu
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Da si malo ukljucio mozak i razmisljao kako su ti ljudi govorili sad bi imao 600 g umjesto tih 300g... ako ne i vise... govorili su ti da ostavis da ne skidas i ti navalio kao lud, pa prestao gnojiti. zato su ti ovi malo iskusniji napustili dnevnik jer vide da si nedokazan... Da si slusao sad bi im bio zahvalan jer su dokazali da nisi u pravu... al svako ima svoje misljene i kako oce... Fine biljoze sretno...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
PowerSeed je napisao(la):
meni nesto lici da ga zabole za grame, obzirom da nije skinuo ni trecinu, imace za deliti (kao sto je i obecao :)
tocan odgovor.vec me pocelo zamarati ovo susenje, trimanje,curenje itd.jbga. ,imam djete od 8 godina kojeg sve zanima. iz zajeb.sam ju uzeo od bratica(10cm. visine) i posadio, rekao sam mu da je paradajz. normalno, od drugih biljki paradajzsmo jeli citavo ljeto, a od ove koja je narasla 3,5 m. nista. i jos cudno mirise hehehe.
ja bi najradje da ju dodje netko dignuti i otfura ju doma na susenje(suludo a?), a opet, kad se ujutro probudim , i odem u vrt pa vidim da headovi non stop izbacuju nove pistile zao mi ju je .
P.S. vec sam podjelio koji 100g.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Lijepo ti je ovo. Ni ja se ne bih zamarao gramazom. Uglavnom se nikad ni nisam osim kad sam kupovao. Jebes grame kad je kvaliteta dobra.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
KneLLe je napisao(la):
Da si malo ukljucio mozak i razmisljao kako su ti ljudi govorili sad bi imao 600 g umjesto tih 300g... ako ne i vise... govorili su ti da ostavis da ne skidas i ti navalio kao lud, pa prestao gnojiti. zato su ti ovi malo iskusniji napustili dnevnik jer vide da si nedokazan... Da si slusao sad bi im bio zahvalan jer su dokazali da nisi u pravu... al svako ima svoje misljene i kako oce... Fine biljoze sretno...
glej prijatelju, ljudi su bili u pravu ali samo teoretski. onako by the book.
ali ja sam bio blizu te biljke i pretpostavljao(saznavao) sta joj treba. da nisam poceo skidat malo po malo , bilo bi puno headova koji bi ostali jako mali da se ne bi isplatilo zaj..ti se oko njih.
mozda bi imao 600 g. ali bi ostatak biljke isao za hash a to mi se nije dalo raditi. jednostavno, previse posla ni za sta. mene je zanimala kvaliteta jel kvantitete ce biti, htio ja to ili ne.
od sinoc pada kisa i grane su se nagnule skoro do zemlje. zamisli da su sve grane na mjestu.
P.S. prije tjedan dana sam razmisljao o tome da ju odcvikam i da ju zakopam ispod zemlje.
razlog??
nisu gradjevinci kod suseda,ispricat cu vam ka vise niti grama necu imati doma.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nebo iznad Hillbily Landom:
pict0001jj.th.jpg
ovo je odtrgnuto sada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
izgleda brise velike slike koje postavim sa direct link. ponovio ih sa thumbnail.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
za sada je puna ova posuda ali nije nabijena, kolko G. bi moglo biti nemam pojma, nemam vagu a i ne zanima me
inace imam problema sa sušenjem zbog niskih temp. podrum pretvorio u sušaru heh.osuši se ali za puno vise dana od preporucenog
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.