moj prvi outdoor head za degustaciju 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
lepo izgleda, al' da nisi malo pozurio sa skidanjem, zar je vec full zrelo, koliko je proslo od sadjenja, 4~5 meseci...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ne toliko ali tri pol je(od presadjivanja).
skinuo malo za probu.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Jel u sezoni jagoda otkidas cvjetove i jedes ih da bi probao kakve ce biti jagode za mjesec dana kad narastu?

Pa nemojte to raditi ljudi...ccc...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj


ako ovako izgledaju te jagode onda da ;=))
rodile po drugi put, bez ikakvih aditiva.:RastaBong:

btw. imam i mandarinu na vrtu ali u posudici posadjenu

nju jos necu probati do 11 mjeseca
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
jer na svih 5 biljki ,naletio sam na ovo(po jedna grana):

e sad ili su hermici ispali, ili je neko blizu sadio a nije odstranio mudonje??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nesto ti je mutna fotka, a i ne kontam te bas najbolje, oces da kazes da je na tih 5 velikih zenskih biljaka samo po jedna grana sa muskim cvetovima?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sharplaninac je napisao(la):
jer na svih 5 biljki ,naletio sam na ovo(po jedna grana):

e sad ili su hermici ispali, ili je neko blizu sadio a nije odstranio mudonje??
headovi su puni koscica i razvukao se otprilike u obliku koprive kad sazri
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sharplaninac je napisao(la):
headovi su puni koscica...

Mislis na semenke? Meni to na fotki deluje kao lepo rascvetala grana muske biljke, ne vidi se bas neki hed, ali i fotka je mutna. a sta je sa ostalim granama na biljkama, jel ima tragova muskog cveta ili samo zenski, ima li i tamo semenki? mora biti da su hermafroditi, ali kako samo po jedna grana sa muskim cvetovima??? u svakom slucaju, i da je samo jedna na jednoj biljci, u toj fazi kao na fotki opraseno ti je sve u okolini sigurno, jbg.
 
27.07.2011
24
0
0
33
moze pitanje, nisam znao gdje da ga postavim, a neki su vec poznati s mojom Biljanom. imam problem sa svjetloscu, msm da slabo direktne svjtlosti dobije na dan, pa sad razmisljam da je presadim na otvorenu livadu tako da sunce przi citav dan, dali ce to biti strsno za nju? da se slucano ne pretvori u hermica ??? molim sto prije odgovor :p pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nebitno je napisao(la):
moze pitanje, nisam znao gdje da ga postavim, a neki su vec poznati s mojom Biljanom. imam problem sa svjetloscu, msm da slabo direktne svjtlosti dobije na dan, pa sad razmisljam da je presadim na otvorenu livadu tako da sunce przi citav dan, dali ce to biti strsno za nju? da se slucano ne pretvori u hermica ??? molim sto prije odgovor :p pozz

koliko se secam, em si joj sekao vrh, em je pocela cvetati, u onoj "sumici" je outdoor, oko pola metra... ja je ne bih dirao, da je u nekoj posudi pa mozda? al' ovako... ne znam da li je u ovoj fazi pametno. a stres, pa naravno, kao kad bi tebe sad neko prebacio na mont everest da se nadises vazduha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
27.07.2011
24
0
0
33
hahahhahhaha :p dobar odg. a nemoj te mi zamjeriti na vakvim stvarim jbga, jos sam mald i neiskusan :p kako bi se reklo zelen iza usiju :p hahaha
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma niko ti nista ne zamera, ja se malo nasalio uz slikovit primer, zaista mislim da bi je usporio bar za mesec dana, a dani su sve kraci i sunca je sve manje, ona se adaptirala na to sto ima i najbolje sto mozes je da to raskricis maximalno koliko si u mogucnosti. neku sledecu turu stavi na (prvo) dobro odabrano mesto i neces imati (bar) tih problema, svaki grow koji odradis ti je iskustvo vise i nije za podceniti [”Experience is the mother of knowledge...” Nicholas Breton (1637)]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
znaci, ima da se dimi iz dvorista, ako, ako... lako tebi da seckas po malo na svakih desetak dana kad imas jelku u dvoristu. ajd, uzivaj u :joint: i racunaj da ces svakih desetak dana imati sve bolju pljugu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
umjesto bika,krave,ovna ili ovce ja cu za KURBAN BAJRAM zaklati moju biljku.
valjda ce mi se priznati :=)) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.