Moj prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2019
0
2
3
23
Prvi put sam probao travu ja mislim u Aprilu bilo je bas smesno e pa ovako:
Ja sam motao a je nemam pojma da motam ne zelite da znate kako je to izgledalo haos tad sam duvao sa mojim drugom i kad smo se naduvali isli smo da setamo on je inace mnogo duvao i nije mu bilo nesto jer sam lose smotao a meni je u glavi bio haos idemo mi ulicom oci su mi crvene nenormalno ja sam mislio da me ne radi u tom trenutko ali kad je proslo otprilike 3minute na sredinu ulice sam poceo da se kidam od smeha on me gleda u fazonu s' kim sam ja duvao ja se smejem ne prestano oko 5minuta citava ulica se okrenula i onda je on otiso kuci ja sam posle otiso da setam da se proluftiram idem ja kuci i smejem se usput ne daj boze da me video neki drug iz skole setam ja ulicom opusten sam relaksiran srecan dok setam malo idem desno malo levo, kao da su mi crvi u telu citavo telo i glava mi pulsira najbolji osecaj u mom zivotu i posle toga sam jos mnogo puta duvao i napravio sam pauzu od 2 meseca i za nekoliko dana cu opet da ponovim.. Jedva cekam :zvezda:: Zelio bih da znam i vasa prva iskustva, usput nemoj da koristitie nista vise od vutre ja ne planiram jer je to put za smrt!