moj prvi put :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
problem...
gledam,čitam druge dnevnike, nekima sam stvarno impresioniran, pa čak postanem i malo ljubomoran hehe uglavnom, javi mi se onaj crv sumnje da se tuđe biljke razvijaju brže i ljpše od mojih.

kao da su moje prestale rast, ono , sve okej, lijepo izgledaju, uvjeti su im maksimalni kolko im trenutno mogu pružit al kao da stagniraju...
jel to normalna pojava kod uspoređivanja? dal da prestanem pratit tuđe dnevnike?

ili mojim biljkicama stvarno nekaj fali?

befunkyjedna.th.jpg
[/URL][/IMG]

neki problemi me uvijek prate ; postalo se dvaput a kod opcije edit/delete post...nemrem nać delete,tak da mi i tu treba pomoć
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
problem...
gledam,čitam druge dnevnike, nekima sam stvarno impresioniran, pa čak postanem i malo ljubomoran hehe uglavnom, javi mi se onaj crv sumnje da se tuđe biljke razvijaju brže i ljpše od mojih.

kao da su moje prestale rast, ono , sve okej, lijepo izgledaju, uvjeti su im maksimalni kolko im trenutno mogu pružit al kao da stagniraju...
jel to normalna pojava kod uspoređivanja? dal da prestanem pratit tuđe dnevnike?

ili mojim biljkicama stvarno nekaj fali?

befunkyjedna.th.jpg
[/URL][/IMG]
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajde mi molim te vjeverice reci iz kojih postova u ovom dnevniku si ti vidio da je potrebno topiranje njegovim biljkama? Da li si ti svjestan da sa svojim talebanjima mozes ljudi sav trud dovesti do onoga gdje si ti zavrsio? Smijesan si, i eto s obzirom da mi je sinisa dobar zamolio bi te da preskocis ovaj dnevnik i komentiranje u njemu, jer apsolutno nista korisno nisi napisao duze od 2 mjeseca koliko se teram da citam tvoje postoje!

Sinisa biljke su u redu. Pusti ih malo neka rastu, dosadan si im vec malo :p Posude jesu mozda malo male ali zanemari sada to, pusti malo vrijeme neka ide.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sta sad ti hoces? Daj mi se skini s vrata.

Covjek je rekao da mu biljke ne rastu. Moje misljenje je da je to njegov subjektivan dojam i zato sam rekao "ako je sto posto siguran".
Ovu caku s topiranjem je meni jednom PowerSeed preporucio, zato mi se skini s vrata, dizes mi tlak i odi hate-at nekog drugog.
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
okej dečki, bez panike, nemojte mi se sad tuć jer vas trebam čitave !
da,rekao sam da mi se čini da ne raste pa sam mislio pitat dal i drugi imaju problema s tim filingom dok gledaju fotke tuđih grow-ova...uglavnom, sutra idu u veće posude pa kad ih presadim valjda će bit okej...

sori kaj sam vas tak digo,biće sunce udarilo.
hvala za savjete obojci

pozz za sad
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
sinke lijepo sam ti reko presadi ih u vece tegle i nabavi si dobru zemlju citaj TERAMAGMU neces imati problema sa stagnacijom ,napiso sam ti u PM ako te zaniam 250HPS javi mi se na PM ..Lijepo pozdrav i sretno ! p.s calm down guys ,polako i smireno pratitie ovaj dnevnik bez imalo hejtanja jer bas i zato pusimo travu da bude frendshipa ,veselja i da se svi volimo nemojte se ponasati kao okorijeli pijanci ;) !
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
oće bit dobra ova veličina tegle?

befunkyhdr1s.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

stavio sam jedan biljos pored samo usporedbe radi :)

eto , jel ovo okej ili treba još veće?
molim odgovor do sutra jer ujutro počinje presađivanje pa da nebi bilo da nekaj nevalja ;)

laku noć frendovi i bez svađe molim vas
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Te će biti puuno bolje :) Ali, veće je za nju uvijek bolje... Idi prema mogućnostima dakle, maksimalno velike koliko možeš a da ti ne smetaju.

...i ta dobra zemlja što je spominju...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tegla ne moze biti prevelika. Odnosno do 65 litara je ok :) Ako imas mjesta u boksu presadi samo pozuri s tim. I pazi na korjen, iako joj nece nista ekstra da se desi. Stagnirati ce par dana i to je to. I pokusaj frende Teramagmu nabaviti ako ikako mozes!
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Ako stvarno mislis da stagniraju i ne rastu,eto poslusaj ljude, presadi i iscimaj se, nadji teramagmu.
Posle presadjivanja ce sigurno jos par dana stagnirati,u zavisnosti od stresa.Ali mislim da bi posle toga trebalo da krenu sa rastom.
Pratim ti dnevnik redovno,ali ne komentarisem jer i meni je ove godine prvi grow....pa i nemam bas sta puno da kazem,ali naravno gde mislim da mogu pomioci javicu se!!!