moj prvi uspesni grow . . . :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
ja bi ti samo preporučio da sakrivaš to bogati, kolko vidim ti to na sve strane držiš po dvorištu po kući itd... slikavaš sve i svašta..

još ti fali da imaš kakvih problema zbog tih stvari, ne svačam neke ljude koji se vole previše hvaliti, ili su jednostavno nemarni... jebiga nije to igra, a problema se može imat svakakvih.. mnogi ljudi ne svhaćaju takve stvari, i ponekad je bolje ni ne objašnjavat, nije nit potrebno da se zna..

nađi neku šumetinu, neko grmlje di ćeš se najlakšim putem do sajta ti sam izgrebat ko budala, uđi unutra par metara, dosta da se ne vidi nikako, nit malo i rašćisti da sunce dospjeva, pazi da sve bude nevidljivo kud iz zraka kud od bilo gdje, pošto imaš više komada onda se nebi trebao opterećavat previše, jer i da ti crkne recimo od 10 komada 6 komada, ostaje ti 4 komada, i da ti od 4 komada bude 1 žemska, i da dosta naraste opet ćeš imat robe bogati brdo, tj dovoljno...

raštrkaš na par odličnih mjesta par komada, i tu i tamo doletiš i gledaš situaciju, sasvim je nepotrebno često dolazit, jer što češće dolaziš to više tragova ostavljaš, više su šanse da te nađu itd, a sad su vremena šparugara, ljudi ima na sve strane... pobili bi se zbog 2 šparuge...

i ne treba previše se trudit oko sadnje i svega toga, pogotovo ako se ne razumiješ... ako se ne razumiješ onda je bolje raditi minimalno, a priroda će sama odrađivati svoje, te biljke nisu nesposobne za rast, ova klima na balkanu im je super... ako je bubneš u šumu i zaboraviš dam se kladit da joj u većini slučajeva neće bit ništa...

naravno ako očeš poboljšati urod itd, imaju metode, al pusti to trenutno, kolko vidim trenutno je prioritet da te niko ne uhvati i da uopće to posadiš u šumu, iako neznam šta si do sad ćekao.. to je odavno trebalo bit posađeno..

možda zvučim paranoično, al eto, volim imat 100 postotnu kontrolu... ne volim nepotreban rizik..
 
15.07.2010
38
2
0
32
Imenjak, upravu si, slazem se . . .
Nasao sam sajtove samo sto me nervira sad vreme, stalno pada kisa !
Ne mogu nikako presaditi, znaci smorio sam se i popizdeo vec, kao sutra cu ono kisa ae sutra cu ono kisa ! ! !
Najavili su do petka kisu, pa ako bog da u subotu ili nedelju presadicu . . . :))
 
15.07.2010
38
2
0
32
Pozzz ljudi . . .
Evo mene posle 100 godina :D
Bilj bilj su presadjene na sajt, lepo napreduju, imao sam jako lose uslove za prebacaj na sajt malo sam ostetio dok sam presadjivo, bio sam sav istripovan zbog civilizacije i ostalih sranja ali sta je najbitnije uspeo sam, presadio sam ih u nizu 15 - 20 metara razdaljina izamedju njih je na 1m - 2m. Taj period je bio pre prvog maja, kad sam presadio zalio sam, i nisam bio kuci 4 dana a ta 4 dana sunce je picilo ko ne normalno, kad sam se vratio listovi su stajali na gore na malim biljkama, na velikim su poceli donji listovi da se suse, ja poludeo i od tad ih obilazim 4 - 5 puta nedeljno . . .
Evo slike kakve su bile pre mesec dana (tek su izlazile iz zemlje):
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
29.04: sam presadio, Izaslo je 7 komada . . . :
04.05: prvi put kad sam obisao, jedna je nestala kao da je pojedena (nema nikakvih tragova, ove ostale opisao sam gore kakva je situacija bila) . . . :
10.05: 2 put kad sam ih obisao da zalijem i uredim . . . :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ove su na metar razmak . . . (pored njih 2metara jos 2 biljke) . . . :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
i ove su na metar razmak . . . (pored njih 2metara jos 2 biljke) . . . :
samo sto su slike mutne jbg zurio sam nekako u pokretu sam slikao pa . . . :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
i jednu mi je nesto pojelo . . .
ovo su velike . . . :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ovo je ona iz crvene saksije)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ova je veca iz flase)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (ova je manja iz flase)
Danas sam bio i odusevio se :D . . . :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ovo je iz crvene saksije, osusili su se listovi od dole par od jedan, par od tri i par od pet krajeva na listu . . .
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ovo je veca iz flase osusli su se od dole par od jedan i par od tri krajeva na listu . . .
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ovo je mala iz flase osusili su se od dole par od jedan i par od 3 krajeva na listu . . .

ovo su male iz saksije, nesto mi je pojelo jos jednu . . .:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Nadam se da neko prati ovaj moj dnevnik, cekam komentare, savete, kritike, ja sam se potrudio koliko sam mogao da vam objasnim o cemu se radi . . . p0zzz ekipo ;)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
jedan član je jednom davno napisao nešto u ovom stilu:

oko biljaka napraviš prsten od pepela na oko pola metra i pošto puževi ne mogu da pređu preko praškaste površine onda se tu zaglave i šlajfuju...
 
15.07.2010
38
2
0
32
Pozdrav ljudi, imao sam problema nisam mogao cesto da obilazim biljke, pa ih je sjebalo sunce . . .
Sad sam imao nesto slobodnog vremena pa sam ih obilazio svaki dan i zalio 5 litara vode na 4 biljke.
Oporavile su se i to lepo.
Danas sam bio i odradio sam da polako curi voda, probusio sam balon od dole i od gore. balon je prazan za 2 sata ali bar biljke kad je jako sunce imaju vodu i zemlja je natopljena nije im toliko vruce, popizdeo sam kad sam video da su se osusile bas dosta, oko 7 parova listova se osusilo od dole.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
slikano je danas . . .

Znaci sunce nije normalno koliko przi zadnje vreme, hteo sam da odradim nesto da ublazim direktno udaranje sunca u njih naprimer kad bi stavio iznad njih neku mrezicu. I hteo sam da vas pitam za neku prihranu da im roknem sad da ih vratim u zivot malo. . . ?
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.241
1.098
Trøndelag
;219056 je napisao(la):
Znaci sunce nije normalno koliko przi zadnje vreme, hteo sam da odradim nesto da ublazim direktno udaranje sunca u njih naprimer kad bi stavio iznad njih neku mrezicu. I hteo sam da vas pitam za neku prihranu da im roknem sad da ih vratim u zivot malo. . . ?


neka sunca i treba ga sto vise,jedino da ih cesce zalijes barem jednom tjedno ili u 10ak dana ako ne mozes cesto na sajt.
trebalo bi ih i prihraniti posto ti je lisce zuto,plantela list,valentin nesto od toga da se malo oporave,sretno dalje :thumb: