Moj Prvi Uspjeli Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
marko-osssk je napisao(la):
cijela biljka je onda ukurcu ja kontam

LOL....Sto je pjesnik htjeo reci.....il su labudovi, ili sator age hasanage?'? ma samo noob!

Metal ako ti je ovo jedina biljka morat ces promjeniti naslov dnevnika u NEuspjesan :D, malko se salim al jebiga sta je tu je sad
 
09.12.2008
29
2
0
34
ona ce da se pusi ne znam ti da je sta.... ;DDD... da li ce i klon biti ovakav ili se tu moze jos nesto da napravi
 
09.12.2008
29
2
0
34
here I am,on the road again... :DD
ovak je izgledala prije 10-tak dana..








sve u svemu...nadao sam se zenskoj biljci ali ispao je hermic....sve i jedan vrh pun mi je sjemenki tako da sam odlucio da ga rezem....evo malo slika ovako bez vecih listova....







evo slika listova....ima ih dosta...


a evo i orezanih grana....objesio sam ih i stavio da se suse..



eto,to bi bilo to...:signs054:
sad cu se malo pozabaviti sa klonovima....imam 2 klona hermica,koji su mi na prozoru... i imam jednog koji se fino razvijo,sad cu mu malo urediti boks,pa cemo vidjet sta ce ispasti od njega....kasnje cu staviti i njegove slike....pozdrav i do-vidjenja
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Što je tu je, neki nisu ni toliko izgrowali, a prave se pametni...znate tko ste! :icon_lol:

Bit će bolje drugi put... :thumb:

btw - što će ti klonovi od hermića? :) Misliš raditi feminizirano sjeme?
 
09.12.2008
29
2
0
34
Rafazi_pihe je napisao(la):
Što je tu je, neki nisu ni toliko izgrowali, a prave se pametni...znate tko ste! :icon_lol:

Bit će bolje drugi put... :thumb:

btw - što će ti klonovi od hermića? :) Misliš raditi feminizirano sjeme?
ma jasta,bice bolje....a klonovi su mi ostali,ne znam ni ja sta cu jos s njima,ali eto imam ih...ne bi bila losa idea da radim fem.sjeme.....ma smislicu nesto,neka ih jos
 
09.12.2008
29
2
0
34
evo onih klonića hermića... sad stoje u ovim casama pa cu da ih presadim u nesto vece...





i evo onog malo boljeg klona s kojim cu da se malo pozabavim...




njega cu da presadim u vecu vaznu pa cemo vidjeti kako ce ici...i tako to..pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

Jin

Aktivan Član
02.12.2008
53
3
0
34
Heheheh samo se pazi da te neoprase ;) koristi zastitu :D
 
16.04.2009
21
0
0
43
A šta ti imas fetis na uzgajanje hermica ? De Riskiraj 30-50 eura, kupi neko dobro fem sjeme i uzivaj. Il barem uzmi neko drugo sjeme domacice, pa ponovi grow. Ne vidim smisao u uzgajanju hermija, osim ako ne uzgajas cisto radi hobija, odnosno botanike i ne planiras naposljetku dimit svoje biljke....
 
09.12.2008
29
2
0
34
Stuka je napisao(la):
A šta ti imas fetis na uzgajanje hermica ? De Riskiraj 30-50 eura, kupi neko dobro fem sjeme i uzivaj. Il barem uzmi neko drugo sjeme domacice, pa ponovi grow. Ne vidim smisao u uzgajanju hermija, osim ako ne uzgajas cisto radi hobija, odnosno botanike i ne planiras naposljetku dimit svoje biljke....
hvala,ali ne hvala...nemam ti ja sad za to ni vremena ni neki uvjeta...a i ovo sto sam uradio do sad je bio cisto radi radoznalosti....ono da vidim kako sta i tako to..nista ozbiljno...usput odrezao sam i ove klonove jer nemam s njima neke volje,najvise zbog toga jer su hermici, a uskoro necu imati ni mogucnosti da ista imam tako da sam sve ocistio..et...bilo mi je drago druziti se....veliki pozdrav:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aleksandar92
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.