Moj Prvi Uspjeli Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.12.2008
29
2
0
34
E....ovako..

Sjeme sam dobio od kolege,inace,iz paketica vutre...U pitanju je skunk...Ja sam to iz radoznalosti stavio na klijanje a zatim zasadio u casicu od jogurta i stavio pod stednju zarulju (osram 20w),i za 2-3 dana pocela je da izlazi iz zemlje...S obzirom da su mi uvjeti za uzgoj tad bili na 0,ipak sam na kraju dobio dobre rezultate.....
Nisam imao sve one uredjaje za vlagu,temp.,ph-vrijednost i tako to.
Zemlja je bila uzeta iz materine vazne koja je bogzna koliko stajala.
Zalijevao sam je prokuhanom vodom.
Nisam imao nutriense.
Cak nisam ni imao box,vec sam je stalno premjestao s jednog mjesta na drugo,jbga tako samo morao,nije moglo bolje...ali imam neki slikica pa cete vidjeti kako je sve to islo...pozzz do daljnjeg..

evo ovdje sam je drzao u kutiji od cipela...

21.01.2009.




 
09.12.2008
29
2
0
34
Evo sad dalje cu postati slike onako kako je biljka s vremenom rasla pa uzivajte,gledajte,pitajte i tako dalje..

Na ovim slikama je doslo do zajeba....sprzio sam joj listove....





 
09.12.2008
29
2
0
34
ee raja fakat je kasno...sutra cu da vam izprezentiram kako se sve desavalo od 21.01. pa sve do danas...pozzz
 

Jin

Aktivan Član
02.12.2008
53
3
0
34
Bice slika ;)....ja pratim ovaj grow od pocetka, od prvog kolokvija hehe...bice headvine :D
 
09.12.2008
29
2
0
34
Vutrin_grm je napisao(la):
Napreduje, ali ne mozes to jos nazvati uspjelim uzgojem... ;)

ma samo neka ide..polako pa polako...a i dobro sam dogurao s obzirom kakve sam uvjete imao...veceras cu staviti slike biljke dok je u cvijetanju pa vidi kak napreduje....pozz
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
S obzirom na svjetlo,uvjete,zemlju i sve ostalo izgleda dobro..Zdravo sto je najvaznije
 
09.12.2008
29
2
0
34
Ehh..kako sam preselio u drugi stan svanulo mi je:sun2:
Napravio sam box u ormaru:visina i sirina 60cm,dubina 45cm...biljku sam presadio u vecu vaznu(zemlja je ostala ista)... stavio sam 3x24w osram zarulje -827-.
Posto mi je za sedmicu dana vec haman pa dodirivala zarulje uradio sam LST i s rezima 18/6,prebacio je na 12/12 (cvijetanje) i s vremenom kako je rasla tako sam je ja savijao.
Evo kako je ispalo:

03.04.2009. druga sedmica cvijetanja







Evo kako to izgleda iz bliza...:icon_lol:



 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Još žarulje, čitanje, pažnju i marljivost i bit će nešto od toga.
Inače izgleda zdravo ;)
p.s. stani floodirat,molim te. Moga si sve u jednon postu stavit
 
09.12.2008
29
2
0
34
ee marinkis.....mislio sam sve u jedan post,mislio sam to jos sinoc ali nisam imao konekcije,net me zajebavao,a sad nisam mogao "editovati post" tako da sam morao ovako...a i prvi put ovo sve radim tako da ne znam ni sve opcije,kako sta,i to....malo strpi se....a ni s vremenom nisam bas dobar.....I ja zelim da sve ispane sto bolje i savrsenije ali nista nije lako kad to radis prvi put.....PEACE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.