Moj prvi vanjski uzgoj!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa to ti i kazem, ako cveta 20ak dana treba joj minimum jos 45~55, verovatno vise... ako nemas gde sa njom nadaj se lepoj jeseni, nije problem u kisama sto dolaze (nadam se da imas dobru drenazu u posudi), nego ces imati sve manje sunca i napolju ce postajati sve hladnije sto ce je usporiti, al propasti nece
 
03.06.2012
34
1
0
30
Evo mali update nakon 10 dana pa mi reci te sta vam se cini!
Ljepo raste neznam koliko je visoka, al sam postigo ono sto sam htjeo doc do visine ograde od balkona :)
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Budovi se ljepo formiraju, pocinje proizvodit trichome.. sve svojim redosljedom ide..
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
A i vrh biljke preljepo izgleda! Princeza moja
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
 
03.06.2012
34
1
0
30
Hvala na odgovoru!
Imam jos jedno pitanje,
Neki dan sam citao negdje da bi bilo dobro da je pustim sad bez vode 2 -3 dana i onda joj davat jako malo..
Jeli iko ikad cuo za ovako nesto slicno? I kako da je zaljevam bas pravilno?
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
koliko ja vidim, u ovome ima citavo sativa genetike, tako da, prije kraja 10, polovice 11, nemoj ni razmisljat o berbi... Sto duze cekas da bude 'zrelija', to bolje za tebe ;)
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
jel se secas iz koje si trave uzeo to seme?od prilike ce imati takve karakteristike a verovatno i puno bolje ako si sve radio kako treba...Vec sad mozes prestati sa gnojenjem i ostavis je na cistoj vodi(mozes u tu vodu dodati 3%hidrogen 5ml po 1L vode).zalivas kad se zemlja osusi.A sto se tice berbe postaj slike od prilike svake nedelje(gledaj da zumiras hedove) pa ce ti ekipa reci kad da skidas.bitno je da sad budes strpljiv a javili su da ce ceo oktobar biti topao tako da ne brines,nadam se da ti je ovo pomoglo.poz
 
03.06.2012
34
1
0
30
Ljudi pocelo se nesto za mene nepoznato dogadjat s princezicom mojom!
Evo par slika pa mi reci te u cemu je problem.
Ugl Pistilse su pocele odjednom naglo smeđit, komplet svaki cvijet, bio to mali ili veliki sve je pocelo smeđit
A listovi su se poceli savijat i zutit lagano..
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Hvala unaprijed !