Moj prvi vanjski uzgoj!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2012
34
1
0
30
Bok ljudi evo nakon tijedan dana update, vidim pocela je cvijetat ljepo, nadopunio sam i zemlje i sve..
Samo su mi se sad poceli listovi na vrhu i neki sastrane savijat ko kanđe od macke.. zna li ko sto je to?
Mislio sam joj dat pola porcije Plantella List.. al neznam sad dali je to pametno kad je pocela cvijetat, ludo mirisat
i formirat budove.. sto vi kazete na to? Hocu Plantella List pola porcije pa za 1 - 2tj Plantella Cvet ili odma Cvet..
Hvala unaprijed evo 2 slikice:
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije uobicajeno pricati na forumu o kolicinama unapred, pazi je i mazi pa ces nam na kraju reci koju si maximalu izvukao, ako budes hteo, ni to nije pod obavezno
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ovisi od straina i naravno o uvjetima koje joj pružaš ali takva biljka može dati dosta više od 20 grama...
 
03.06.2012
34
1
0
30
Evo da se javim nakon par dana pa vidite sta vam se cini :) meni fino izgleda.
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Ako ko ima mozda koju ideju koja je vrsta, vidin da je sativicna pa sad..
Bilo me puno vise strah da ce smrdit, al iskreno se nista ne cuje, ili mi se to cini.
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Grane su se pocele ljepo punit cvijetovima.
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Sta mislite koliko joj treba jos tijedana?
I dali mi imate jos koji savjet za cvijetanje?
Hvala unaprijed!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero
03.06.2012
34
1
0
30
Iskreno da ti kazem nisam uopce razmisljo o tome, i nemogu vjerovat da kazes jos dva mjeseca??, kako jos toliko, zasadena je sredini petog mjeseca.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pitanje je kada je procvetala a ne kada je zasadjena, sativama treba min. 2.5 pa do 3.5 meseca u outdooru da dozreju, nekima period cvetanja ide i preko 120 dana, zavisi od straina, tvoja nije zrela i treba joj jos dosta, vidi se da je cvet mlad, a ti kako hoces, mozes je brati i sutra ali u najboljem slucaju i najranije moguce moz biti druga polovina 10 meseca
 
03.06.2012
34
1
0
30
pocela je cvijete mozda prije jedno 15- 20 dana. Hvala na informaciji!
Svakako kako cu je onda sacuvat od kise, kad mi stoji na balkonu i nebi je volio pribacivat u kucu.
Imali ko kakvu ideju?