MOJ PUT KA OZDRAVLJENJU by miss.mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mrkvice gdje si, barem imaš inspiraciju za pisanje, a možda nemaš vremena od zabave koju proživljavaš na GO:banana:
Neka, podijeli koji detalj, svi znamo kako ti je super:vb_wave:
 
24.05.2011
229
111
0
od sutra počinje moja prava terapija.... pa ko živ ko mrtav...
u zadnje vrijeme me baš ne puca jako... nemam tako životopisne anegdote kao ti ali mislim da je to zbog toga jer ja dobar dio prespavam pa nemam pojma šta mi se dešava, ali od sutra ću biti nauljena od ranog jutra :) ko zna šta ću vam ja imat za reć)))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
miss.mrkvica je napisao(la):
od sutra počinje moja prava terapija.... pa ko živ ko mrtav...
u zadnje vrijeme me baš ne puca jako... nemam tako životopisne anegdote kao ti ali mislim da je to zbog toga jer ja dobar dio prespavam pa nemam pojma šta mi se dešava, ali od sutra ću biti nauljena od ranog jutra :) ko zna šta ću vam ja imat za reć)))))))
E da ti pravo kažem to čekam, ovo sve je bilo švercanje:ridinghorse:
Želim da drugi vide da i tebe valja...
Na muci se poznaju junaci. Uz tebe smo:family1:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
eto i ja tamo kolko mogu da pomognem tolko ali pratim tvoj dnevnik i postaj barem 2 puta dnevno a i tebi tako prodje brze terapija

p.s
kolko grama si napravila i od cega?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
eto i ja tamo kolko mogu da pomognem tolko ali pratim tvoj dnevnik i postaj barem 2 puta dnevno a i tebi tako prodje brze terapija

p.s
kolko grama si napravila i od cega?
Bez uvrede macedonia, ali daj čitaj ili se nemoj ovako rano ujutro javljati:violent018:
"HVALA na čestitkama,dobila sam 27ml,nisam mazala na ništa nego uzela propisanu dozu
ulje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona korišteno je 225 g indica LSD I 6L IZOPROPILNOG 99,5% ALKOHOLA"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Talicni

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
Bez uvrede macedonia, ali daj čitaj ili se nemoj ovako rano ujutro javljati:violent018:
"HVALA na čestitkama,dobila sam 27ml,nisam mazala na ništa nego uzela propisanu dozu
ulje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona korišteno je 225 g indica LSD I 6L IZOPROPILNOG 99,5% ALKOHOLA"

ma to znam ali ja sam mislio da ona pravi drugu dozu ili to je prva doza koja je napravila pa jos nije pocela sa terapuju
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
ma to znam ali ja sam mislio da ona pravi drugu dozu ili to je prva doza koja je napravila pa jos nije pocela sa terapuju
aaaaaaaaaaa ti si samo nestrpljiv, pa mislim da će nas Mrkvica počastiti s dnevnikom uzgoja:prof10:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
aaaaaaaaaaa ti si samo nestrpljiv, pa mislim da će nas Mrkvica počastiti s dnevnikom uzgoja:prof10:
pa dobro bi bilo to za sve koje citaju nadam se da ce napraviti dobar dnevnik kao sto ti radis
 
24.05.2011
229
111
0
helou ekipica:icon_lol:

...malo da apdejtam dnevnik...

3.1 uzela sam svoj 1 gram,mogu vam odmah na početku reć da jedva čekam da završim s terapijom jer ta tupost cijeli dan je užasna,stvarno sada razumijem kolegu
mazara(nije mu lako) uzela sam ujutro o,3 g za šta sam mislila da me neće tako jako lupit ali krivo sam mislila:ludaci_lol:,naveče sam uzela ostatak i otišla na spavanje jer mi je tako nekako lakše,hodajući zombi

4i5 1 sam uzela pol grama i to sam isfurala relativno ok,onda sam 6.1 uzela opet punu dozu i preležala cijeli dan doslovno.
stvarno nebi čovijek vjerovao kako te tako mala količina ulja oduzme:icon_lol:,ali dokle god to ima svoju svrhu ne odustajem,do potpunog ozdravljenja:b_jump:

sada šibam do kraja s jednim gramom,nekako ćemo to isfurat do pauze a onda opet kada napravimo drugu turu:watchplant:;))))

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))
 
24.05.2011
229
111
0
...još mi je ostalo 13g što bi značilo isto toliko dana...borba,ali šta je tu je idemo do kraja......
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma ne sumnjam ja u tebe... :)

Mazar je gotov sad isto, pa ti za 13 dana pa me malo tuga lovi što nece vise ovakvih dnevnika bit... Nadam se nekom novom iznenadjenju uskoro.... :D
 
24.05.2011
229
111
0
..ja bih bila najsretnija kada ih nebi bilo,jer bi ljudi bili zdravi i nebi bilo potrebe za liječenjem,a z druge strane nadam se da smo bar malo nekome pomogli;)))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A i to što kazes, ono moje gore izgleda ko da se veselim necijoj bolesti i poteskocama samo da bi citao dnevnik, al vjeruj mi da nije tako... mozda sam se malo krivo izrazio... :/
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
miss.mrkvica je napisao(la):
helou ekipica:icon_lol:

...malo da apdejtam dnevnik...

3.1 uzela sam svoj 1 gram,mogu vam odmah na početku reć da jedva čekam da završim s terapijom jer ta tupost cijeli dan je užasna,stvarno sada razumijem kolegu
mazara(nije mu lako) uzela sam ujutro o,3 g za šta sam mislila da me neće tako jako lupit ali krivo sam mislila:ludaci_lol:,naveče sam uzela ostatak i otišla na spavanje jer mi je tako nekako lakše,hodajući zombi

4i5 1 sam uzela pol grama i to sam isfurala relativno ok,onda sam 6.1 uzela opet punu dozu i preležala cijeli dan doslovno.
stvarno nebi čovijek vjerovao kako te tako mala količina ulja oduzme:icon_lol:,ali dokle god to ima svoju svrhu ne odustajem,do potpunog ozdravljenja:b_jump:

sada šibam do kraja s jednim gramom,nekako ćemo to isfurat do pauze a onda opet kada napravimo drugu turu:watchplant:;))))

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))

Šta je s GO još 13 dana? Jer ako ćeš raditi na toj dozi, svaka ti čast:pat:

BigL je napisao(la):
Ma ne sumnjam ja u tebe... :)

Mazar je gotov sad isto, pa ti za 13 dana pa me malo tuga lovi što nece vise ovakvih dnevnika bit... Nadam se nekom novom iznenadjenju uskoro.... :D

BigL je napisao(la):
Kolko te još dana čeka?
A gle, moj dnevnik tek sad počinje, sad bi trebao one zdravstvene stvari komentirati. I uopće ne sumnjam da će biti još ovakvih dnevnika:sun2:
 
24.05.2011
229
111
0
helou ;)

..posljednjih dana uzimam po gram(jedan dan sam čak uzela i gram i pol) nije mi bilo lako;))))))))))
činjenica da sam uzimala ulje u vrijeme dok spavam mi dosta olakšava terapiju jer košmar u glavi koji mi se događa nebi mogla podnijet nego što sada trenutačno podnosim
nekakva revolucionarna poboljšanja ne osijećam ali mislim da samo treba strpljenja;)))
mislim da u ovoj fazi više osijećam poboljšanja na duhovnom aspektu nego na fizičkom,ali to valjda tako mora biti,ne osijećam više nekakve strahove,bojazni,biće ovako onako,
...ma ljudi biće sve superrrrrr;))))))))))))
jedan dobar prijatelj mi je rekao da tek sad dolazi najgore,mučnine,znojenje,nesanice itd...,jer ja sutra završavam terapiju 1 g,ostalo mi je još neznatna količina koju ću uzimatna dnevnoj bazi tek toliko da ne prestanem naglo terapiju,a i počinjem radit;(((((((
tako da od sljedećeg tjedna možete počet pratiti čudnovate zgode i nezgode miss.mrkvice u officu;))))))))

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hej Mrkva, mučno mi je cijelo jutro i mislim intenzivno na tebe. Divim se tvojoj odluci da danas još konzumiraš , a sutra ideš na posao. :respect: , ali sa velikim očekivanjem čekam tvoj sutrašnji post:wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
E sad se tu mazare postavlja jedno pitanje,hehe
Meni moja women uvijek govori kad se malo porežem po prstu ili kad me boli kičma jer ide kiša...da sam pekmez:icon_lol:
Pa sam si nekako složio slikicu u glavi da su žene puno izdržljivije od nas muškaraca što se tiče granice boli,tolerancije,izdržljivosti u nekim stvarima......
Možda je takva i naša mrkvica :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Dobro si složio sliku Ven ;) Možda smo fizički (uglavnom) jači, ali kad je bol, mučnina i sl. u pitanju, tu smo jadni :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.