MOJ PUT KA OZDRAVLJENJU by miss.mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2011
229
111
0
...eto došao je napokon i taj dan kada ću moći da konzumiram svoje vlastito ulje(hemp oil),ovaj dnevnik konzumacije otvaram iz razloga da bi ljudi kojima je to isto ulje potrebno imali što bolju viziju kako to zaista djeluje iz prve ruke :icon_lol:... inače bolujem od MS-a

ulje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona korišteno je 225 g indica LSD I 6L IZOPROPILNOG 99,5% ALKOHOLA,ispočetka mi se činilo da je to nešto nedostižno ali uz moj trud i pomoć vas forumaša eto uspijela sam,hvala vam na tome:icon_lol:

evo nekih slikica kako je to izgledalo

nakon prvog konzumiranja osijetila sam totalnu opuštenost i volju za neradit ništa:icon_lol:,tako da ću terapiju provodit u večernjim satima prije spavanja jer da istu uzimam ujutro posao bi trpio maksimalno

još je rano za pisat o nekim velikim promjenama ali budem sve promjene postala ovdje...

toliko za sada od mene...

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))))))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mrkvice, čestitam ti od srca;)
BTW koju si količinu ulja dobila?
I jesi mazala na kruh;)?
 
24.05.2011
229
111
0
HVALA na čestitkama,dobila sam 27ml,nisam mazala na ništa nego uzela propisanu dozu,poučena tvojim iskustvom nisam htijela
ali svejedno me je zveknulo;))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ludnica, cestitam! :)
Imam osjecaj da ovaj forum dobija na tezini svakim danom...
A ti i mazar ste ga digli na visu razinu! :respect:
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
born_to_be_green je napisao(la):
Ludnica, cestitam! :)
Imam osjecaj da ovaj forum dobija na tezini svakim danom...
A ti i mazar ste ga digli na visu razinu! :respect:

Doista ste ga digli na visu razinu :clap: te mogu samo rec da mnogima mozes bit uzor svojom voljom, predanoscu i ovom genijalnom energijom koja zraci i prek foruma :costumed-smiley-027 hvala Ti sto ovo dijelis s nama :thankyou: svu srecu zelim na putu ka ozdravljenju :icon_biggrin:
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
mazar je napisao(la):
I jesi mazala na kruh;)?

:rofl:

born_to_be_green je napisao(la):
A ti i mazar ste ga digli na visu razinu! :respect:

potpisujem !!!

Svaka cast mrkvice, stvarno si se max. potrudila i nadam se da ce i rezultati biti takvi.
Btw, kakav okus ima ulje, jel gadno ili je ok?
 
12.08.2011
42
13
0
34
Svaka cast mrkvice, ovo izvrsno izgleda!
I slazem se s komentarima iznad, mozemo odsad biti potpun uzor drugim sajtovima koji se bore za medicinski kanabis u nasoj regiji. Iako jedini problem vidim potrebitu ilegalnost uzgoja, no na njima je da prepoznaju predanost i humanost svih nas u borbi protiv nasih bolesti, islo to protiv zaostalih zakona ili ne :costumed-smiley-027


You must spread some Reputation around before giving it to miss.mrkvica again.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Svaka čast!
Kako si riješila problem para i jesi li se uopće obazirala na to? Ne mislim na novce, nego na alkoholne zapaljive pare.

EDIT: Tek sam sad vidio da si kuhala na struju. Enough said.
 
24.05.2011
229
111
0
najprije hvala svima na lijepim željama i podršci koju mi pružate;))))

eto već treći dan odkako sam konzumirala ulje,dignem se jutros sva vesela,inače se teško budim,ne vidim još nikakve velike promjene,mišljenja sam da treba vremena da se tijelo navikne na ovaj lijek,kao što je slučaj kod svih alternativnih liječenja,i da skoro zaboravih,inače imam problema sa pucanjem nosa tj. ranice u nosnici,prvi dan sam na to mijesto namazala ulje i ujutro se probudim a ranica zatvorena,inače sam mazala sa svim živim kremama i ništa nije pomagalo,ali ulje jeste;)))))))))))))) znači ipak se nešto dešava;)))))

@ pav19337: pare sam riješila sa ventom koji ih odpuhuje kroz prozor,inače jako se osjete,čak na momente sam ih osijećala;)

eto toliko za sada

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))))))
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Meni bi to dobro doslo za oziljke...Imam ih gomilu, a mnogo sporo zarastaju... Tj. nikad nisu ni zarasli...
I imas jedan ogorman rep+ od mene, a verujem i od vecine sa ovog foruma... :)
Ovo je ogroman korak za jednog vutra usera i ceo vutra community!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Udovica

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
znaci lekic finito :icon_lol: nemogu ti opisati koliko se radujem zajedno sa tobom sto si dosla do finalnog proizvoda :)
sto si imala hrabrosti i otvoren um da sprosvedes sve ovo i iskoristis svoje osnosvno ljudsko pravo, da sama odlucis kako ces se leciti.Potpuno prirodno, drevnim lekom, na koji su nam uskratili pravo zbog ljudske pohlepe za profitom.

Svi mi ovde uzivamo u blagodetima biljoze ali mislim da smo samo zagrebali po povrsini u odnosu na lekovita svojstva koja poseduje i o kojima mozda ne ramisljamo toliko dok se sami ili neko nama drag ne suoci sa neresivim zdravstvenim problemom.Veoma je pozitivno sto na forumu imamo clanova sa ovakvim iskustvom.

Sto vise ljudi se odluci leciti na ovaj nacin i prenostiti svoja iskustva drugima,blizi smo legalizaciji.
I mozda nismo ni svesni koliko bi zivot na nasoj planeti postao bolji :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej Mrkvice, kako ide? Piši nam malo, kako se osjećaš?
 
24.05.2011
229
111
0
EJ LJUDI EVO ME, PROBUDILA SAM SE :icon_lol:
..za razliku od ostalih znanih konzumenata ulja koji imaju totalnih problema sa nesanicom ja sam iznimka... spavam kao beba....
...još uvijek uzimam ulje samo navečer. kako se ujutro jedva probudim nemam još herca liznut i ujutro jer mislim da bi na poslu kunjala do podne...
povečela sam dozu na dva zrnca, a od subote počinjem uzimat i ujutro...
... na jogi sam primjetila da bolje radim vježbe za ravnotežu, nekako sam stabilnija, mislim da je za to zaslužno ulje...
sada sam uzela terapiju i malo mi se počelo spavat i mozak mi više ne funkcionira...:costumed-smiley-027

ps. voli vas vaša mrkvica
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
miss.mrkvica je napisao(la):
... na jogi sam primjetila da bolje radim vježbe za ravnotežu, nekako sam stabilnija, mislim da je za to zaslužno ulje...

joga i kanabis se super slažu, samo se ne smije pretjerat s ovim drugim. pretpostavljam da ni prije joge ne konzumiraš ulje jer te strah da će ti se spavat, ali ako već nisi pokušaj s manjom količinom. trebala bi osjetit značajan napredak u istezanju, bar ja jesam. joga na vutri poprimi skroz jednu drugu dimenziju, lakše se fokusirat na same vježbe, kao da meditiraš vježbajući, a to i je svrha joge. iako se to može postić i bez vutre, ali za to treba vremena
 
  • Sviđa mi se
Reactions: medonjica

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
miss.mrkvica je napisao(la):
sada sam uzela terapiju i malo mi se počelo spavat i mozak mi više ne funkcionira...:costumed-smiley-027

Za razliku od mazara koji biva katapultiran u tripozno stanje nakon terapije (ako je terapija=ulje). Zanimljivo je kako vas totalno drugacije radi..nadamo se samo istim, uspjesnim rezultatima.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
mazar je radio ulje s Pineapple Chunk - 25% THC, 1.1% CBD
mrkvica s LSD-ijem koji je također tu negdje 24% THC, 1.3% CBD

Razlika je što je
mazar svoju obrao na oko 50% smeđih trihoma - dok biljka praktički još nije započela sintezu CBD-a
a mrkvica je svoje obrala na 90% smeđih trihoma = veći % CBD-a u ulju.

I s tim da obje sorte nisu baš "medicinske" zbog previsokog % THC a premalog % CBD-a
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
He-man daj mi molim te na pismeno da ću morat ponovo raditi ulje da sam prerano pobrao, jaooooooooooo ukućani će biti oduševljeni:b_woot:

A sad za ozbač, a mrkvica bi trebala koji put uzeti po danu i s mlijekom, pa da vidimo onda?



He-Man je napisao(la):
mazar je radio ulje s Pineapple Chunk - 25% THC, 1.1% CBD
mrkvica s LSD-ijem koji je također tu negdje 24% THC, 1.3% CBD

Razlika je što je
mazar svoju obrao na oko 50% smeđih trihoma - dok biljka praktički još nije započela sintezu CBD-a
a mrkvica je svoje obrala na 90% smeđih trihoma = veći % CBD-a u ulju.

I s tim da obje sorte nisu baš "medicinske" zbog previsokog % THC a premalog % CBD-a

He-Man, totalno si u pravu za CBD i THC
high-THC pot, marijuana, cannabis VERY bad for you - YouTube
 
24.05.2011
229
111
0
hej ljudovi evo jedan mali radosni updejtić:icon_lol:

...ravnoteža mi je iz dana u dan sve bolja što iz dana u dan vidim kad vježbam jogu i hodam skoro ko na pisti:icon_lol:,još kad uletim u visoke pete to će biti to:costumed-smiley-027...

ulje me više ne puca ko na početku,tijelo se naučilo na terapiju nakon dva tijedna(2 zrna riže),ovaj treći tj. podižem dozu na 3 zrna:icon_lol:

eto toliko za sada od mene,treba samo biti strpljiv i rezultati će da dođu,nisam se tako dobro dugoooooooooooo osijećala;)

kortikosteoridi,interferoni:2flip:

ps voli vas vaša mrkvica:)))))))))))))))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.