MOJ PUT KA OZDRAVLJENJU by miss.mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Super vijesti samo naprijed i ponekad si valja malo dati oduška i s "zabranjenim stvarima":icon_smile: jer inaće nebi život ni imao smisla, sve korišteno u donekle "normalnim" granicama je dopušteno i nije štetno jer bi se u tom slučaju mogli pozdraviti sa životom sa uzrečicom "živimo/te zdravije" samo se prodaje magla.Treba udahnuti život punim plučima :cow_yellow:
 
24.05.2011
229
111
0
Pozdrav svima koliko vas ima :vb_wave:

...sinoć je mog dragog počeo boliti zub na šta je on čvaknuo voltaren i čekao da počne djelovat... to se nije dogodilo, a bol je postajala jača i oštrija čak je i oticat počeo na očigled :sick: (pretpostavljam da skoro svi znaju kako zub zna bolit - do ludila). Kada sam vidjela da nas čeka besana noć pomislila sam: hej, stani malo, pa ja liječim po mnogima neizlječivu

bolest sa hemp oilom i vjerujem da ću se izlječit, a njemu sam dozvolila da proguta voltaren koji ne da nije imao efekta, nego jednostavno nije vrijedan ni spomena!!!!

Otiša sam do svog ormariča uzela špricu sa oilom, istisnula dva zrna riže njemu na prst i rekla mu da to utrlja oko zuba... vrlo brzo ga je osjetio, a bol i oteklina su počeli slabit nakon sat vremena i kroz sljedećih pola sata je zaspo ko beba :snupi: ... ujutro se probudio bez ikakve boli i oteklina je potpuno nestala... u biti cijeli dan mu je super... i prije je imao istih problema na šta mu je zubar prepiso antibiotik, ali oteklina i bol nije prolazila danima...:signs053:

...ovo je još samo jedan dokaz djelovanja i blagodati ovog predivnog ulja... presretna sam!!!!!!

...ja sam već danima ok, tu i tamo poneka nervozica, ali to je normalno, bar za mene....hehe

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
covek ne zna dal da se raduje il da trsne od besa sto moramo to da radimo u ilegali, bravo mrkvice, izljubila bi te da sam blize!
 
24.05.2011
229
111
0
... nastupila su teška vremena...:eek:hno:

...zadnjih dana nisam baš najbolje, ali do danas je bilo nekako podnošljivo... jutros sam jedva ustala iz kreveta, opet bauljam ko pijanac i noge od koljena na niže kao da su mi u gipsu ( totalno glup osječaj), a stopala su mi led ledeni usprkos termo čarapama, zuji mi u ušima, a sinoć mi je i vid na desnom oku nešto šteko... za poludit...

...za svoje trenutno stanje ne znam pravi razlog, ali da sam bila izložena stresu - jesam, a stoji i činjenica da me oblječu energetski vampiri i nemilo sišu moju energiju... :smilie_vampire: ...pa ova promjena vremena...

...nemam pojma što se događa, ali želim da prestane.... pa sam jutros liznula malo ulja (jedno zrnce)...

...sutra idem otvorit bolovanje, napravit ću i servis na bolovanju...:icon_lol:

...nekako sam u zadnje vrijeme opterećena sa svim i svačim (u glavi mi je totalni košmar), tako da mislim da je moje trenutno fizičko stanje i odraz toga svega skupa...

...moram se malo smirit....:watchplant:

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Drž se samo to su prolazna stanje, imaš veliku potporu svih nas proći će to i bit će bolje:sun2: ovo vrijeme sve uštekalo i svima smeta evo i žena u komi nemože spavati uz bolove:eek:hno: svi u nebulozi bauljaju pa i meni smeta, bit će bolje jednostavno mora.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Mrkvili,e štaj' bilo.Hajd'mo glavu gore i pogled pravac
1th_smiley_rose.gif
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Neposustaj mrkvice nemoj da te nada napusti. Skupi snage, bori se jer uvek mora da se misli " bice bolje ".
 
24.05.2011
229
111
0
Dragi moji, hvala vam svima na podršci, divni ste!!!!!:thankyou:

...bolje mi je, ali pomaci na bolje su sporovozni, prokleta boleština javi se iznenada i nepozvana, a onda se neda baš lako otjerat, ali izgon joj ne gine milom ili silom :punch2:... biti će to nešto u stilu : luda mrkva uzvrača udarac :carrot:

...ližem hemp već dva dana ujutro i navečer, ali danas preskačem jutarnju dozu jer mi se neda biti tupava cijeli dan pa ću večeras povečat dozu i pravo u krevet... (mislim da na mene najbolje utječe sve to skupa dok spavam).

@mazar: ...pa mislim da ne mogu niti očekivat neki drastičan pomak u tako kratkom vremenu na tako maloj količini ulja, ali ne sumljam da neće biti od pomoči, jer na kraju krajeva šta mi drugo preostaje - otiči na neurologiju na kljucanje medrolom - no way!!!!!

...ne predajem se, ali koji put se malo rastužim i razočaram kad nastupe pogoršanja pa padnem u bed... (sva sreče di kod mene to ne traje dugo)

... još jednom svima koji su uz mene HVALA... i...

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Mrkvice, je l' si nekada isla na te terapije medrolom? Si imala neke sporedne efekte? Ako bi mogla da uporedis tu terapiju sa ovom sad... Hvala... :) pusa za mrkvicu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: volvox
24.05.2011
229
111
0
@ jazavice moja draga,bila sam samo dva puta(na moju sreću) na medrolu,nebih više hvala
medrol te trenutno digne iz mrtvih to nemogu nijekat ali njegove posljedice su slabina,želudac ti shebe,pa onda zbog njega moraš da uzimaš peptorane itd itd...
kemija na kemiju,poznajem par ljudi koji su ga koristili duže vremena a nuspojave su im bile katastrofa,tako da opet kažem ne hvala kemiji...

usporedba je skoro pa nemoguća jer mislim da je dovoljno samo bacit oko na upute o lijeku pa za medrol imaš više mjera opreza i kontraindikacija
nego terapijskih indikacija... mislim da je svaki daljnji komentar suvišan...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Samo polako mrkvo :thumb:
znam i ja što su medroli, kemija teška, od njih ko da me valjak zgazio i vratio se u rikverc još jednom.
I gadan okus u ustima po čitave dane i konstantna mučnina, imam još dva umnjaka vaditi i već mi je
zlo evo samo kad se sjetim da moram to sranje piti 3 dana prije i 3 dana nakon. =/
 
24.05.2011
229
111
0
Hay dragi moji....

...u četiri dana sam polizala 1g hempa, kao to je taj servis... bolje jesam, ali više ni sama ne znam od čega... zadnjih dana sam probala svašta kako bi pokrenula svoje noge (pogotovo lijevu)... toliko su mi bile hladne od koljena na niže da sam čak dva dana provodila Knaippovu terapiju sa hladnom i toplom vodom, masirali su mi noge, vrat i kralježnicu, spavala sam sa nogama na povišenom (na jastuku), radila sam i jogu koja je ličila na sve samo ne na jogu (dobro da nisam šta razbila)... uglavnom radila sam sve samo da mi ta cirkulacija krene onako kako treba...
...ne mogu vam ni opisati hladnoču tih nogu, ali jutros nakon dosta dana noge tople... :b_jump: još malo bauljam, ali proći će i to....

...od kada imam ms svašta sam isprobavala u razno raznim kombinacijama i masu puta mi se dogodilo kad bi mi bilo bolje da pojma nisam imala od čega točno se dogodilo poboljšanje pa tako i sada, ma više se ne opterečujem s tim, bitno da mi je bolje jer da živim još sto godina radila bih isto (eksperimentirala)...:carrot:

@he-man : prinče nemoj me strašit, kakav medrol kad vadiš umnjake?????????????? pa ja ih isto moram izvadiiti...... sad sam u štresu moram se opustiti:watchplant:

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))))))))))))))
 
19.02.2012
3
0
0
53
Pozdrav,
Procitao sam cijeli ovaj dnevnik (od Mazara nisam), i kako vidim oboje imate problema nakon prestanka terapije.
Moje misljenje je da ste se trebali postepeno skidati s terapije, tj ici u smjeru pocetka terapije, da bi nakon nekog vremen uzimali po zrno ipol (velicine) dozu svakih par dana po potrebi prije spavanja.
Dobro je i par dimova kvalitetne Indice prije spavanja.
Kao drugo, Mrkvice, imas problema tokom radnog dana, pa bi mozda bilo dobro da u svom "vrtu" uzgojis i koju sativu i od nje takodjer napravis ulje, koje bi licnula ujutro nakon dorucka. To bi te trebalo dignuti.
Samo nemoj previse, jer bi mogla biti hiperaktivna. Jadne tvoje kolege onda.
Sve u svemu Indica prije spavanja a Sativa ujutro prije sljake (a i prije kakvog tuluma).
Ako netko ima takvog iskustva neka se javi s par rijeci.

Ovo je razmisljanje zasnovano na temelju informacija o svojstvima Indice i Sative.
Bilo bi dobro probati, lose ne moze biti. Tako cu ja napraviti cim dodjem do materijala.

Pozdrav svima
 
24.05.2011
229
111
0
@ extraganja: išla sam po recepturi ricka simpsona...slažem se s tobom da bi bilo možda bolje da sam postepeno trebala možda i smanjivat dozu
ali znaš kako se kaže prvi mačići se u vodu bacaju,kada krene nova tur malo budem promijenila način konzumacije ali teško mi je žonglirat s poslom i sa
svim ostalim,tako da moram drugi put pametnije to rasporedit,ni na zrncu nemožeš normalno baš funkcionorat a kamoli na večim količinama
uvelike za moje pogoršnje krivim vriojeme i stres s posla,kad se to ovih dana malo normalizira bude bolje i meni;))))))
a što se tiče sativice bude i toga;)))))))))))
ja se opuštam skoro svaku večer na taj način i radi mi dobro;))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.