moj "tajni agen" box :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.09.2010
24
2
0
50
Ovako, vidim da dosta clanova radi grow box u fazonu PC a unutra stavljaju po jednu ili dvije biljke :)
Ovo je moj predlog boxa :) isto handmade :D koji je jeftiniji od PC boxa a boga mi dosta gotivan i koristan :)




p.s. sijalica koja je trenutno unutra je tu samo kao primjer, slike su malo izoblicene na forumu pa pritisnite na njih da bi ih vidjeli u punoj velicini

Uv ove dve slicice prilozio bih jos da se radi o kutijama za drzanje stvari :) znaci kupite ili jednake kutijice ili ovako kao ja razlicite i kostaju vas ukupno 10 eura, e sad finta je u tome da onu veci sjecete prema velicini manje :) i tako napravite svojoj biljci sasvim zadovoljavajucu uslugu. stavljate naracno CFL Sijalica 200W - Crvena, i bez brige posto cfl ne griju previse nece vam moci slapiliti biljku, a ni box :D sto se tice temperature u drugoj od tri kutije napravite rupu i stavite dva coolera, to cu ja sutra da odradim a slike cu naknadno da dodam kad zavrsim sa tim :) E sad za one koji ce mislit da u prvoj kutiji stize samo svijetlo u sredinu sto je tacno, sa strane drzite napajanje od kompa za coolere i termometar :)
E sad mene interesuje je li ko narucivao preko amsterdammarijuanaseeds u Srbiji i Crnoj Gori i je li stiglo ? :) posto planiram od njih da narucim marihuana Dwarf lowrider ? ili ako neko ima neki drugi sajt sa jeftinim cenama kao sto je ams nek preporuci...
 
03.03.2011
10
2
0
33
svaka cast na ideji, imo sam i ja nesto slicno, ali mi nije uspjelo...jako mi je bilo tesko postici da svjetlost ne prodire van...samo naprijed s tim...sam da znas da prema pravilima foruma nesmijemo ti preporucit neki sajt za kupovat sjeme jer to spada pod reklamiranje stranice, a to je zabranjeno...samo naprijed s growom, nadam se da ces nabavit sjeme...
 
12.09.2010
24
2
0
50
ja se izvinjavam al sam zaboravio na kraju da dodam: nek preporuci sajt u inbox ili ti private massage :) tako da ne bi krsili pravila foruma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.