Moj Urod

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2011
5
0
0
50
Dobar dan Cjenjena Braco po Biljci ja sam eto odlucio prestati placati..i poceti svoje uzimati...i tako sam prelisto forum od A do Z i odlucio upustiti se u te vode.Uzeo sam od domace marihuane prespostavljam da se Albanac u pitanju sjemenje tocnije receno 20 komada stavio u maramicu zalio vodom i cekao 4 dana , zatim mi je sjeme proklijalo tocnije 11 komada,kupio zemlju uzeo casice od jogurta probusio rupe i stavio u njih po 2 sjemenke.To sam uradio prije 3 tjedna,sada problem mi je mali bio u tome sto sam sve to stavio u jednoj sumi bogu iza nogu u blizini minskog poljajali krenulo je razminiravanje prije par dana tako sam uzeo 4 case od kojih je biljka vec pocela da raste i stavio u podrum od zgrade-(da znam rizicno je ali sta ja mogu,na srecu sve babci neki zive,pa nevjerujem da ce prepoznati,a jos sam na casice napisao"Ne Dirajte paradaz",Jedino sto me muci jeste da su mi biljcice stare 3 tjedna visine su 4cm i imaju 2 male liske ovalnog oblika,iznad njih 2 vece dosta licke pravog oblika i jos 2 liske iznad toga isto pravog oblika,dali ej to sve uredo sa brzinom rasta?...postaviti cu slike sutra da vidite...svi savjeti jako su dobro dosli jer sam novi u sadjenju

Peac:smoke18:
 

SlowRider

Banned
Banovan
27.04.2011
21
4
0
47
dobar je rast biljke ali jesi vidio jesu li ti sjemenke muške il ženske?da poslje ne izbacuješ muške biljke.sad ti je gotovo ali kada češ opet imat sjemenke da se ne buniš...tamo di se sjemenka ajmo reč držala za biljku imaš jedan kružič di je kao bila peteljka od biljke e ako ti je taj krug pravilnog okruglog oblika onda ti je sjemenka 99,9 posto ženska.a ako je taj krug jajast spljošten onda je najvjerojatnije muška.trebaš dobro sjeme nač.koju si zemlju koristio?biljke su ti procvjetale i moraju biti na svjetlu.ima dosta toga šta moraš gledat pazit.daj malo više detalja neke slikice i tak.nemoj puno zaljevat biljku. i nesmiješ stavit dvije sjemenke u jednu čašu.svaka mora imat svoje mjesto.nego moooožda ti je malo prekasno za outdoor
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
SlowRider je napisao(la):
dobar je rast biljke ali jesi vidio jesu li ti sjemenke muške il ženske?da poslje ne izbacuješ muške biljke.sad ti je gotovo ali kada češ opet imat sjemenke da se ne buniš...tamo di se sjemenka ajmo reč držala za biljku imaš jedan kružič di je kao bila peteljka od biljke e ako ti je taj krug pravilnog okruglog oblika onda ti je sjemenka 99,9 posto ženska.a ako je taj krug jajast spljošten onda je najvjerojatnije muška.trebaš dobro sjeme nač.koju si zemlju koristio?biljke su ti procvjetale i moraju biti na svjetlu.ima dosta toga šta moraš gledat pazit.daj malo više detalja neke slikice i tak.nemoj puno zaljevat biljku. i nesmiješ stavit dvije sjemenke u jednu čašu.svaka mora imat svoje mjesto.nego moooožda ti je malo prekasno za outdoor

prvo sto cujem :O
 
08.05.2011
5
0
0
50
haha takodjer,koliko ja znam mogu ustanoviti dali je muzijak ili zenka tek nakon 1-2mj zenka ima dlacice a muzija sjemenike ispod grancica
Slike su postaviti sutra jer sam fotic posudio,a sto se tice zaljevanja zaljevam pomalo svakih 3-4 dana,i znam da je premali prostor da stavim 2 u jednu casisu ali ja sam uzeo one velike case i sad je gotovo vec su nikle imam 4 liske na svakoj biljci,a sto se tice prekasno koliko ja znam sada je bas i naj idealnije vrijeme da se postave u pritodu jeste da kasnim mali ali jbg :(,drzati su bilje u podrumu jos par dana i onda ih presadjujem van ponovo :)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Podrum uglavnom ima malo svetla tako da je malo cudno tamo biljke drzati i nikad ne potcenjuj matorce
hippie7.gif
. Pomoci cemo vise kad budes stavio slike ...
Rider ,mislim da te neko prevario za odredjivanje spola
4chsmu1.gif
a takodje da je kasno za out .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: markonius

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nije kasno za sadenje...moji jos nisu vani... :p

Odmah u startu da ti kazem da se ne zajebavas u opasnim podrucjima jer se ne isplati poginuti zbog par biljki...

U podrumu ti se jako brzo mogu unistiti biljke jer nema svijetla dovoljno i poceti ce se abnormalno istezati da bi dosle do svjetla... Ako su vani, one rastu svojim ritmom i tu ne mozes pogrijesiti...samo neka budu na izravnom suncu... ;)

Eto jos da ti pozelim dobrososlicu i srecu u uzgoju...nadam se da cemo moci pratiti kroz slike tvoj grow... =)

Btw...ignoriraj ono za spol biljke iz sjemenke...
 
08.05.2011
5
0
0
50
hvala vam za savjete,i Skach hvala za dobrodoslicu i zelje,sutra idem ujutro da presadim svoje biljke vani jer sam i ja skuzio da jako malo svjetlosti imaju :(.....slike sutra stizu,i samo jedno me interesuje kada bi ih trebao poceti zaljevati gnojivom ?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Gnojivo nije neophodno u outdooru, ali mozes ukoliko to zelis...

Kada zapoceti ovisi o kolicini zemlje koju si im pripremio, ako sadis direkt u sumsku zemlju(bez kupovne zemlje) onda mozes poceti gnojiti dosta brzo, ali preporucljivo je iskopati zemlju i staviti u rupu kupovnu zemlju...nekih 15-ak litara minimalno po biljci...onda si miran bar mjesec dana a i vise... ;)
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
SlowRider je napisao(la):
dobar je rast biljke ali jesi vidio jesu li ti sjemenke muške il ženske?da poslje ne izbacuješ muške biljke.sad ti je gotovo ali kada češ opet imat sjemenke da se ne buniš...tamo di se sjemenka ajmo reč držala za biljku imaš jedan kružič di je kao bila peteljka od biljke e ako ti je taj krug pravilnog okruglog oblika onda ti je sjemenka 99,9 posto ženska.a ako je taj krug jajast spljošten onda je najvjerojatnije muška.trebaš dobro sjeme nač.koju si zemlju koristio?biljke su ti procvjetale i moraju biti na svjetlu.ima dosta toga šta moraš gledat pazit.daj malo više detalja neke slikice i tak.nemoj puno zaljevat biljku. i nesmiješ stavit dvije sjemenke u jednu čašu.svaka mora imat svoje mjesto.nego moooožda ti je malo prekasno za outdoor

hahahahahhahah
aaaa hahahahahahhahaha grčevi me love.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipmarihuana

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
vidiš ti, kako je čovjek glupo biće... znanstvenici već 100 godina promatraju biljke marihuane, a još nisu skužili da se može spol znati iz sjemenke. budale čekaju da procvate:watchplant:, a ono tako jednostavno...:hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipmarihuana
25.04.2008
15
5
3
37
to je to, hahhahahahhahahahahhahahhahaahhahhaha
treba stavit neki test inteligencije za sve clanove prije rege jer ovo je sprdacina
hahahahahahahahhahahahahhaaa
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Dam se kladit da je i to izvedivo :) Uzmeš kutijicu od vrhnja za kavu, staviš malo zemlje, posiješ sjeme, pričekaš da nikne i opališ 12/12
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
hahahahahahahahahahahahahaghahaha, kako ga serete... Uljepsan mi je dan na poslu! Hahahahahahahaahahaha, kojih invalida majke ti! hahahahahahahahahahahaha