Moj vrt

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Ma svaka ti čast, stvarno divota...moram ti stisnut još jedan :respect:
U pravu si, razmišljam već neko vrijeme al ništa još konkretno, trenutno sam u sličnoj situaciji kao što si ti bio...nemam svoje zemlje, sve što znam naučio sam na forumu, o gradnji da ne pričam... Cijeli život sam u stanu, kako sam počeo sa kanabisom ubrzo su me počele zanimati i druge kulture, te općenito takav način života u zajednici sa prirodom...tvoj uspjeh i iskustvo još su me dodatno motivirali, a barem volje imam uvijek...hvala ti ;)

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
492
4.476
143
'bar dan drugari...Koji je ovo djavo na cili papricicama, imate li pojma?Nisu sve samo jedno 10-tak od 50- tak njih.
285837

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
23.256
38.130
3.198
Bekaa Valley
na sta konkretno mislis, ne vidim nista zabrinjavajuce. ako mislis na tu "farbu" na plodu, to zna biti normalno u procesu sazrevanja ploda, menja boju

• Sviđa mi se
Reactions: Zodra and Badi

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
492
4.476
143
Nisam znao da tako menja boju...Mislio sam da to lagano radi kao npr paradajz itd....a da ovo crnilo po plodu znak neceg drugog.Prvi put sadim cili pa mi je mozda promaklo nesto.U svakom slucaju bolje lazna nego prava uzbuna.
Hvala za info drug...