Moj zeleni dnevnik:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
prvo: biljke ti izgledaju super, fino i zdravo....
potrgaj muške, do sada su već trebale pokazati spol...

drugo: ako nemoraš tj. nisi prisiljen raditi metode treniranja, nemoj ih ni raditi...
ja sam svoje growowe radio bez metoda, i opet je bilo uroda puno puno... a ako baš moraš onda ga napravi,
makar za LST ti je sada možda malo kasno, jer se stabljika dosta očvrsnula "odrvenila" ali ipak probaj... povećat ćeš kvantitet, i dobit ćeš nižu biljku,
a na ovo pitanje koliko ćeš više dobiti superkropanjem ili topingom, nemam pojma, ... kažu da je urod veći...

svaka čast grower, sretno!!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
prekrasne biljoske :)
toping ti je kada biljki odsječeš vrh i dobiješ dva i tako opet....
supercroping bi mogao da uradiš po volji, ali pazi da prije nego je oces lomiš s prstima ju na mjestu malo stisneš da ju kao spljoštiš nebi li ti pukla na tom mjestu
LST bi ja ipak uradio, zabodeš neki kolčić u zemlju i na dva ili tri puta ju polako savineš, nemora da bude u vodoravnom položaju jer ipak su velike biljke pa su odrvenile pa je moguče da ih potrgaš
probaj malo se igrat pa javi kako napreduje

sretno :) i rep+
 
29.05.2010
26
4
0
33
ok....hvala na pohvalama....sutra cu otic tamo pa cu kombinirat...ovima koje su izvana cu primjenit LST a ovima iznutra cu napravit supercropping i mozda cu koju topirat...to mi je nekak zao..
pa cu poslikat da vidite kak sam to napravio.
 
29.05.2010
26
4
0
33
Evo otiso sam kod biljka i napravio sam LST i supercropping....ovo su slike kad smo to napravili,proslo je 5 dana.
Nisam iso kod njih pa neznam kak su to prihvatile...jel moguce da mi se ostete biljke??Nisam siguran dal sam dobro kod croppinga lomio grane,na pravom mjestu???
Evo slike:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
http://img704.imageshack.us/img704/7931/fotografija0406.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/3302/fotografija0401.jpg

http://img638.imageshack.us/img638/1628/fotografija0400.jpg

http://img691.imageshack.us/img691/6581/fotografija0398.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/4996/fotografija0397.jpg

http://img708.imageshack.us/img708/8674/fotografija0407.jpg

pozdrav ekipa,javim se opet.....:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JoeDoe

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da,mnogo,neznam kud češ/čete(ostali količinari) s tolikim dimom,količina je to držati na jednom mjestu,i grabiti pomalo.Kako god,treba računati na količinu i onaj 1% nesreče ako vam je suđeno,da nečije zlo oko zapazi buxu i za tako puno količine dobijete puno godina.Jednostavno zaboraviš kako se sadi više...A na više mjesta još i gore.
A da dugo stoji nevalja,ma i može dugo,al osobno nije to to bar meni,postane monotono,treba se nova vrsta:)E sad šta ti s tim radiš ja ne ulazim u to trenutno,možda radiš kolače,možda hraniš psa ali ni to nije humano.Možda dijeliš ali znaš li da nesmije nitko znati da ti imaš veze s tim želiš li dupe čitavo?
Sory ako sam "preoprezan"ali savjetujem ti da odabereš 7-10 biljaka i da ti dnevnik ostane na tome,pozitivno je šta možeš izabrati najbolje:)
Budi bar 1% u zakonu,jer onih 99% je spam.A tih 99% je zbog novca,onda jedino ostaje onaj cool 1%,kao u školi hehe,i mirna duša.
I admini postaju stroži šta se tiče količine,ali ne brini,ne hapse:rofl:

Da ne zaboravim,sviđa mi se ona šta sunce blista poviše vrha,iskreno san pola sata inspiriram tom slikom,jednostavno joj pristaje,neznam zašto.Zanimljivo da zadnju nisan ni pogledao...
Fine su biljke,baš me zanima koliko če dati svaka,i kakvu če dušu imati tj. raditi:).Ja nekako svaku biljku drukčije osjetim,bar potenciju,iako budu iste vrste.Ma bit če masno uglavnom!
-Nastojat ču editirati post u skladu s dnevnikom,biljkama,samo nastavi
 
29.05.2010
26
4
0
33
uglavnom svima hvala na pohvalama....greenpower...sta se tice kolicine nema problema izabrat cu nekoliko najljepsih i dat cu upload slika jos samo 2 puta i na kraju treci upload ce bit kad ce sve bit na hrpi posuseno puno hedova.....molim vas objasnite mi sta jos trebam sve napravit da zavrsim dnevnik....i sta je to smoke report...kako se to pise.....i ako bi iko htio barem po svojem misljenju rec koliko bih ja mogao ocekivati....hvala unaprijed..

sta se tice ljepote biljaka vjeruj da su dobile najbolju njegu sta sam ja mogao dat....ja isto svaki put kad dodjem na sajt srce mi je na mjestu!! nesto prekrasno..sve sam primjenio sta sam znao:
topping,LST do supercroppinga
ja nisam ni razmisljo sta cu s tolikim hedovima.....mislim da cu sve poduvat...a ako bog da srece iduce godine cu se pozabavit skankom.

pozz

greenpower znam na koju sliku mislis...to mi je jedna od ljepsih biljki....na zadnjoj slici su vrhovi s hermica...da nebi netko mislio da cepam zenke..hvala svima,puno mi znaci kad mi netko tako lijepo prokomentira slike i moj trud i sve...
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
[QUOTE=grower0000;143208....na zadnjoj slici su vrhovi s hermica...da nebi netko mislio da cepam zenke.
a sta ce ti hermic?
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
prekrasno prekrasno,bit če puno hedovine ali pazi šta radiš i tko te gleda i prati!nemoj da padneš s time brale negine ti par godina!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sve to fino izgleda...
svaka čast, biljkice ti se fino drže...

ali.... KLIKAJ TUTE I PAZI ŠTA RADIŠ :))

baš kao što kaže Greenpower, odaberi si par komada koje ćeš pratiti i to stavljaj u dnevnik... ovako ispada komercijala... a to pokušavamo izbjeći u što većem krugu!

biljke ti lijepo i zdravo izgledaju, sretno s growom i pamet u glavu!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
jedini savjet još koji ti mogu dat je to da prebaciš te biljke na organik hranjenje,jer bome su neke gladne koliko vidim,ako hraniš prirodnim gnojivom imaš puno prednosti,nemožeš uništit biljke ako pretjeraš i nemaš toliko sekiracije oko ispiranja biljaka kasnije,smrde prekrasno a okus je primjetno bolji,čak recimo do 50 posto ugodniji i blaži za pušit!imam sad na glavnom sajtu 4 biljke i sve su različite sorte,nemam ni jedan žučkasti list ni paljotinu ni mrlje ikakve,ja samo bacam govna po zemlji i onda na to malč bacim od trave od košenja i moram priznat nikad zdravije,smrdljivije i sretnije biljke nisam imao,to ne da su stabljike nego baš doslovno drveće!
Evo ti moj jedan recept za to što ti slijedi,nabavi si govanaca od zećeva i koštano brašno,osuši govna i smrvi ih s nečim u kantu,dodaj par šaka koštanog brašna,ako imaš pri ruci slobodno umješaj malo komposta,glistovita,piljevine ili treseta,i skupljaj kore od banana,uzmeš par kila to su ti neke sitne pare i oguliš kore i isjeckaš ih na kockice!Uzmi kantu i napuni ju s vodom,unutra ubaci pumpu za kisik i ostavi upaljeno par sati da klor ispari,uzmi neku staru čarapu ili mrežicu sitnu i doslovno ju napuni s mješavinom govana,komposta,piljevine,treseta,glistovita i koštanog brašna i ubaci ko vrećicu čaja u tu vodu,ostavi kisik da radi non stop,temperatura vode bi ti trebala biti oko 23-25 stupnjeva,u prvih 24 sata če se stvoriti kolonija aerobnih bakterija koje če ti jako puno pomoći što se tiče zemlje i biljaka ali moj savjet ti je da dodaš žlicu dvije šečerne melase ili meda u tu kantu,to če ti hraniti bakterije koje tek nakon 24 sata počinju prerađivati tu smjesu govana i ostalih stvari u hranu koje če biljke moći uzeti,ostavi to sve skupa maksimalno 72 sata unutra i moj savjet ti je da nakon prvih 24 sata ubaciš H202 3% pošto je on odličan oksidator i sprječava nastajanje anaerobnih bakterija i ostalih pljesni i štetnih stvari koje se mogu nataložiti u smjesi vode,i to ti je otprilike to izvadiš čarapu i imaš odlično gnojivo koje trebaš rastvoriti u mjeri 1/3 s vodom i slobodno dodaj h202 i u tu vodu jer kako sam rekao jako puno pomaže održati kulturu bakterija u zemlji a to ti je zapravo jedina prava stvar,sva ta kemijska gnojiva ne vrijede ništa ako nemaš dobre bakterije u zemlji koje če ti prerađivati hranu da biljke mogu uzimati,s time pognoji sajt dan nakon kiše.slobodno ih dosta pognoji i ponesi u vreći još govana od zečeva i pilića,pobacaj ih po podu naokolo oko biljaka i uzmi malu motikicu i umješaj to u prvi sloj zemlje gdje nema korjenja,uzmi kore od banane i isto umješaj u zemlju i na sve to lijepo istresi hrpu malča koji je stajao mokar u vreći na suncu 2 dana,osjetit češ nevjerojatnu moč prirode kad budeš gurnuo ruku da izvadiš malč iz vreće,pazi jer peće.trava če doslovno požutejeti od sredine vreće na van i bit če jako vruča,dovoljno da se ispečeš,prekrij zemlju oko svake biljke i to što više malča možeš pobacaj i izgazi ga dobro da se stisne uz zemlju,i miran si skoro do kraja harvesta,malč če ti održavat zemlju vlažnom dokle god ga ima i kad se počne sušit s svakom kišom če lagano hraniti biljke,sve je prirodno i same če uzimati hrane koliko treba,te bakterije če se nataložiti po lišću i stabljici i to ti je dobra preventiva protiv bolesti i napasnika i onda samo uživaj i gledaj kako hedovi rastu!Eto sorry ako sam ti malo zatrpo dnevnik ali samo želim pomoći a vjeruj mi svašta sam vidio i radio sa biljkama i nema ništa kao malo truda i organik metode!eto imaš rep + za trud i hrabrost i samo tako nastavi,i pazi se...

Ja ču uskoro sve te organik šeme postaviti sa u jedan detaljan vodić sa slikama pa da i vi vidite rezultate!
 
29.05.2010
26
4
0
33
punoglavac iskreno ni sam neznam....jos mi danas to stoji u ormaricu..imo sam namjeru to popusit,recite mi ako sam glup i ako se to ne radi...ali meni ti hedici izgledaju ko u zenske biljke,nije bilo ni jedne one zute bananice na cvjetovima tek pokoji kruzic s muske biljke oprostite nemogu se sad sjetit naziva..hvala svima na brizi, zakon ste!

pokusat cu ovu organik metodu ako cu imat prijevoz do sajta da sve to dofuram...moj sajt je jako jako udaljen od moje kuce...da netko nadje,nikad nebi mogao ni pomisliti iz kojih sela su uzgajivaci.....necu razmisljat negativno samo pozitivno....
zbog ceg mi listovi budu zuti i dali ja u fazi cvjetanja smijem biljku ocistit od lisca??