Moja beštija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
tebi neèe pretstavljati problem postaviti uslove za biljku-jer i terarij traži neko održavanje...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma sjebano je s tom iguanom. Treba skoro sve što i biljka. Posebne neonke, svijetla, odreðeni prostor... U jednu ruku prava zajebancija. Platio sam ju 10e u španjolskoj. terarij još nije krajnji ovo je samo za poèetak. Morat æu joj nabavit veeeeeeliki terarij što nije lako za održavati. A vidjet æu koliko æu imati volje s njom jer treba se brinuti i za iguanu i za biljku a sve je to jako zahtjevno.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
evo ti jedna tajna..lega mi ima iguanu..šeta je kao pas...
****** od tetarija..sa vremenmo se ona navikne na našu klimu..sada ona mrzi terarij.i kada je on kod kuæe uvijek mu se penje na leða,ili rame i samo se mazi... :)
a preslatke su..

ja kada bude božiæi i dobivam pun kufer para kupujem si zmiju...

iako nemojte se zajebati..ove životinje se vole više maziti nego psi..samo kada vam poènu vjerovati..znam po legi ;) :D
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma znam da se ona privikne na èovjeka i sve to ali ipak to je gmaz a ne pas. koliko god te ona voli i sve, mora imati svoj prostor gdje æe biti kada postane nepodnošljiva kad doðe u fazu parenja...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
nauèi je da sjedne i da ti zamota frulu :D :lol: :D

to je moj lega kada smo se uništili htjeo nauèiti psa da mota..ali nekako ga je pas èudno gledo...neznam jel ga to nauèio :D :D

uglavnom..preljepa životinja...baš ti zavidim :D
obžavam gmazove...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
lol sada si me opet napalio na tog gmaza...daj ako netko zna koliko bi izašla cifra nekog normalnog terarija?
Koliko vule?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Za one zeljne adrenalina:

Nabavite si crnu mambu, i nikada necete znati da li vam je danas posljednji dan zivota :D . Zamislite koji bi vam adrenalin i strah bio u venama svaki put kad bi ju ucili pripitomiti :D


Frend ima jednog velikog skorpiona kojeg mora hraniti samo sa zivim musicama jer nece jesti nista sta se ne mice. :)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
a to je veæ pretjerano :D
mislim crna mamba,ili škorpion,a pogotovo crna udovica!
Zamisli doðeš kuæi i ideš nahraniti crnu udovicu,kada ono brale nema nje u terariju! :D
u *****...prodo bi odmah kuæu i odselio se :D
užasno se bojim pauka,kukaca,i sliènih stvari!Pogotovo crna udovica...onako...toliko malo a toliko ubojito :)
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Meni æe frendov stari složit pošten terarij za neke male pare. Inaèe jako su skupi a iguani treba nešto veliko npr. 2m x 2m x 1.5m.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
u trgovinama terarij je kupovati preglupo!
Terarij odeš i napraviš kod nekoga staklara,ili sam napraviš.Ja i moj stari smo napravili akvarij.Kupili stalko,i sa prozirnim silikonom ga spojili i ispalo je predobro.Unutra ti je najednostavnije,staviš šljunka malo,pa malo pjeska,pa malo trave i puno zelenila [i jednu maru staviš da raste.. :) ...i staviš mu malo vodice.
A vrh terarija napraviš isto pomoæu špertploèe...
u principu kada praviš sam izaðe te i više nego duplo manja cijena...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Šljunak i sitan pjesak ne smiješ stavljati jer iguana to može progutati. Ovo je obièna zelena iguana. U hrvatskoj joj se cijena kreæe od 400 do 800kn. Ali ja sam u španjolskoj naletio na nju i platio ju 10eura (niti 100 kn).
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Nice nice...

Ja sam cuvao kornjacu ali mi je uginula. Morao sam da joj sredim akvarijum pumpicu svetlo, sve... I na kraju sam i zasadio biljku pored...

Ali obe su mrtve :cry: