Moja biljka - nepoznato seme - prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.06.2017
12
13
3
44
Moje prve biljcice.Interesuje me da li sam zajebao ovu drugu biljcicu jer sam joj odsjekao vrh.Prva baca cvjetove dok druga baca hedove.Ne znam nista o uzgoju.

Zemlja obicna

Sjeme uzeto iz njapasa koji sam kupio

Nikla tamo sredinom marta u saksiji od palme

Biljku drzim na tarasi

Nisam dodavao nikakva djubriva niti je spricam bilo cime.Jednostavno sam je pustio da raste kao sto su rasle prije svih tih derivata.Zelim cistu domaju koja se sama izborila sa prirodom.Zalijem je jednom dnevno ujutru sa flasom kole od 2 litra.
20170625_115659.jpg
 

Prilozi

  • 20170625_115651.jpg
    20170625_115651.jpg
    314,3 KB · Pregleda: 170
  • 20170625_115713.jpg
    20170625_115713.jpg
    348,6 KB · Pregleda: 177
Poslednja izmena od urednika:
24.06.2017
12
13
3
44
Znaci ova druga je bacala hedove.Na vrhu je bio hed dugacak oko 8 centimetara i ja sam ga odsjekao misleci da ce da se grana dalje.Hed veoma jak bio za pusenje a i dosta je masan bio.Evo slike travke sa hedovima.Kao da mi je zastala u razvoju kako sam joj vrh osisao.


Zasto dvije biljke jedna pored druge.Iz razloga sto sam sjeme bacao u palmu od saksije.Imao sam i trecu pored koja je narasla skoro metar ali samo lisce bilo, nije bacala ni hedove ni cvjetove.
 

Prilozi

  • 20170625_123428.jpg
    20170625_123428.jpg
    289,1 KB · Pregleda: 167
  • 20170625_123445.jpg
    20170625_123445.jpg
    332,6 KB · Pregleda: 166
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
fotke nisu za k*, opet se nista ne vidi, a deluje kao da nista veliko ni nema. neki sok je dozivela pa stala. vec rekoh, ja bih je izvadio i posvetio se sigurnoj curi. ne znam kako mozes imati hed na biljci koja je zasadjena sredinom marta, jedino ako su automatici u pitanju al ti nemas pojma ni sta si sadio. ako je to bio automatik proslo je tri i po meseca, ne mozes nesto veliko ocekivati od nje
 
24.06.2017
12
13
3
44
Drug jbg nema velikih hedova zato sto sam sve otkinuo i pusio a da je pucala po malom mozgu pucala je.Ubacit cu koju sliku za sedam dana pa ti mozda bude jasnije.Pokusao sam te slike ubaciti dok je bilo dobri hedova na njoj ali iz nekog razloga to nisam stizao jer sam odmah ban dobijao a ni posta nsam stavio.Ni meni nije jasno otkud hedovi jer travu pusim preko 30 i kusur godina.
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Meni na ovoj drugoj lici da ima muda dolje ali nisam siguran zbog slabe kvalitete, jbg spasavaj curu a ovu mici jer mislim da nema smisla ju drzat.
Moguce da si joj i dosta stresa napravio sa rezanjem hedova pa je osla u bananu (meni se desilo prvi grow da nisam mogao cekat i 2 heda skinuo prije kraja pa je od stresa bacila dosta jaja okolo)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spanjo
24.06.2017
12
13
3
44
Evo j**** sam joj mater ostala je jedna nadam se da sam spasio curu posto ne znam sta je zenska a sta muska.Sad me interesuje ima li se na njoj sta osisati da bi brze rasla ili da se grana bolje.Ova sto je ostala vrh sam joj vec jednom otkinuo.Na danasnji dan visina joj je 60 cm.
 

Prilozi

  • b (1).jpg
    b (1).jpg
    282,7 KB · Pregleda: 221
  • b (2).jpg
    b (2).jpg
    349,9 KB · Pregleda: 219
  • c.jpg
    c.jpg
    296,1 KB · Pregleda: 213
  • d.jpg
    d.jpg
    483 KB · Pregleda: 218
  • f.jpg
    f.jpg
    477,9 KB · Pregleda: 193
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nemoj nista rezati ni sisati, ostavi je na miru i nadji neku adekvatnu prihranu za fazu cvetanja, ljubicasta stabljika listova najcesce ukazuje da joj fali nesto od nutrijenata. i nauci vec jednom sta je zenska a sta muska muska biljka, kazes da pusis preko 30 godina a ne znas osnovno, blam bre brate. evo tema pa nemoj biti lenj nego prelistaj malo. i naoruzaj se strpljenjem, ne moze to preko noci biti zrelo, kanabisu treba bar 60-ak dana cvetanja pa na vise. evo tema o odredjivanju pola, imas ilustracija koliko hoces https://www.vutra.org/threads/prepoznavanje-muske-zenske-biljke-i-hermafrodita.11015/ to sto si tu drugu skinuo je ok, nista od nje ne bi bilo, ima samo par calyxa i stala. sta si popusio sa nje to ti je to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and mandlebrot
24.06.2017
12
13
3
44
Drug mene uzgoj biljaka nikada nije interesovao vazno mi je bilo dobro da se napusim jer uvjek imam sredstva da si to i ostvarim tako da me nije nicega blam.Ovo sam cisto posadio iz dosade da vidim mogu li ja to.Temu cu procitati svakako hvala na savjetu.Imam i problema sa sinom copa je ko Hamo pitu u jednom filmu.Sada cu je lakse kontrolisati a njemu cu prste da polomim vidim li da je copa.
 

Sonic85

Aktivan Član
01.01.2016
97
323
53
38
Presadi je napolje,nije dete krivo sto su ti biljke takve,trebao bi da menjas pristup,ljudi ti pricaju sta da radis,hoce da ti pomognu,ali ti teras svoje,ne ocekujes nista jer te bas briga,a rizikujes...nema logike.
 
10.06.2017
3
4
3
39
Moje prve biljcice.Interesuje me da li sam zajebao ovu drugu biljcicu jer sam joj odsjekao vrh.Prva baca cvjetove dok druga baca hedove.Ne znam nista o uzgoju.
Bez ikakvih dodataka

Zemlja obicna

Sjeme uzeto iz njapasa koji sam kupio

Nikla tamo sredinom marta u saksiji od palme

Biljku drzim na tarasi

Nisam dodavao nikakva djubriva niti je spricam bilo cime.Jednostavno sam je pustio da raste kao sto su rasle prije svih tih derivata.Zelim cistu domaju koja se sama izborila sa prirodom.Zalijem je jednom dnevno ujutru sa flasom kole od 2 litra.
Pogledajte prilog 155087
 

Prilozi

  • DSC_0255.JPG
    DSC_0255.JPG
    471 KB · Pregleda: 102
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Pises gore da zelis growat bez svih ovih derivata, samo suncem i zemljom. Nisi u pravu. Ljudi su i prije growali bez derivata ali sa organskom prihranom i zastitom. Ako se malo potrudis na internetu i ovdje na forumu mozes naci recepte kako pripremiti organska gnojiva i organsku zastitu za biljku. Kad to sve pripremis i tako uzgojis biljku onda mozes reci da si uzgojio na stari i tradicionalan nacin. Sve drugo je po meni izvlacenje i izlike za lijenost. Dam joj 2 litre vode svaki dan i bas me briga, sto bude bude. Ti jos imas i srece pa biljka i izgleda dobro, ali ovakvim nacinom neces daleko dogurati u growu. Svaki posao i hobi se treba raditi sa osjecajem kada to nije tako posao i hobi daju polovicne rezultate. Lijep pozdrav i sretno do kraja.
 
24.06.2017
12
13
3
44
Pises gore da zelis growat bez svih ovih derivata, samo suncem i zemljom. Nisi u pravu. Ljudi su i prije growali bez derivata ali sa organskom prihranom i zastitom. Ako se malo potrudis na internetu i ovdje na forumu mozes naci recepte kako pripremiti organska gnojiva i organsku zastitu za biljku. Kad to sve pripremis i tako uzgojis biljku onda mozes reci da si uzgojio na stari i tradicionalan nacin. Sve drugo je po meni izvlacenje i izlike za lijenost. Dam joj 2 litre vode svaki dan i bas me briga, sto bude bude. Ti jos imas i srece pa biljka i izgleda dobro, ali ovakvim nacinom neces daleko dogurati u growu. Svaki posao i hobi se treba raditi sa osjecajem kada to nije tako posao i hobi daju polovicne rezultate. Lijep pozdrav i sretno do kraja.
Hvala na savjetu, biljcica se odlično drzi.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.321
27.257
1.098
Trøndelag
Boby pognoji to sa necim,jos tjedan max dva i biljka ce ti sama pocet jest sebe kad potrosi i to malo nutrijenata sto ima u zemlji. Tvoja biljka je u fazi kad joj treba najvise energije ako ne das sad onda je kraj neizvjestan. Imas li kokosi kod kuce? Uzmi malo koksijeg gnoja i razmuti sa vodom i zalij, ali pazi sa doziranjem jer je dubar jak i ziv,tj nije ostajao. Uzmi neku staru zlicu i dodaj jednu punu u 2L vode i zalij.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Boby21
24.06.2017
12
13
3
44
Boby pognoji to sa necim,jos tjedan max dva i biljka ce ti sama pocet jest sebe kad potrosi i to malo nutrijenata sto ima u zemlji. Tvoja biljka je u fazi kad joj treba najvise energije ako ne das sad onda je kraj neizvjestan. Imas li kokosi kod kuce? Uzmi malo koksijeg gnoja i razmuti sa vodom i zalij, ali pazi sa doziranjem jer je dubar jak i ziv,tj nije ostajao. Uzmi neku staru zlicu i dodaj jednu punu u 2L vode i zalij.
Ok drug nabavio sam koksiji izmet reci mi kako da je doziram svaki dan ili treba da prodje sedmica pa onda novu dozu supene zlice.