Moja biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ako si vec otvorio dnevnik da bi nam pokazao biljke
mogao si bar stavit više informacija dali je indoor/outdoor
kakva zemlja i tak...lijepe biljke
 
29.03.2009
7
0
0
49
Pa mislim u sobi mi raste, zemlju sam kupio u cvecari, seme zam uzeo od drugara i posadio onako bezveze cisto da vidim sta ce da izraste. I nisu biljke, to je jedna ista biljka.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
pa reci malo kakvu rasvjetu koristis il uzgajas na prozoru il sta??
e da i imas fora nick hehehee
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
nabavi neko dobro osvjetljenje ili ju prebaci van na sunce, ako želiš i popušiti tu biljku :)
a ako ne, bar će ti biti lijep ukras :D
 
29.03.2009
7
0
0
49
Osvetljenje nije nikakvo, neka reflektorka od 25w, sa dve ipo nedelje sam je bio sekao pa je valjda zato malo usporila sa rastom.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
preporučujem ti da kupiš štedne žarulje pa složiš neki box za biljku :)
to ti je najjeftinija varijanta
jer ovako ju sigurno nećeš moći uzgojiti do kraja
imaš sve moguće upute tu na forumu, sve što trebaš je volja
sretno!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
baci ti nj napolje a i ko zna dal ce biti zensko po mom nekom iskustvu meni uvek bude musko sto je vise mucim mada nikad se nezna...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nemoj joj raditi nista ,,
sto sadis kad nisi nista citao ,,,,?
ajde malo na vezbanje recnika na forumu :)
kazem ti posadi je napolje nekad odes zalijes a za jedno mesec ides pognojis i imas biljku samo malo ljubavi i bice..
ovako neces nista imati..
 
29.03.2009
7
0
0
49
Pa koliko ja vidim ti nisi citao, jesam lepo rekao sa sam je zasadio onako bezveze i da mi raste u sobi. Da je posadim napolje? Pa da mogu ja bi je posadio napolju. Kakvo vezbanje recnika?
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
zasadio si ju, ali ovako nećeš ništa dobiti, to ti pokušavamo reći.
sve moguće upute imaš na forumu, a ostatak je na tebi ;)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
i kakvu ti sad pomoc hoces sta sad?
nemas uslova , nece biti nista od biljke ,,
ako hoces da gajis onda moras malo po forumu nauciti.. lili mozda vec znas?
neznam sta hoces ??? i neznam zasto si dnevnik otvarao kad ga neces dovrsiti a zapamti sta sam napisao....
ako hoces da gajis vec si dobio odgovor gore kupi sest stednih crvenog spektra skontaj neki box kad nemas uslova za napolje ubaci dva venta od kompa jedan da uvlaci drugi da izvlaci vazduh iz boxa..
posadi bar cetiri biljke kaad ti biljke pokazu spol ostavi jednu max dve i teraj ,,,ovako ja stvarno neznam sta ti hoces dobrodosao i polako samo pa ces nauciti a ne oma pitanja bez granica i necu vise da pisem i niko ti nece odgovarati na ovakava da kazem glupa pitanja.. bez uvrede pozdrav
 
29.03.2009
7
0
0
49
Sta ti je bre druze sto si se iznervirao? Mislim nikakvu pomoc nisam ni trazio samo sam uslikao tu moju biljku i reko ajde da je cisto stavim ovde da se vidi i nista vise. Opusti se bre i uzivaj...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma nisam se iznervirao samo sam hteo pomoci
nisam skontao sta si ustvari hteo eto kad neces nista onda dobro..:)
opusteno samo ok nije frka pozdrav
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Prijedlog moj....dok je tolika (niska) kartonska kutija preko nje,i nosi vanka !

Njezno presadi i prati vremensku prognozu...dok ima kiše nemaš brige,dok opiči malo sunce malo kontroliraj.
Sunce je najbolja lampa, a nekošta te ništa...Sve je lakše ,a njoj je ugodno i uživa u svakom elementu prirode kojoj joj je pružena.
Nije istina da nemozeš naći mjesto za outdoor, uvijek ima,uvijek postoji...samo dobro pogledaj,dobro utvrdi lokaciju...trebat će ti par dana za to,ali dok nađeš malo očisti teren i daj joj mjesto tamo gdje ona to najviše voli...
Pozz !! sretno