Moja kujica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
trebat ce ti jos mjesec-mjesec ipo sigurno.. ja na tvom mjestu nebi gledo trihome jos toliko jer se nema sta za vidjet xD meni su zadnja 3 tjedna pokazali trihome a tek zadnji tjedan su poceli rokat milky... tako da samo strpljiv budi i s obzirom na rasvjetu i biljku kakva je... budi zadovoljan s koliko god ti da :) sretno!!

peace out !
 
07.10.2012
11
0
0
36
A jbga ne mogu hps radi struje zivim sa starcima u kuci i dolazi velik racun. A dobra je s obzirom kakvo sam joj svjetlo dao i koliko joj paznje dajem. Prvi je grow pa dok sad malo skontam valjda ce poslije biti bolje.
 
24.08.2014
28
8
3
Vidim da ima dosta toga na temu hermića. Kupio sam 25 semenki critical kush, blue dream i original lemon skunk. Stavio sam ih u salvol S i posadio direktno u zemlju. Niklo mi je 24 od 25. Jedna mi je propala na samom početku. Zatim sam naleteo na hermića sa jedva nekom pistilom i odseko ga. Jedna biljka mi je žbunasta, ali patuljasta i nikako ne pokazuje pol, tj. nikako da procveta. Ostale biljke su ušle u treću nedelju i rascvetale su se lepo. Međutim danas sam uočio još jednog, ali tzv. banana hermića. Lepo mu se razvijaju hedovi, ne zaostaje za drugim biljkama, ali jebeš ga, daje i banane, a nisam ih zbog toga sadio. Inače prvi put radim SCROG metodu. Biljke su ušle u 3. nedelju cvetanja. Inače biljke sam stavio posle 3. nedelje vegetacije na cvetanje, jer sam gledao youtube da sa ovom metodom mogu dobiti veći usev na manjoj površini, ali zato treba i više biljaka. Ako srežem ove dve (patuljastu i banana hermića), ostaće mi okruglo 20 biljaka, pa računam da će mi roditi oko 400g suve mase tako da sam miran za duži period.

Imam dva pitanja i molio bih forumaše, a pre svega gosn. PowerSeed-a, da mi daju odgovore.

1. Da li je moguće da biljka bude bespolna(kao što je trenutno slučaj sa ovom patuljastom koja mi stoji u boksu)?
2. Da li ovaj hermić sa bananama može da mi napravi veću štetu(da opraši sve ostale ženke iako i sam ima lepe badove), tj. koliko biljkama treba nedelja ili dana da iz muških cvetova počnu da puštaju polen tj. postanu opasni za okolinu?

Hvala na odgovorima unapred!
 
24.08.2014
28
8
3
Ne znam gde sam trebao da postavim ova pitanja? Ovde sam naišao na priču o hremićima pa sam pomislio da je najbolje tu da se postavi. Dajte mi predlog gde da stavim pitanja.