Moja Mala Oaza Mira...!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
hvala hvala,evo za koji dan ču bacit svježe slike s pravim fotičem,juče sam pognojio i sad čekam da se malo oporave i zazelene,počele su lagano problemi s manjkom magnezija i dušika ali to bi sad trebalo proć...
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
4 herbs svaka cast vidi se da ti ne manjka znanja i energije .Zaista je mala oaza mira samo reci pohvale
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo novih slika i koliko vidite potrebno mi je malo svačijeg znanja da pomognem ovim biljkama da živnu i nemam baš puno vremena jer je još tjedan dva do početka cvjetanja ajde sad svi maheri nek pomognu da doznam šta je točno mojim biljkama i kako da to sredim,ja sam planiro pošto su vani gnojivo u granulama marke COMPO 14N+7P+17k+2mg + sve ostale mikroelemente doziranje za takvu vrstu biljaka kao rajčica je 70g/m2
zanima me dal mislite da če to makar ne ispravi oštečenja oče li barem novi rast biti dobar ili je nešto drugo posredi???
evo slika: http://img200.imageshack.us/gal.php?g=picture029x.jpg
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
po mom mišljenju... nedostatak N.. no vidim da su ti već pokazale spol..:D čestitam na djevojkama..:D pa bi ja na tvom mjestu dodao nešto malo gnojiva za rast.. recimo pola doze... negdje 40g/m2 jer cvijetanje kreće svaki čas.. i onda im N više neće trebati u tim količinama.. već P i K.. nadam se da sam ti pomogo.. pozz..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
znači lagani zn deficit jel se slažete samnom,to mislim samona one listove pred vrh,dolje znam da imam manjak dušika ali ovi požutili listovi su sa gornjeg dijela biljke,još jednu potvrdu i vaše mišljenje molim pa da to popravim kako spada,samo da budem siguran jel cink ili nije?
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
info imas na overgrow information colection u slikama ( kao ona gore)takodje i resenje problema link je negde na forumu mislim da je u knjigama .Tu ti je sve opisano tako da necu da te davim informacijama
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
imam i ja sve o tome samo mi je malo bed što nisam bio siguran koji je deficit i zašto se dešava,strah me da ne u***** sad još više s gnojivom možda je loš ph u zemlji ali ono domačica krasno raste sama od sebe pa neznam,ista je zemlja ali jebiga čekam kišu pa ču prije kiše nabacat malo granula i to je to,vidjet čemo šta č:sadbanana:e bit!
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
Samo malo ne preteruj s granulicama pa ako vidis poboljsanja za 4 - 5 dana dodaj jos malo tu kolicinu koju si hteo da bacis prepolovi pa iz dva puta bolje je tako nego da shebes biljku . Inace biljkica lepo izgleda
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo bio danas opet zagnojit stanje je sljedeće,novi rast izgleda poprilično dobro ali stari rast je sjeban sa tim žutenjem,danas sam poprilično zagnojio zemlju ali mislim da trebam teže artiljerije za taj slučaj,treba zemlju pojačat da bude sama zemlja bolja a neznam kako,možda ču počet bacat govna oko biljaka i za par dana ču ih folijarno nahranit,ali čekam kišu kako rekoh da nabacam onog krutog gnojiva,mislim da če to dovoljno obogatit zemlju!ako ovako nastavi mislim da neče bit išta od njih ali akose srede mogo bi dobit kojih 50 - 100 grama po svakoj ako i toliko...i da slikat ču one španjolke male,one su tek kojih par dana nekih 5,jako brzo rastu i indice su koliko sam primjetio,ili barem večinom indice pa čemo vidjet,rastu u posudama od litru napunjene s terra magmom blumenerde i očito im paše imaju krasnu prirodno zelenu boju
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
to je samo koji list,nemoj paničarit biljke su zdrave i lijepe,ja nebi toliko gnojio da ne s***** nešto.
od samog početka su ok znači da je zemlja ok koliko sam skužio,ma prebolit če ona to ipak ne mogu biljke koje su vani izgledat tako zdrave koje su indoor.
polako i sigurno
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
46
Bice to extra na kraju burazeru,nemoj da brines.Moj savjet je nabavis neko gnojivo za rast i cvijetanje koje je pravljeno za nase drage biljke od strane renomiranih proizvodjaca(Canna,Hesi itd.) i neces imati problema te vrste.
Samo pazi da ne pretjeras ;)

Respect
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma da je to samo tako kako mislite bilo bi to super,stalno mi ćute donji listovi a novi rast se kovrča i žuti takođe,nije žutenje tipa manjka željeza nego nisam takvih problema imao,sad čemo vidjet ako ništa kombinirat ču gnojenje s lisnim i zaljevanjem pa če valjda i bit nešto za pušit!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
a da malo opustis sa tim gnojenje mozda si malo pretjero..
pogledaj kad si dobro zagnojio jos gore..brijem da bi ih trebo malo zaljevat cistom vodom..probaj na kojoj nemoras na svima ipak je to velka oaza
aj poz..i sretno
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma kontaš počele su s tim sranjima nakon onih dugačkih kiša kad ih ni nisam gnojio,padale su kiše bar tjedan i po dana pa kontam da im je manjak sranja,jer su taman bile presađene i na to te velike kiše ali ok vidjet čemo,gnojivo im pomaže za novi rast ali još moram skontat šta je sa starim i zašto žuti!pozz svima
 

HiC

14.07.2009
16
2
0
35
Ha, biljke su ti fine guzice :icon_mrgreen:, ma bu sve korektno sa njima, ti sam najbolje znaš kaj je sljedeće za delat.
Za ovu profinjenu hortikulturu rista, fakat, kapa dolje, sve zgleda opasno dobro.
Budu kerefeki od ovog .

:respect:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ljudi novi update sa sajta,danas je jebeno pakleno vruče,imao sam dojam da če biljke krepat danas ali ugodno sam se iznenadio,biljke su ok,puno bolje nego prije par dana,ono gnojenje im je doista pomoglo i tako ču i nastaviti svakih nekoliko danas s gnojenjem dok ne prestanu sa žutenjem i sranjima,novi rast je ok i imam novih slikica od 2 male bebice od neke španjolske genetike što sam dobio na dar,male bebice su u teglama od litru punim terra magme i sad jel se vama čini da su prežute ili je to samo reakcija na ovo jako ljetno sunce pa im treba manje klorofila pa su zato blijeđe?evo slobodno bacajte komentare i ima dosta novih slika sa dobrim fotićem pa eto pasite oči i uživajte

slike: http://img199.imageshack.us/gal.php?g=picture053mjw.jpg