Moja misao o legalizaciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
"make way for the bad guy, this is the only time you see a bad guy like me" :D

ne mislim ja nista lose, i nemam nista protiv toga, samo sam htio dokazat da je koda nas to rasireno na sve moguce diskusije, vecina ljudi shvaca i prihvaca misao da je marihuana teska droga i kako je neko reko da vodi ka narkomaniji....ka narkomaniji vodi kod onih koji sve vide u tome kako ce se jako uraditi, onda im to postane lose i prelazi se na nesto jace i tako dalje....

ja pricam recimo za hrvatsku, ocu rec da nama primitivci i nesposobni ljudi vode drzavu i ne vidim uspjeh na temu legalizacija dok se stvari ne promijene....
naravno da bih htio da se legalizira, ali kad smo kod toga meni i ovako nista ne fali

.... nisam ja bad guy.... :sun2:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
koko (sid) sve ce to doci na svoje mozda kriza promjeni nesto jer ce pobjeci one fukare iz vlade koji jedu gov... u vezi marice nikad ne znas a svatko ko zna imalo o travi zna da se to treba legalizirati .. sve je to kod nas mito i korupcija netko kupi veliku lovu a mi smo sve sitne ribice samo ne znam kod nekih zemalja je bilo da se policija ne moze boriti sa travarima te da su zato legalizirali smatrajuci da ce smanjiti postotak nesto tako sam cito ...sad bi trebalo posumljavati travom hrvatsku vise trave manje smeca heh a jbg ne znam...