Moja misao o legalizaciji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Jooj, kak ste ludi!!!! Čovjek ima mišljenje, ima 15-16 godina i ima mišljenje, to je prekrasno! Svaki pokušaj vodi negdje, dobro ili loše, vrijeme će ti pokazati, sam ustraj. Totalno si realan, pazi, dao si rok od kojih 70godina ako sam dobro spokopčala...ja mislim prije da će biti tok dok se sve ne legalizira kojih 150, ali dobro, uglavnom, teeeško za nešeg života na ovim prostorima, a i generacije nakon nas su upitne osim ako se desi ne znam šta...!?
A komentar...ne znam, uči brate mili, nemoj zvučati kao pot-head i ono trava je dobra, argumentiraj zbog čega pro et contra. Nešto poput .. spasit će svijet i sl. ne postoji, kužiš?! To ćeš skužiš sam poslije za koju godinu, ali recimo na ovom području se mogu desit pomaci zasigurno a to je ako priznamo da nam treba trava kao pacijentima a ne kao kriminalcima jer smo sada svi trentirani koji pušmo travu kao kriminalci. Da samo "pacijenti" i imamo migrene i treba nam zbog toga, bilo bi drugačije, probaj krenut sa tom tezom - za početak. Eto, that's my opinion. I u biti mislim da je to jedina tvrdnja, da si pacijent, da se netko "sažali" nad tobom jer ti treba zbog zdravlja...tako. Pozz
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
"Pacijent" da da ovisi o cemu mislis pod pacijent...ode na forumu onih PRAVIH pacijenata nema ili ih ima u jako malom broju tako da....a sta se tice nas ostalih PACIJENATA tice, to je druga prica....haha
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ban
vidimo se za 6,5 ogd :vb_whip:

ozbiljno ni jedan maloljetnik nije skroz banovan
samo na odredjen broj god koliko mu nedostaje
svima će biti aktivni nickovi za par god kad napune 18
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
evo ja sam sve isplanirao kako moze da se legalizuje travuljina!! lepo kao sto su uradili ovi na zapadu imate amsterdam pa izvolite uzivajte!! tako i mi imamao selo pa izvolite uzivajte!! lepo picnemo malo nase selo dodju stranci, ocete vutru izvolite u selo!! na meniu macado kec, dvojka trojka cetvorka i petica!!po jacini i kvalitetu pecurke ne legalizemo a fukse ne legalizujemo samo ih dignemo na visi nivo!! naravno imali bi plantaze pored tih sela koje bi inace sredili u te svrhe!! e sad pitanje su gradovi gde se inace nejvise i vari kao sto se zna, mozes da kupis na trfici gramiran ket i eventualno RIZLA NA KOMAD:) dilere sa travuljinom hapsis jer ti ne trebaju i to je to!! imam samo 14 god a kakva ideja, a?!:)
 
23.04.2009
46
1
0
34
joj ja mislim da su djeca dobila ovakva misljenja o canabisu vecinom zbog nas...nikog ne krivim individualno svi smo djelomicno krivi....

Tripove objasnjavamo koda se sjedinjujemo s prirodom i zato djeca ranije pocinju pusiti...

A sta se tice poticanja samog ponasanja takve djece...ugrozavamo sami sebe i ovaj forum

A vutra ce se legalizirati kada vise ne budu lopovi iznad nas tj. kada se mozda u nekoj dalekoj buducnosti vlada bude sastojala od postenih ljudi kojima je cilj pomoci ljudima a ne smanjivat place i spremati si ih u novcanik.

@ Svi maloljetnici na forumu
Mozete biti zahvalni Balcan_smokeu sta vas udaljava odavde neznate u kakvim se sranjima mozete naci.
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
treba napravit anketu u kojoj bi pitali ljude dal bi pusili da je legalno. koga god sam pitao a da ne pusi sad odgovorio je sa NE. mojoj zeni se jednostavno ne svidja i da je legalno nebi pusila. isto je s abortusom, ak neces pobacit neces. a ak hoces nijedan zakon te nece zaustavit.
mogu oni legalizirat heroin al ja ga necu konzumirat.
najjadnije mi je kad pred izbore izadje u novinana da je neki politicar probao marihuanu u mladosti tak da mladi misle ajmo glasat za njega on je dobar, on je nas..
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
*chupo

Koji je to politicar pusio u mladosti da znam glasati za njega ? hehe :vb_whip:

*balcan

A vidis kako se covjek vec u prvom postu zeznuo bolje da je napiso 2 brojke vise i sad nebi moro toliko cekati mislim ti ga nebi skuzio ko ni vecinu ovdje (mene) i da tako to mislim to je to :costumed-smiley-027

*Svima

Zar ovo niej slobodna zemlja da svako ima pravo na svoje misljenje? Pa cemu ruganje to je samo misljenje nije reko ajmo sad to napraviti :icon_lol:

*Dors

E stvarno oprosti ali cito sam sve postove osim tvog jer je bilo kasno pa sam tvoj moro preskociti jer si ti toga napiso jebes harry pottera koliku bi ti knjigu napiso... :vb_whip:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma ljudi netreba nama amsterdam,neka nama odvoje onda jedangradić ili selo u kojem je legalno pušit i da samo u njemu budu kafiči i sve što ti treba ostalo i onda super odeš tamo pa puši brate...ali nije to to jelda...rađe da legaliziraju sadnju hehehe:icon_lol:
 
23.05.2009
3
0
0
38
ma ljudi dragi kakvih 70 ili 150 godina,pa ja sumnjam da ću šezdesetu doživjet a kamoli ne daj bože penziju,pa tko će to dočekat,ja mislim da bi se to moglo puno prije ostvarit al je to malo teže jer treba prvo ući u sustav gdje se odlučuje o zakonima (parlament) a to nije samo tako,kažeš evo mene pusti me unutra.imao sam ja ideju u čestim stanjima lucidnosti(hihi)kako bi trebalo osnovat nekakvu političku stranku i onda isfuravat legalizaciju,al eto teško je početi sam,a čini mi se da već postoje neki zeleni u zagrebu kaj su naveli u programu da se zalažu za legalizaciju pa nisu dobro prošli,al mislim da je to zbog premalo medijskog prostora koji (ni)su dobili.uglavnom moje je razmišljanje takvo da bi stvarno trebali osnovat stranku u koju će se učlanit svi koji bi željeli dati doprinos legalizaciji,a koju bi nadam se onda podržali i svi oni koji duvaju a nije im stalo do borbe za legalizaciju,jer kad bi svi koji duvaju dali svoj glas na izborima sigurno bi se skupilo onih 5% koji su potrebni da se uđe u parlament i kad bi imali samo jednog zastupnika koji bi govorio u naše ime puno više ljudi bi čulo naš stav i to bio više nego dobar start,a u onim lucidnim promišljanjima sam skontao da bi nam onda trebalo 12 godina tj. 3 mandata da dođemo na vlast i završimo posao
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Nije loša misao,ali se ćini tešo ostvarivom...

Da vas pitam jel se legalizirala žiža u SAD-u???Ak je kak su oni to postigli??
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Njihov federalni zakon nije ništa bolji nego naš šta se tiće vutre, ali neke savezne države imaju blaži zakon, među kojima se istiće kalifornija (i mislim još trinaestak njih) koje su legalizirale za medicinske potrebe. Kako su to postigli? neznam, stvarno ih treba pitati za savjet, ali očito su postojali ljudi koji se nisu bojali izraziti svoje mišljenje i koji su si dali truda. Samo, njihovo stanje sa zakonima nije baš bajno pošto federalni može biti drugačiji od pojedinih saveznih, pa dolazi do sukoba i stvar ostaje na sucima.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
nasa narcisiticka kultura je marihuanu natrpala teretom koji nije njezin.
razapeli su je doslovno!
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
ljudi kod nas nemaju pojma sta je trava, 90 posto njih misli da se puši lišće i kad te vide napušenog oni to ocijenjuju kao teško drogiranog. sramota je koliko smo zaostali. još ovaj novi zakon. sad se idem piknut sa jointom u venu!

NEKO VAM JE STAVIO DROGU U HEROIN!!!!!!!!!!!!
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
bilo bi lijepo da se legalizira ....mos sadit uzgajat da ti nemogu nista mozes pusit ne mogu ti nista ali oni ni ne trebaju legalizirati samo da te ne j*bu radi jedne dvije joje sto imas kod sebe ili pusis samo radi toga ....a ovo sto doma sadis vise manje samo da te netko ne rece da imas doma biljku i to je to i da ne dilas kako ce caji znat da sadis travu nikakooooo ... tako da i ja imam neko misljenje o svemu tome ...iako born to be free legalize it